Yatırımcı Arıyorum

Yüksek Teknoloji Cihazlar ile Başarılı Göz Ameliyatları

Yeni Teknolojiler ile Göz Ameliyatları

Teknolojinin gelişimi tıp dünyasında eski dönemlerde mümkün olmayan birçok farklı ameliyatı günümüzde mümkün hale getiriyor.

Özellikle vücudumuzda yer alan çok narin organlarda yapılacak işlemlerin çok profesyonel bir biçimde yapılması gerektiğinden teknolojik cihazlara çok büyük bir ihtiyaç oluyor. Göz, vücudumuzda yer alan en hassas organlardan birisi olduğu için üzerinde gerçekleştirilen operasyonlarda yüksek teknoloji cihazları kullanılıyor. Bu cihazlar da göz hastanesi olarak hizmet veren merkezlerde bulunduğundan insan sağlığı için çok önemli olan ve kusursuz bir şekilde yapılması gereken ameliyatlar bu merkezlerde yapılıyor. Batıgöz Hastanesi gibi merkezler, yüksek teknoloji cihazları uzman doktorlar ile bir araya getirdikleri için son derece başarılı bir hizmet verebiliyorlar.

Farklı Nedenlerden Dolayı İhtiyaç Duyulan Vitrektomi Ameliyatı

İnsanların vücutlarında yaşanan rahatsızlıkların tedavisinde ameliyat son derece önemli bir çözüm olarak görülüyor. İlk dönemde uygulanan ilaç tedavileri sonuç vermediğinde uzman doktorlar, hastalarını ameliyata alarak bu sorunları kökünden çözmeyi amaçlıyor. Göz konusunda Vitrektomi ameliyatı çok büyük önem taşırken ülkemizde yalnızca çok gelişmiş merkezlerde bu hizmet verilebiliyor.


Genel olarak şeker hastalarında yaşanan görme problemlerinde, göz içinde kanama olması durumunda, görme merkezinde delik oluşumunda, görme merkezinde kırışıklıların ortaya çıkmasında ya da gözün sinir ağı tabakasının kopmasında bu ameliyatın gerçekleştirilmesi gerekiyor. Batıgöz Hastanesi bu zorlu ameliyatı kısa süre içerisinde en başarılı şekilde yapan merkezlerden birisi olarak gösteriliyor. Özel cihazlarını hastalarının tedavisi için uzmanların kontrolüne bırakan hastane bu sektörde çok önemli adımlar atmaya devam ediyor.


3. Nesil Lazer Tedavisi Relex Smile

Miyop ve astigmat, insanlar arasında en yaygın görülen göz hastalıkları olarak gösterilirken birçok kişi gözlük ya da lens kullanarak bu sorunların üstesinden geliyor. Ancak hem gözlük hem de lens kullanımında insanların yaşam standartlarında düşüşler meydana geliyor. Her iki durumda da kişiler kullandıkları bu ürünlere sürekli olarak bakım uygulaması ve vücutlarını da bu ürünlere göre ayarlaması gerekiyor. Ancak son dönemde ortaya çıkan Relex Smile tedavisi ile birlikte bu sorunlar ortadan kalkıyor.

Yöntem, -10 numaraya kadar olan miyop rahatsızlıklarında ya da -5 numaraya kadar olan astigmat sorunlarında en gözde tedavi yöntemi olarak sunuluyor. Herhangi bir cerrahi işlem uygulanmadan, bıçak kullanılmadan, kapalı sistem ile birlikte operasyon gerçekleştiriliyor. İnsanlar herhangi bir ağrı duymadığı için operasyon sürecini çok rahat geçirerek sağlıklarına kavuşuyorlar. Batıgöz Hastanesi, ülkemizde bu imkânı hastalarına sunabilen nadir göz hastanelerinden birisi olarak görev yapmaya devam ediyor.

Profesyonel Ameliyatlar İçin Randevu Sistemi

Son teknoloji ürünlerin kullanıldığı bu operasyonları olmak isteyen kişiler, hastanenin online randevu sistemini kullanarak istedikleri doktorlara randevu alabiliyorlar. Bu randevu sistemi içerisinde kişiler bilgilerini giren kişiler sonrasında uzman doktorların uygun oldukları bir saate randevu alarak randevularından 15 dakika öncesinde hastanede bulunuyorlar. Altunizade göz hastanesi olarak Batıgöz Hastanesi’ne sahip olduğu için insanların tamamına yakını bu hastanede tedavilerini gerçekleştiriyorlar.

Bunun yanı sıra komşu semtler olan Üsküdar ya da Acıbadem gibi semtlerden de çok sayıda kişi bu hastaneye gelerek bu profesyonel operasyonları oluyor. Operasyonları olmak adına ilk adımı atmak isteyen kişiler hastanenin online randevu sistemine www.batigoz.com sitesi üzerinden ulaşabiliyor.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz