Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kobi Vadisi olarak, İnternet sektörünün en ileri teknolojilerini kullanıyor, en iyi araştırmalarını yapıyor ve bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları ziyaretçilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Bizlere sıklıkla yöneltilen soruların cevaplarını Destek sayfalarımızda bulabilirsiniz. Tüm talep ve sorularınızı alt kısımda bulunan iletişim formundan bize iletebilirsiniz.


Bilgilendirme

Reklam, firma bilgi güncelleme, ilan düzenleme, iş ortaklığı, iş birliği, öneri, görüş ve şikayetleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Alt kısımda bulunan iletişim bilgileri, incelemiş olduğunuz Bayilik veren firmaya, tedarikçi hizmeti veren firmaya, proje veya şirket sahibine, iş ilanı yayımlayan firmaya ait değildir. İncelemiş olduğunuz ilanın iletişim bilgileri, ilgili tanıtım sayfalarında yer almaktadır.


Önemli

Kobi Vadisi internet sitesi ve mobil uygulamalarında yayınlanan ve üyeler tarafından eklenmiş olan tüm ilan, içerik ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz, hatasız veya yanlış olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler sayfayı oluşturan kullanıcıya/firmaya aittir. Bu içerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık, yanıltıcılık, dolandırıcılık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmalarından Kobi Vadisi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilgili kişi/firma ile iletişim kurabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Kobi Vadisi
İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Merkez Ofis: Maltepe / İstanbul

WhatsApp Hızlı İletişim

+90 850 532 37 42
[email protected]
Pzt – Cts 9.00 – 18.00