Kobi Vadisi ile; markanızı büyütün, yeni bayi adaylarına ücretsiz ulaşın.

En az 2 şubeniz varsa, Türkiye pazarına yeni giriyorsanız, Var olan bayilik sisteminizi daha fazla büyütmek için…


Bayilik, franchise veren firmanızın tanıtımını; yeni girişimcilere ulaşmasını sağlayın.

Kobi Vadisi platformu ile, bayilik veren firmanızı Türkiye ve Dünya genelindeki yeni yatırımcılara tanıtmanıza sadece 1 adım kaldı.

Tek yapmanız gereken; Bayilik İlanı Ver sayfasını ziyaret ederek; 5 adımda ve en fazla 5 dakika içerisinde firmanızın tanıtımını sağlayın. Kullanımı çok basit, yapay zeka sistemi sizi her aşamada bilgilendirecektir.

Firma Bilgileri > Yatırım Desteği > Yatırım Bilgileri > Görseller & Açıklama > İlan Tipi & Gösterim

Ardından gerekli kontrolleri sağlayıp hemen yayına alalım. Ay içerisinde web sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret eden: birbirinden farklı 212.000 farklı yeni girişimciye firmanızı hem ücretsiz tanıtalım, hemde yeni yatırımcılardan gelecek bayilik başvurularını anlık olarak size iletelim.

Platformumuzda aktif olarak 390+ firma yer almaktadır ve ay içerisinde bu firmalara 3000‘den fazla yeni bayilik talebi iletmekteyiz.

Unutmayın: Kobi Vadisi platformu; web sitesi ve mobil uygulama üzerinden en son teknolojileri kullanarak hem firmalara hem de ziyaretçilerine ücretsiz gösterim sunmaktadır.

Ay içinde platformumuzu ziyaret eden, 212.000 farklı yatırımcı firmanız ile ilgilenmeseler bile, Firma logonuzun aylık görüntülenme sayısı; yaklaşık 40.000 kişiye ulaşmaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan Kobi Vadisi platformunun firmanıza sunmuş olduğu 30’dan fazla sektör 200’den fazla iş dalı ile ücretsiz tanıtma imkanından yararlanın.


Bayilik, Franchising, Franchise ilanı verebilmek için öncelikle web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik kaydınızı sadece 1 dakikada sağlayabilirsiniz.

Firmanızın bayilik ilanını verirken, özellikle; firma tanıtım açıklaması ve firma logosunu eklemeyi unutmayınız. Aksi takdirde bu içerikler eklenmeyene kadar veya tarafımız ile paylaşılmayana kadar firma tanıtımınız yayına alınmayacaktır. Bu bilgiler yeni bir yatırım yapacak/bayilik alacak kişilerin firmanızı tanıma aşamasındaki en önemli bilgilerdir.

Firma kaydınız tamamlandıktan sonra, editörlerimiz tarafından kontrol edilerek hızlı bir şekilde web sitemizde ve mobil uygulamamızda yayına alınacaktır. Yayın onay mesajı sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.

Unutmayın: Bayilik/Franchising veren firma tanıtım içeriğinize siz ne tanımlarsanız, editörlerimiz birebir aynı içeriği eklemek ile yükümlüdür. Doğal olarak firmanızı yeni yatırımcılara tanıtmak için mümkünse en güncel ve özgün bilgilerinizi eklemenizde fayda olacaktır.

Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda lütfen iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşınız.


ÖRNEK İLAN BAYİLİK İLANI VER