Kurumsal Üyelik


Kobi Vadisi’nin Kurumsal Üyesi Olun

Türkiye’nin en büyük iş platformu Kobi Vadisi’nin kurumsal üyesi olarak;

400 binden fazla ziyaretçiye ulaşıp şirketiniz için avantajlardan faydalanın ve işinizi büyütecek çözümlerden yararlanın.

İster yerel işletme olun ister Kobi, sizinde şirketiniz için mutlaka faydalanabileceğiniz bir içerik sunuyoruz.

Şu anda aktif olarak 1000+ şirket, Kobi Vadisi’nin sunmuş olduğu ücretsiz ve profesyonel hizmetleri tercih ederek, işlerini büyütmeye devam ediyor.


Kurumsal Üyelik ile Neler Yapabilirim?

Bu soruyu bazı örnek senaryolar ile daha detaylı anlatmak istiyoruz.

Örnekler:

2 ya da daha fazla şubeye sahip bir işletmeniz varsa, markanızı daha fazla büyütüp bayileşmek istiyorsanız, Kobi Vadisi desteğinden profesyonel olarak faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: bayilik ilanı ver sayfasını ziyaret ederek, firma ilanınızı oluşturabilirsiniz.

Şirketiniz; tedarikçilik, toptancılık, dağıtıcılık, distribütörlük gibi vb. bir alanda hizmet veriyorsa, daha fazla yeni müşteriye ulaşmak için Kobi Vadisi desteğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: tedarikçi olmak istiyorum sayfasını ziyaret ederek, ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz.

Şirketinizi veya markanızı satışa çıkartmak ya da işinizi büyütmek için bir ortak arayışınız varsa, Kobi Vadisi desteğinden faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: yatırımcı arıyorum sayfasını ziyaret ederek, ilan oluşturabilirsiniz.

Şirketiniz için yeni personel ve eleman ihtiyacınız varsa, Kobi Vadisi desteğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: ücretsiz iş ilanı ver sayfasını ziyaret ederek, iş ilanı oluşturabilirsiniz.

Yeni bir şirket kurduysanız, işinizi geliştirmek ve profesyonel bir işletmeci olmak istiyorsanız, Kobi Vadisi desteğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: uzman editörler tarafından hazırlanan iş rehberleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni bir şirket kurduysanız veya var olan şirketinizi daha da büyütmek ve geliştirmek için uzman bir kuruluştan danışmanlık almak istiyorsanız, Kobi Vadisi desteğinden profesyonel olarak faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: danışmanlık sayfasını inceleyerek, firmanız için en uygun olan danışmanlık hizmeti hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Şirketiniz için daha fazla müşteri arıyorsanız, marka bilinirliğinizi daha fazla arttırmak istiyorsanız Kobi Vadisi’nin sunmuş olduğu profesyonel reklam hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Nasıl yapabilirim: reklam sayfamızı inceleyerek, firmanıza en uygun olan reklam modelleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.


Kurumsal üyelik desteği

Yukarıda belirtmiş olduğumuz destekler dışında merak ettiğiniz tüm sorular için taleplerinizi iletişim sayfası aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.