Kobi Vadisi’nde Kariyer

Kobi Vadisi olarak stratejimiz; bulunduğumuz sektörde uluslararası standartlarda insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir yapı sergilemektir.

Türkiye’nin en kapsamlı iş platformu olarak; Firmalara, yatırımcılara ve girişimcilere çok özel çözümler sunmaktayız.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları yönetimi anlayışımız, sektörün ihtiyaçlarına uygun hareket eder, stratejik hedefleri ve performansı destekleyecek yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir.

İlkelerimiz

  • Tüm çalışanların haklarını korumak, çalışanlara eşit ve adil davranmak
  • Uygun yöntemler ve fırsat eşitliği doğrultusunda, açık pozisyonlara doğru kişilerin yerleşmesini sağlamak
  • Çalışanların, yetkinlik ve ihtiyaçlarına göre mesleki gelişimlerini ve değişen koşullara uyumlarını sağlamak  amacı ile eğitim olanakları sunmak
  • Çalışanlara yapılan işin niteliğine uygun, rahat ve güvenli iş koşulları sağlamak
  • Tüm personelin Toplam Kalite anlayışı içerisinde iş yeri kurallarına uygun olarak düzenli ve uyum içerisinde çalışmasını sağlamaktır.

Ortak Değerlerimiz

Sorumluluk alma, ahlaklı olmak, insana ve çevreye saygı, vizyon, müşteri odaklılık, beklentileri aşmak, hız, maliyet odaklılık ve iletişim.

Başvuru ve İşe Alım

Kobi Vadisi’ne Ait İş ilanları sayfasında bulunan açık pozisyonlara ait iş başvurularını başvuru havuzumuzda topluyor, Kobi Vadisi ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yetkinliklere ve pozisyon gerekliliklerine sahip başvuruları ilgili aday havuzumuzdan belirliyoruz. Aday havuzumuzda yer alan adaylarla yapılan karşılıklı görüşmelerle ve gerekli gördüğümüz durumlarda uyguladığımız testlerle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Seçim sürecinin sonucunda uygun bulduğumuz adaylara iş teklifinde bulunuyor Kobi Vadisi’ndeki eğitiminin ardından sertifika belgesini veriyor ve Kobi Vadisi ofisinde gerekli pozisyonlarda işbaşı yapmalarını sağlıyoruz.

Eğitim ve Gelişim

Sürekli gelişime verdiğimiz önem ile çalışanlarımızın yetkinliklerini ve mesleki bilgi, becerilerini geliştirmek için yıl geneline yayılmış eğitim planları hazırlanmakta ve uygulanmaktadır. Kobi Vadisi ofisinde uygulanan eğitimlerin takip ve ölçümlerini yıl içinde gerçekleştirerek çalışanlarımızın eğitim etkinliklerini ölçmekteyiz.