Yatırımcı Arıyorum

Yeni Destekçiniz Melek Yatırımcılar

Melek Yatırımcı

Yeni iş kurmak denildiğinde, mevcut sektörde salt işi büyütmek olabilir, yahut yepyeni bir işe sıfırdan başlamak ta diyebiliriz; ticari hayatınızdaki başarı, işe nasıl ve ne denli güvende başladığınız ile fevkalade önemlidir. Kimlerden tecrübeler edindiğiniz de önemli bir kriter. Hiç ticaret ile uğraşmamış, yeni bir başlangıç yapacak biri de olabilirsiniz. Daha evvel ticari geçmişi olmadığından daha fazla tecrübeye ihtiyacı olduğu aşikardır. Burada uzman kişilerden fikir edinmek hayati önem taşımaktadır.  İş kuracak olan zat, mali verimliliğini muhtelif yollardan ziyade, çok daha hızlı yol alabileceği yeni yatırımcısından da edinmeyi tercih edebilir. Yatırımcı veya yatırımcıları söz konusu olduğunda burada devreye melek yatırımcılar girmektedir. Size mali açıdan yol gösterecek ve destek olacak olan yeni destekçiniz melek yatırımcınız, maddi çıkmazlardan da sizi ivedilikle kurtaracaktır. Burada gerekli şartlar sağlandığında, birlikte çıktığınız yolda sizin daha çok ve daha hızlı kazanmanız esas olandır. Öncelikli olarak sizlerle bilgi birikimlerini paylaşacak, yeni teşviklerde size yol gösterecektir. Sağlam bir analiz neticesinde sizlerin ihtiyaçlarına göre yol alınacaktır. En son yatırım hususunda size yardımcı olur ve iş hayatınızda koşmanız için güç verir.

Melek Yatırımcı İle İş Kurmak

Yeni bir iş kurmak fikri son derece heyecan vericidir. Özellikle yeni dönem iş fikirleri gerçekten çekici. Ancak mali desteğiniz olmadığı için hevesiniz yarıda kalıyor ve hayal kırıklığı yaşıyor iseniz melek yatırımcılar konusunda araştırma yapmanızı ve nice kişilerin kazandığı bu sistemi sizin de düşünmenizi tavsiye ederiz.  Böylelikle siz de hem akıl hocanızı hem de maddi desteğinizi arkanıza alabilir, hayallerinize emin adımlarla ulaşabilirsiniz. Yeni yeni duyulan bir kavram olsa da, bir çok Avrupa ülkesinde bilinen ve uygulanan bir yöntemdir melek yatırımcılar. Güvenilir bir adres ile olduğunuzda sizin içinde muazzam alternatifleri olan bir fırsattır adeta. Binlerce kazanandan biri de bu şekilde siz de olabilirsiniz. Siz yeter ki aklınızda planınızı yapın. Hangi işe heyecan duyuyor, kendinizi nerede hayal ediyorsunuz? Trendleri ve yenilikleri takip edin. Melek yatırımcılar ile çalışmış ve çalışmakta olan girişimcilerden fikirler edinebilirsiniz. En sonunda geleceğiniz nokta en son finansal noktadır ki burada da devreye; arzunuz doğrultusunda melek yatırımcılar girmektedir. Finansal gücünüzü de elinize aldığınız taktirde artık yolunuzda hiç bir engel bulunmamaktadır.

İş kurmak heyecanlı olduğu kadar pek tabii azim gerektiren de bir süreçtir. Engeller çıkabilir. Siz bu engellere karşı kendinizden emin duracaksınız. Yeniliklere doğru bakacak, çok fazla çalışacaksınız. Kendiniz için çalışacak, her geçen gün daha çok yükseleceksiniz. Basamakları istikrar ile çıkarken olabilecek dar zamanlarınızda yine yanınızda melek yatırımcınız olacak. İş hayatınızda yükselirken en büyük şansınızın melek yatırımcınız olduğunu düşüneceksiniz. Yeter ki güvenilir kişi yahut firmalar ile karşılaşın. Bu hususta dikkatli olmanızı ve referanslar talep etmeyi unutmayınız.

Melek yatırımcıya nasıl ulaşılır?

Kobivadisi.com olarak internet dünyasındaki birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni hizmetimiz olarak da, siz değerli proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken proje ekle sayfasını ziyaret ederek;

 • Yatırımcı Arıyorum
 • Ortak Arıyorum
 • Satılık Şirket
 • Satılık Marka

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)


İş Planları

kobi vadisi

Yorumlar(2)

 1. Cevap yaz
  Fatih çaz yorumu:

  Merhaba makalenizi az önce okudum benim transfer piyasasına hitap eden mevcut aplikasyonların ( über yola vela kaarem ) tüm eksikliklerini piyasanın içinde bulunduğumuzdan dolayı analiz edip bu yönde geliştirdiğimiz çalışır durumda olan ve İstanbul İzmir Ankara antalya ve Muğla’da operasyonel anlamda sürücü datası oluşturulmuş bir aplikasyonum var bununla ilgili reklam surver vs ihtiyaçları anlamında yatırımcıya ihtiyaç duyuyorum…

  • Cevap yaz
   kobivadisi yorumu:

   Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz.

   Sizin gibi yatırımcı arayan birçok girişimci, Kobi Vadisi’ni tercih etmektedir.

   Hazırlamış olduğu projeleri platformumuza ekleyerek, Türkiye ve Dünya genelinde birçok melek yatırımcı ile buluşmaktadır. Ayrıntılı bilgi için: Proje Ekle

Yorumunuz