Bayilik Nasıl Alınır?

Bayilik iş modeline yönelik kapsamlı rehber. Bayilik alma yolculuğunuza; bayiliğin ne olduğu, nasıl alındığı, alırken nelere dikkat edilmeli ve sözleşmeler hakkında bilgi vererek başlayacağız. Bayilik eğitiminizi hızlı ve kolay hale getirmek için temel bilgileri sizin için farklı sayfalara ayırdık.

Ayrıntılar

 

Franchising Nasıl Alınır?

Franchise iş modeline yönelik kapsamlı rehber. Franchise satın alma yolculuğunuza franchising işleminin nasıl yürüdüğü konusunda uzman görüşü ile başlayacağız. Franchise eğitiminizi hızlı ve kolay hale getirmek için temel bilgileri sizin için farklı sayfalara ayırdık.

Ayrıntılar

 

Şirket Nasıl Kurulur?

Şirket kurmak isteyenler için genel hatları ile hakkında bilgilendirme içeriklerinden oluşmaktadır. Bunun haricinde şirket kurma maliyetlerine dair maliyet çalışmaları ile bir şirketin kuruluşunun yaklaşık olarak ne kadara mal olacağına dair size bilgiler sunmaya çalışılmıştır.

Ayrıntılar

 

İş Yeri Nasıl Açılır?

İşyeri açma rehberimiz, dükkan açmaya karar verme sürecinden, açılış aşamasına kadar tüm faaliyetler hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla özenle oluşturulmuş bir rehberdir. Yeni iş kurmak; güncel ve donanımlı bilgilere sahip olmanızı gerektirir.

Ayrıntılar

 

İş Planı Nasıl Hazırlanır?

İş planları, yeni kurulacak bir işletmenin ya da büyümek isteyen işletmelerin, gelecek hedeflerini ve stratejilerini belirlemek için hazırlanan planlardır. İlk hazırlanacak plan yalın iş planı olarak tabir edilir ve işletmenin faaliyetlerine göre şekillenir ve revize edilebilir.

Ayrıntılar

 

Hangi Şehirde Hangi İş Yapılır?

Türkiye genelinde bulunan tüm şehirler için hazırlanan iş yapma olanakları ve seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Edirne’den Van’a, Malatya’dan Kayseri’ye… Türkiye’nin 81 ili için ayrı ayrı hazırlanmış iş yapma rehberi detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılar

 

İşveren & İş Arayan Nasıl Olunur?

İş rehberi; hem iş arayanlar hem de işçi bulmaya çalışan insan kaynakları çalışanlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. İş arama sürecinde adayların pek çok konuda araştırma yapmaları gerekecektir. İş arayan adayların; CV hazırlama, ön yazı yazma, motivasyon mektubu yazma, iş arama sürecinde yapılması gerekenler gibi pek çok konuda araştırma yapması gerekir.

Ayrıntılar

 

Nasıl Girişimci Olunur?

Girişimcilere / startup adaylarına yönelik hazırlamış olduğumuz kapsamlı rehber. Yeni bir işletme nasıl kurulur? Girişimcilik adımları nelerdir? 10 adımda elimizden geldiğince size anlatmaya çalışacağız.

Ayrıntılar

 

Nasıl Yatırımcı Olunur?

Yatırım alanına yönelik kapsamlı rehberimiz. Yeni bir yatırım yapma yolculuğunuza yatırım işlemlerinin nasıl yürüdüğü konusunda uzman görüşü ile başlayacağız. Yatırım eğitiminizi hızlı ve kolay hale getirmek için temel bilgileri sizin için farklı sayfalara ayırdık.

Ayrıntılar