Yatırımcı Arıyorum

Yatırımcımı Buldum

Yatırımcı Bulmak

Uzun süredir aklınızda mükemmel bir fikir var. Bu fikir kazançlı olduğu kadar geleceği olan bir iş. Kendinize ve fikrinize çok güveniyorsunuz. Herkese anlatmak istiyor, anlatırken heyecanınızı gizleyemiyorsunuz. Ancak en büyük handikapınız finansal çıkmazınız. Bu nokta da size yardımcı olabilecek bir melek yatırımcı bulabilirsiniz.

(Melek) Yatırımcı Kimdir?

Melek yatırımcı Amerika ve Avrupa’da senelerdir bilinen, bizde de yeni yeni duyulmaya başlasa da hızla yayılan hevesli yatırımcılara verilen isim. Melek yatırımcılar, finansal güce sahip, genç veya genç ruhlu, kendisi ile beraber herkes kazansın isteyen, paylaşımcı mizaçlara sahiptirler. Siz sağlam bir sunum hazırlar ve melek yatırımcınızın kapısını çalarsınız. Size kısa süreli bir zaman verir. Verdiği zaman dilimi içerisinde hem kendiniz, hem işiniz güven vermeli. İşinize gelecek vaat ediyor gözü ile bakmalı. Muhtelif firmaların melek yatırımcılarına ulaşabilir, bir melek yatırımcıdan onay alamaz iseniz, bir başka melek yatırımcı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Görüşmeleriniz olumlu sonuçlandı diyelim. Akabinde melek yatırımcınız size maddi açıdan destek sağlayacaktır. Peki karşılığında ne isteyecektir? Sadece başarınızı ve kazanmanızı. Belirli bir fon ve hisse karşılığı sizi hayallerinize kavuşturacak olan melek yatırımcınız, ticari hayatınızın başında, ilerlerken ve her tökezlediğinizde yanınızda bulunacaktır. İşime patron olur yükü benim sırtıma biner diye düşünmeyiniz.

Bu büyük bir yanılgıdır; Melek yatırımcı sadece yatırımcıdır patron değil, İş yine sizin işiniz olacaktır…

Peki neden devlet desteği veya farklı bir finansal destek yerine melek yatırımcı ile tercih ederim? Elbette diğer finans kapılarını da düşünebilirsiniz. Asıl olan sizin kazanmanız ve hayallerinize ulaşmanızdır. Melek yatırımcının en büyük farkı, diğer finans kapılarından ayrılan en büyük özelliği size sadece finansal destek sağlaması değil, network ve kendi iş çevresini de sizlere açmasıdır. Yepyeni çevrelere kapı aralar, melek yatırımcınızın her koşulda birikim ve bilgilerinden faydalanırsınız. İşinize kavuşurken, adeta hızlandırılmış bir okul gibi, dilediğiniz her şeyi yatırımcınızdan öğrenebilme şansına erişebileceksiniz.

Melek Yatırım Desteği

Melek yatırımcınız işinin uzmanı ve size kişisel yatırımlarını açtığını düşünür isek yüksek mevki ve standartlar sahibi olması muhtemeldir. Bu şahıs yani melek yatırımcınızın çevresine girmek, onun tecrübelerinden faydalanmak diğer finans kapılarının size sağlayabileceği olanaklar değil. Melek yatırımcı ile finansal destek yanı sıra bir çok avantajlar elde edersiniz. Önemli olan sizin için zirveyi hedeflemek ise melek yatırımcı bu hususta sizin için sihirli bir anahtar olacaktır.

Sadece sıfırdan başlayanlar için değil, mevcut işini büyütmek isteyenlerin de melek yatırımcılar imdadına koşuyor. Melek yatırımcıların vereceği meblağlar beni aşar diye de düşünmeyiniz. Tam tersine otuz bin ile elli bin liradan başlayan destekler elbette işinize göre yükselebiliyor. Melek yatırımcılar için rakamlardan ziyade en önemlisi projenizin nasıl olduğudur. Siz ve işiniz gelecek vaat eder iseniz ve melek yatırımcınız ikna olur ise yolunuz oldukça açık demektir.

İşte o zaman hayallerinizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Melek Yatırımcılara Ulaşmak

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni alanımız olarak da, siz değerli fikir veya proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken kobivadisi.com/proje-ekle adresini ziyaret ederek;

  • Bir Fikrim Var
  • Yatırımcı Arıyorum
  • Ortak Arıyorum
  • Satılık Şirket
  • Satılık Marka

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak faydanıza olacaktır)


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz