Kobi Vadisi olarak; yeni iş kurma, geliştirme ve yönetme aşamasında olan tüm girişimci ve yatırımcılara iş rehberlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Birbirinden farklı birçok iş alanında, tüm hazırlık ve çalışma süreçlerinizde, size rehberlik edecek çalışmaları a’dan z’ye tüm detaylarıyla hazırlanmış içeriklere ulaşabilirsiniz.

İş rehberleri hizmetimiz 04.10.2022 tarihi itibariyle hizmete başlamıştır. Şu an hazırlık aşamasında olan 15’den fazla iş rehberimize çok yakında bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


İş Kurma Rehberi

Yeni bir iş kurmak isteyen girişimcilere yönelik hazırlanmış iş kurma rehberi ile; yeni işyeri, dükkan, mağaza açma sürecinizde ihtiyacınız olan tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılar

 


İşletmecilik Rehberi

İşyerini kurmuş veya yeni iş kurma aşamasında olan girişimcilere yönelik hazırlanmış işletmecilik rehberi ile; işyeri yönetim sürecinizde ihtiyacınız olan tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılar

 


Distribütörlük Rehberi

Yurtdışından bir markanın distribütörlüğü nasıl alınır? Uluslararası ticaret anlaşmaları nasıl yapılır? Distribütörlük alırken nelere dikkat edilmelidir? Bayilik ile distribütörlüğün farkları nelerdir?

Ayrıntılar

 


Ürün Üretim Rehberi

Ürün üretim rehberini inceleyin. Ürün nasıl üretilir? Fabrika nasıl kurulur? Üretim tesisi kurmak için gerekenler, Ürün üretim aşamaları nelerdir?

Ayrıntılar