Yatırımcı Arıyorum

Yeni Yıl Hediyelerini Fırsata Çevirin

Yeni Yıla Girerken Para Kazanmak

Bir yılı daha geride bırakmaya sayılı zamanlar kaldı. Önümüzde yepyeni bir yıl, bir çok yeni başlangıçlar var. İyisi, kötüsü ile bir yılı geride bırakmanın ve yepyeni bir seneyi karşılıyor olmanın mutluluğunu sevdiklerimizle ve yakınlarımızla paylaşmak ve onları da mutlu kılmak için yapılan hediyeleşmeleri fırsata çevirmeye ve bu hususta para kazanmaya ne dersiniz? Nasıl mı? Buyurunuz, cevabı yazımızda!

İnsanların sevdiklerini mutlu etmek için aldıkları hediyeler ile maharetlerinizi birleştirerek gelir elde edebilirsiniz. Sepet örmeyi biliyor iseniz yılbaşı sepetleri, atkı örmeyi biliyor iseniz bir yılbaşı rengi olan kırmızı atkılar, keçeler ile aranız iyi ise kitap ayraçları, kişiye özel t-shirtler, tokalar ve aklınıza gelebilecek envaiçeşit hediyelik alternatifler yapabilir, satışa sunabilirsiniz. Hem ekonominize katkı sağlayabilir, hem de oldukça keyifli zamanlar geçirebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Yılbaşında Ürün Satarak Ek Gelir Elde Etmek

Yılbaşına özel birbirinden güzel atkılar, bereler örmek ve bunları satışa çıkarmak size sandığınızdan çok daha fazla gelir sağlayabilir. Sosyal medyanın da yardımı ile bir anda beklemediğiniz kadar siparişler alabilirsiniz. Birbirinden sevimli yünler ve boy boy şişler size yeterlidir. Oldukça az bir maliyetle gayet güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Gelen misafirlerinize, konu komşularınıza da yaptığınız işten bahsedebilir, örneklerinizi gösterebilirsiniz. Yakınınızda bildiğiniz dükkanlar yahut butikler var ise onlarla da yaptığınız el işleri ile ilgili görüşebilir, satışı için anlaşmaya varabilirsiniz.

Yaptığınız birbirinden renkli atkılar, bereler, tokalar ayrıca size adeta terapi gibi gelecek ve huzur bulmanızı da sağlayacaktır. Kendi evinizden çıkmadan, düzeninizi bozmadan yapabileceğiniz bu ve benzeri işler yerinizden para kazanmanızı sağlayabilecek harikulade fırsatlar olabilir. Bir meşgale sahibi olacağınız için kendinizi çok daha verimli hissedecek ve günlerinizin dolu dolu geçmesine vesile olacaksınız. Ek kazançlarınız ile hayat sizi daha az korkutabilecek yahut keyfi ihtiyaçlarınıza çok daha kolay ulaşabileceksiniz.

Yılbaşı hediyelikleri için ahşap boyama da muazzam bir alternatif olabilir. Boy boy ahşap ürünleri, tepsileri, anahtarlıkları, sepetleri yılbaşına özel tasarımlar ile boyayabilir, müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Birbirinden güzel kumaşlar ile runnerlar, masa örtüleri, kırlentler dikebilir, yılbaşı hediyelikleri olarak bu sıcacık ürünlerden de sunabilirsiniz. Sofraların vazgeçilmezi kumaş peçetelikleri de yılbaşına uygun konseptlerde işleyebilir, satışa sunabilirsiniz. Kişiye Özel Hediye Sepeti İş Fikri

Etamin yahut farklı kumaşlar üzerine uygulanabilen ve farklı modellerde uygulanabilen kurdele nakışları da iyi bir alternatif olabilir. Keza yine bebek battaniyeleri, bebek yelekleri, patikler her biri yılbaşında severek hediye edilebilecek ürünlerdir. Verdiğimiz alternatifler için elbette en önemli husus en çok neye yatkınlığınız, maharetiniz olduğudur. Belki dikişe yahut boyama işlerine değil takı tasarımına yeteneğiniz var ise elbette takı tasarımlarınız ile de bu kazanç şansını değerlendirebilirsiniz. Asıl olan neyi en iyi biçimde yaptığınızdır.

Bu tür özel günler yaratıcı eller için fırsata dönüşen zamanlardır. Bu zamanları değerlendirebilmek fevkalade önemlidir. Bu zaman dilimleri en kazançlı dönemlerdir. Atkılar, bereler, tokalar, taçlar, ahşap ürünler, mumluklar, yapay çiçek arajmanları, runnerlar, kırlentler, bebek yelekleri ve kıyafetleri gibi muhtelif bir çok ürünün yanı sıra yıl başı kurabiyeleri de yeni yıl hediyelikleri olarak fevkalade rağbet görmektedir. Göz alıcı kutular içerisinde hediyelik olarak hazırlanan kurabiyelerin alıcısı da oldukça fazla.  Yediden yetmişe herkesin bayılarak alacağı, hediye edeceği ve tüketeceği, birbirinden renkli kurabiyeler, cupcake’ler de size muazzam kazançlar sağlayabilir.

İnterneten Yeni Yıl Hediyeleri Satmak

İnternet üzerinden hemen hemen her hususta eğitici ve geliştirici videolar bulabilir, ilgilendiğiniz konu ile alakalı bu videoları izleyerek yararlanabilirsiniz. Her ne yapmak istiyor iseniz evvela yakınlarınıza hediye amaçlı yaparak kendinizi denemeli, eksiklerinizi somut bir biçimde görmelisiniz. Daha sonra müşterilerinize sunmalı, sosyal medyada yaptığınız ürünlerin resimlerini paylaşmalısınız. Sosyal medya, beşeri çevreniz, komşularınız herkese ürünlerinizi göstermekten kaçınmayınız. Hediye almaktan da hediye vermekten de herkes büyük keyif alır. Hediyelik ürünler ise herkesi çocuk gibi mutlu eder.

Sadece bakmak bile içimizin kıpır kıpır olmasına vesile olur. Bu nedenle ürünlerinizi tanıtmaktan, göstermekten kaçınmayınız. Hatta çevrenizdeki küçük şirketler ile görüşüp şirket içinde çalışanlarına hediye etmeleri için toplu siparişler alabilir, bu hususunda anlaşmaya gidebilirsiniz. Salt hediye vermek başlı başına güzel bir davranış iken kişiye özel hazırlanmış el emeği hediyelerin yeri ise bambaşkadır.

Haydi, siz de hangi hususta iyi olduğunuz kanaatine varın ve bir an önce çalışmaya başlayın, şimdiden bol kazançlar dileriz.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz