Son güncelleme: 12.03.2018

www.kobivadisi.com internet sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi bir şey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan yada yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

www.kobivadisi.com gizlilik politikası neleri kapsar?

 • Bu gizlilik politikası www.kobivadisi.com URL’si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
 • Herhangi bir sitede www.kobivadisi.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten www.kobivadisi.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.
 • www.kobivadisi.com’a verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vb.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,

www.kobivadisi.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

 • Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız veya anonim olarak alışveriş yapabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 • www.kobivadisi.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

 • www.kobivadisi.com vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız işlemlerde ilan içeriklerinde bilgilerinizin gösterimi amacıyla (örn: telefon, e-posta, ad vb.) bilgileriniz mecburi şartlardan 3. şahıslar ile tarafımızdan kasıtlı olarak değil, ilanınızı inceleyen kişinin size ulaşma maksadıyla paylaşılmaktadır.
 • www.kobivadisi.com hakkınızdaki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.

Kullanıcı istekleri/Geri bildirimleri:

 • www.kobivadisi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve değerlendirmek için saklar. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik kullanımı:

 • www.kobivadisi.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonlar, başka yerlerde yayınlanamaz, kullanılamaz.

İlan tanıtım detayları:

Kobivadisi.com web sitesi, mobil sitesi, mobil uygulamasının amacı tüm birey ve kurumların ilan ekleyebileceği veya araştırabileceği bir sistem ile kullanılmaktadır.

Platformumuz da ilan ekleyen veya araştıran ziyaretçilerimiz arasında iyi niyetlilik ve güvenilirlilik ilişkisi esastır.

Güvenlik önerileri:

 • Proje veya şirket ilanı verdikten sonra, tarafınıza yapılacak olan geri dönüşlerde kesinlikle tanımadığınız kişilere tam detayları paylaşmayınız, mutlaka avukat yardımı ile gerekli görüşmeleri devam ettiriniz. Resmi sözleşme, Noter sözleşmesi gibi resmi adımları atmadan itibar etmeyiniz.
 • Kişisel bilgilerinizi veya üyelik bilgilerinizi (vatandaşlık numarası, kredi kartı, adres vb.) asla paylaşmayınız.
 • Eklemiş olduğunuz ilan içeriği ne olursa olsun, karşı taraf ile yaşayabileceğiniz zararlarda www.kobivadisi.com internet portalının hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda en yakın Kolluk Kuvvetleri birimi ile iletişim kurarak ilgili kişi/kurum hakkında şikayetçi olabilirsiniz.

Marka ve Logo kullanımı:

Tüm hakları saklıdır. Tüzel veya kişiler tarafından kullanılamaz.