Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  • Markanızın Bayilik ve Franchising ilanlarını ücretsiz bir şekilde paylaşabileceğiniz,
  • Yeni bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız bütçenize ve kriterlerinize en uygun firmayı bulabileceğiniz,
  • Hizmet veren firma/usta iseniz yeni müşterilere ulaşabileceğiniz,
  • Yeni iş kurma ile ilgili tüm merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz,
  • Bir fikriniz var ve melek yatırımcı / iş ortağı arıyor iseniz,
  • Startup projelerinizi yatırımcılara / kullanıcılara tanıtabilmeniz için,
  • Sınırsız ve Ücretsiz bir şekilde iş ilanları yayınlayıp veya aradığınız iş ilanını bulabilmeniz için

size destek sunan platform; Kobi Vadisi olarak, İnternet sektörünün en ileri teknolojilerini kullanıyor, en iyi araştırmalarını yapıyor ve bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları ziyaretçilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Bizlere sıklıkla yöneltilen soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular‘da bulabilirsiniz. Tüm talep ve sorularınızı info@kobivadisi.com adresinden yada sizi dinliyoruz sayfasından, alt kısımda bulunan iletişim formundan veya Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, LinkedinInstagram, Messenger ve Mobil Uygulama‘mız üzerinden bize iletebilirsiniz.


Bilgilendirme

Reklam, firma bilgi güncelleme, ilan düzenleme, iş ortaklığı, iş birliği, öneri, görüş ve şikayetleriniz için lütfen bize ulaşınız: info@kobivadisi.com

Alt kısımda bulunan iletişim bilgileri, incelemiş olduğunuz Bayilik veren firmaya, hizmet veren üyeliğe, proje veya şirket sahibine ait değildir. İncelemiş olduğunuz firmanın veya proje sahibinin iletişim bilgileri, ilgili tanıtım sayfalarında yer almaktadır.


Önemli

Kobivadisi.com’da yayınlanan ve üyeler tarafından eklenmiş olan tüm ilan, içerik ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz, hatasız veya yanlış olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler sayfayı oluşturan kullanıcıya/firmaya aittir. Bu içerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık, yanıltıcılık, dolandırıcılık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmalarından Kobivadisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilgili firma ile iletişim kurabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Kobi Vadisi
İnternet ve Bilişim Hizmetleri
Kadıköy / İstanbul

Ar-Ge Merkezi
Muratpaşa / Antalya

+90 850 532 37 42
info@kobivadisi.com
Pzt – Cts 9.00 – 18.00