Sitemizde ilginizi çeken bayilik ilanları, ilan detay sayfalarında sağ üst köşede bulunan (*) yıldıza tıklayarak favorilerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu ilanlara favori ilanlar menüsünden ulaşabilirsiniz.
Sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan üye girişi tuşuna basarak giriş yaptıktan sonra panel ekranınızdaki ‘Profilim‘ kısmından şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Üye panel sayfamızdan sisteme kayıt olurken kullandığınız eposta adresinizi girebilir ve üyelik bilgilerinizin size e-mail ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Oturum açtıktan sonra sağ üst kısımda bulunan panel menüsünden ilanlarınıza ulaşabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.
İlanınızın her zaman en üstte kalarak görünürlüğünü arttırmak için ilan paketini satın alabilir veya site yönetimi ile iletişim kurarak farklı reklam modelleri talep edebilirsiniz. – Üyelik Tipleri
Kobi Vadisi sadece Yasal Bilgiler sayfasında yer alan konu ve kapsama giren ilanların verilebildiği bir aracı sitedir. Bununla birlikte Yasal Bilgiler sayfasında yer alan herhangi bir maddeyi ihlal eden ilanlar da yayınlanmamaktadır.
İlan detay sayfasında bulunan telefon bilgilerinden veya ilgili ilanın sağ kısmında bulunan bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.
Hiçbir komisyon talep etmeyiz. Kobi Vadisi sadece bir aracı platformudur.
Kobi Vadisine ekleyeceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir, arzu ederseniz ücretli yayın tiplerini de satın alarak daha fazla kişiye gösterim sağlayabilirsiniz. – Üyelik Tipleri
Kobi Vadisi üzerinden Bayilik, Franchising, Franchise, Yetkili Satıcı, Ürün Satış, Bölge Müdürlüğü, Hizmet Noktası, Acentelik, Distribütörlük, Satış Ortaklığı ve Master Franchise marka / firma sahipleri – yöneticileri ilan verebilirler.
Bayilik ilan verebilmek için üye olmanız gerekmektedir. İlan vermeden önce sadece 30 saniyede kolayca üye olabilirsiniz. Bayilik ilanı ver sayfasını ziyaret ederek kolayca üye olabilirsiniz.
Kobi Vadisi’nde üyelik ücretsizdir. Siz de firma sahipleriyle mesajlaşmak, üyelere özel şirket ve proje bilgilerini görebilmek, ilan verebilmek, yatırımcılar ile iletişim kurabilmek, mesajlaşabilmek, son yeniliklerimizden haberdar olmak için buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Siz değerli (yatırımcı arayan) proje sahiplerini, Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken; alt alanda bulunan Proje İçeriği Ekleme alanını mümkünse eksiksiz doldurarak birçok yeni melek yatırımcıya ulaşabilirsiniz.

  • Yatırımcı Arıyorum
  • Ortak Arıyorum
  • Satılık Şirket
  • Satılık Marka
  • Bir Fikrim Var

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(projenizde bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)

Gerekli alanları doldurduktan sonra Kobi Vadisi editörleri tarafından incelendikten sonra yayına alınarak, Projeler sayfasında yayına alınacaktır ve özel tanıtım hizmetlerimiz sayesinde yeni melek yatırımcılara yatırımcı aramakta olduğunuz projeler kapsamlı olarak tanıtılacaktır.

Projenizi hazırlayıp gönderdikten sonra yeniden düzenleme/güncelleme ihtiyacınız olursa, Proje Düzenle sayfasına kobivadisi.com hesap bilgileriniz ile giriş yaparak gerekli tüm içeriklerinizi yenileyebilirsiniz.

Yeni yatırımcılar ise, Projeler sayfasında bulunan içerikleri inceledikten sonra, anlık başvuru ile sizinle iletişim kuracaklardır.

Kobivadisi.com olarak Startup / Girişim proje sahiplerini destek oluyoruz.

Eğitim, Hizmet, Mobil Uygulama, Sağlık, Teknoloji, Ürün, Web Site, Yazılım vb. kategorilerde topluma yararlı ve faydalı hazırlamış olduğunuz girişimlerinizin tanıtımını; sınırsız ve ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Üstelik 31 aralık 2017 tarihine kadar, Girişim kategorisine ekleyeceğiniz tüm ilanlar; 30 gün süreyle üst sıra gösterimiyle desteklenmektedir.

Girişiminizi hazırlayıp gönderdikten sonra yeniden düzenleme / güncelleme ihtiyacınız olursa, Proje Düzenle sayfasına kobivadisi.com hesap bilgileriniz ile giriş yaparak gerekli tüm içeriklerinizi yenileyebilirsiniz.

Yeni yatırımcılar / ziyaretçiler ise, Girişimler sayfasında bulunan içerikleri inceledikten sonra, anlık başvuru ile sizinle iletişim kuracaklardır.