Bayilik Verilecektir


Bayilik, franchise firma ilanı vermek

Kobi Vadisi ile; markanızı büyütün, yeni bayi adaylarına ulaşın, daha fazla bayilik talebi alın, marka bilinirliğinizi arttırın.

Firmanızı ekleyin, yeni yatırımcılar size ulaşsın. Türkiye’nin her yerinden yeni başvurular alın.

Kobi Vadisi Türkiye’nin en büyük iş kurma platformudur.

Misyonumuz, karlı iş modellerini ülke geneline tanıtmaktır.

 

FİRMA İLANI VER

 


Bayilik veren firmalar için destekler

 

Anlık Bayilik Talebi

Yeni yatırımcılar firma tanıtım sayfanız üzerinden anlık olarak bayilik taleplerini size iletir.

Marka Bilinirliği

Marka logonuzun aylık görüntülenme sayısı; yaklaşık 40.000 farklı potansiyel ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Uluslararası Tanıtım

Kobi Vadisi platformunu ziyaret eden, Türkiye ve Dünya genelinde yer alan yatırımcılara ulaşın.

 

Detaylı Firma Bilgisi

Bayilik şartları, yatırım tutarları, sektör bilgileri, video, logo, görseller, röportaj vb. bilgilerin tanıtımı.

Web site, Mobil Uygulama

Firmanızın bayilik tanıtımı; Kobi Vadisi web sitesinde ve Kobi Vadisi mobil uygulamalarında yayınlanır.

Sosyal Medya

Kobi Vadisi'nin yüksek hacimli sosyal ağ sayfalarında firmanızın ve sektörünüzün tanıtımı yapılır.

 


Bayilik ilanı verme adımları

Sistemin İşleyişi

Örneğin; x markasının yöneticisi / sahibisiniz. Markanız için yeni bayiler, şubeler, franchise noktaları, yetkili satıcılar arıyorsunuz. Tam bu aşamada firmanıza yardımcı olmak için devreye Kobi Vadisi giriyor.

  1. Giriş sayfasını ziyaret ederek firma üyelik kaydı yapıyorsunuz
  2. Ardından firmanızın tanıtım ilanını birkaç adımda ekliyorsunuz (ilan eklerken sistemimiz tüm aşamalarda sizi bilgilendiriyor)
  3. Daha sonra gerekli kontrolleri yaparak firmanızı hem web sitemizde hem de mobil uygulamalarımızda yayına alıyoruz
  4. Firma ilanınız yatırımcıların rahatlıkla ulaşabileceği şekilde; ilgili kategori, sektör, iş dalı vb. sayfalarda tanıtılıyor
  5. Firmanız ile ilgilenen yatırımcılar, anlık olarak ister bayilik başvurusu yaparak isterse telefon numaranız ile size ulaşıyor (yeni başvurular sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize iletilmektedir)

İşte bu kadar basit.

 


Bayilik veren firmalar için avantajlar

Bayilik, franchise veren firmanızı neden Kobi Vadisi’ne eklemelisiniz?

Kobi Vadisi, bir ilan platformudur – Markasını büyütmek, daha fazla şubeye ulaşmak isteyen şirketler marka imajına çok önem vermektedirler. Yeni yatırımcı bulma konusunda ilk hedef: internet siteleridir. Bir blog veya forum sitesinde yer alan basit tanıtımlar, firma imajınıza büyük ölçüde zarar verebilir. Kobi Vadisi ise, tam bu ihtiyacınızı karşılamak adına oluşturulmuş bir ilan platformudur. Firmanızın ilanını profesyonel olarak hazırlayıp yeni yatırımcılara tanıtmak için en doğru seçimdir.

Anlık yatırım talebi – Firma ilanınızı inceleyen yatırımcılara, firmanız hakkında sisteme eklediğiniz tüm detayları sunuyoruz. Firmanız ile ilgilenen yatırımcılar, tanıtım sayfanız üzerinden anlık olarak bayilik / franchise vb. taleplerini size hızlı bir şekilde iletebiliyorlar. Başvuru sonrasında sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı size saniyeler içinde ulaşıyor.

Doğru hedef kitle – Kobi Vadisi web sitesi ve mobil uygulamalarını ay içinde yüzbinlerce farklı kişi ziyaret etmektedir. Bu ziyaretçilerin büyük bir çoğunluğu; yeni iş kurma aşamasında olan girişimci / yatırımcılardır. Firmanızın; bayilik / franchise / yetkili satıcılık ilanını oluşturduktan sonra, tüm alanlarımızda listelenmektedir.

Özel SEO çalışması – Kobi Vadisi editörleri tarafından hem sektörünüze özel hemde firmanıza özel SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılmaktadır. Böylece, sadece platform içinde değil aynı zamanda; arama motorları üzerinden de araştırma yapan yatırımcılara ulaşmaktayız.

Marka bilinirliği – Firma ilanınız yayınlanmaya başladıktan sonra, ay içinde ortalama 40.000 farklı ziyaretçi tarafından logonuz görünmektedir. Böylece; sadece yatırım başvurusu alma dışında, ziyaretçiler tarafından da marka bilinirliği artmaktadır.

30 farklı ekstra tanıtım modeli – Kobi Vadisi olarak, yeni bayi adayı arayan firmalara birçok alanda destekler sunmaktayız. Fakat daha fazla yatırımcıya ulaşmak, daha fazla yatırım talebi almak ve daha fazla marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmalara da çok etkili ve özel tanıtım hizmetlerini en ekonomik koşullarda sunmaktayız.

 

FİRMA İLANI VER

 


Firma ilanınızı daha etkili hale getirin

 

Ekonomik Fiyatlar

Profesyonel reklam çözümleri ile daha fazla yatırım talebi alarak yeni kitlelere ulaşmanız için çalışıyoruz.

Reklam Alanları

30’dan fazla reklam modeli ile en doğru hedef kitleye ulaşın. Display, Native, Video reklam modelleri.

Özel Çalışmalar

Örneğin; sadece 12 saat içinde firma logonuzu ortalama 10.000 farklı kişiye gösterebiliyoruz!

 

Kobi Vadisi; 400 bin+ aylık ziyaretçi kitlesi ve mobil uygulamaları ile Türkiye’nin en kapsamlı iş kurma platformudur.

 

REKLAM ÇALIŞMALARI

 


Tercih eden bazı bayilik veren firmalar

 

Türkiye’nin 81 ilinde yeni bayi arayan 750+ şirket, Kobi Vadisi’ni tercih ediyor.

 


Sıkça Sorulan Sorular

Bayilik, franchise veren firmanızın tanıtımını; yeni girişimcilere ulaşmasını sağlayın.

Kobi Vadisi platformu ile, bayilik veren firmanızı Türkiye ve Dünya genelindeki yeni yatırımcılara tanıtmanıza sadece 1 adım kaldı.

Tek yapmanız gereken; Bayilik İlanı Ver sayfasını ziyaret ederek; 5 adımda ve en fazla 5 dakika içerisinde firmanızın tanıtımını sağlayın. Kullanımı çok basit, yapay zeka sistemi sizi her aşamada bilgilendirecektir.

Firma Bilgileri > Yatırım Desteği > Yatırım Bilgileri > Görseller & Açıklama > İlan Tipi & Gösterim

Ardından gerekli kontrolleri sağlayıp hemen yayına alalım. Ay içerisinde web sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret eden: birbirinden farklı 400.000’den fazla yeni girişimciye hem firmanızı tanıtalım, hemde yeni yatırımcılardan gelecek bayilik başvurularını anlık olarak size iletelim.

Platformumuzda aktif olarak 750+ firma yer almaktadır ve ay içerisinde bu firmalara 3000‘den fazla yeni bayilik talebi iletmekteyiz.

Unutmayın: Kobi Vadisi platformu, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden en son teknolojileri kullanarak hem firmalara hem de girişimcilere gösterim sunmaktadır.

Ay içinde platformumuzu ziyaret eden, 400.000 farklı yatırımcı firmanız ile ilgilenmeseler bile, Firma logonuzun aylık görüntülenme sayısı; yaklaşık 40.000 farklı kişiye ulaşmaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan Kobi Vadisi platformunun firmanıza sunmuş olduğu 30’dan fazla sektör 200’den fazla iş dalı ile profesyonel tanıtma imkanından yararlanın.

Türkiye’de 81 ile ücretsiz ve sermayesiz bayilik vermek isteyen firmalar, bu fırsat tam size göre. Sizde firmanız için, “bayilikler verilecektir” sloganı ile işlerinizi büyütmek ve yeni kitlelere ulaşarak markanızı tanıtmak istiyorsanız acele edin!

Sadece ücretsiz olarak değil, aynı zamanda; ilan oluşturma aşamanızda yatırım tutarları kısmında yeni yatırımcılardan talep edeceğiniz tüm fiyatları belirtebilirsiniz.

Bayilik, Franchising, Franchise ilanı verebilmek için öncelikle Kobi Vadisi’ne üye olmanız gerekmektedir. Üyelik kaydınızı sadece 1 dakikada sağlayabilirsiniz.

Firmanızın bayilik ilanını verirken, özellikle; firma tanıtım açıklaması ve firma logosunu eklemeyi unutmayınız. Aksi takdirde bu içerikler eklenmeyene kadar veya tarafımız ile paylaşılmayana kadar firma tanıtımınız yayına alınmayacaktır. Bu bilgiler yeni bir yatırım yapacak/bayilik alacak kişilerin firmanızı tanıma aşamasındaki en önemli bilgilerdir.

Firma kaydınız tamamlandıktan sonra, editörlerimiz tarafından kontrol edilerek hızlı bir şekilde web sitemizde ve mobil uygulamamızda yayına alınacaktır. Yayın onay mesajı sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.

Unutmayın: Bayilik veren firma tanıtım içeriğinize siz ne tanımlarsanız, editörlerimiz birebir aynı içeriği eklemek ile yükümlüdür. Doğal olarak, firmanızı yeni yatırımcılara tanıtmak için mümkünse en güncel ve özgün bilgilerinizi eklemenizde fayda olacaktır.

Merak ettiğiniz ve destek almak istediğiniz tüm konularda destek sayfası üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda lütfen iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşınız.

400.000 farklı kullanıcı, Kobi Vadisi analiz servisi tarafından ölçülen; 1 – 31 temmuz ziyaretçi raporlarıdır.

Kobi Vadisi bayilik platformunda 30 farklı sektörde bulunan 200 farklı iş dalında firmanızın; bayilik, franchise, franchising, yetkili satıcılık, ürün satıcılık, bölge temsilciliği, hizmet noktası, acentelik, distribütörlük, master franchise ve satış ortaklığı ilanlarını oluşturabilirsiniz.

Bayilik almak isteyen kişilere ve firmalara bayilik vermek istiyorum. İlan vermeden önce hangi sektörlerde firma ilanı oluşturabilirim?

Gıda

Unlu Mamüller, Et Ürünleri, Şarküteri, Hazır Yemek, Baharat, Dondurulmuş Gıda, Kuruyemiş, Çay, Bakliyat, Bal, Tedarik, Lokum Şekerleme, Gıda Mağazası, Atıştırmalık

Cafe Tatlı Pasta

Kahve Zincirleri, Tatlı Mağazası, Pastane, Dondurma

Fast Food

Döner Kebap İskender, Çiğ Köfte, Sandviç, Börek, Hamburger, Pizza, Ev Yemekleri, Pide, Kızarmış Tavuk, Kumpir, Simit, Makarna Salata, Dürüm, Tantuni, Kahvaltı, Kokoreç, Köfte, Ciğer, Dondurulmuş Yoğurt, Gözleme, Lahmacun, Tost

İçecek

İçme Suyu, Süt Ürünleri, Meşrubat, Buz, Enerji İçeceği, Sıkma Meyve Suyu, Alkollü İçecek, Hazır İçecek

Bilişim

Yazılım, E Ticaret, Yapay Zeka, Uygulama Oyun, Otomasyon Sistemleri

Kozmetik

Kişisel Bakım Ürünleri, Parfüm, Sabun, Şampuan

Takı Aksesuar

Bijuteri, Kuyumcu, Saat, Kişisel Aksesuar, Cüzdan, Kemer

Giyim

Ayakkabı, Erkek Giyim, Spor Giyim, Hazır Giyim, Kadın Giyim, Özel Tasarım, Çanta, İç Giyim, Çorap, Tesettür, İş Elbiseleri

Bebek Çocuk Ürünleri

Bebek Ürünleri, Bebek Çocuk Giyim, Bebek Bezi, Bebek Odası, Oyun Parkı

Otomotiv

Araç Kiralama, Oto Ekspertiz, Oto Yıkama Kuaför, Oto Aksesuar, Oto Servis Bakım, Mini Onarım, Yedek Parça, Araç Satış, Lastik Jant, Alarm Güvenlik, Lpg, Araç Takip Sistemleri, Madeni Yağ, Motosiklet Satış, Yol Yardım

Lojistik

Kargo, Kurye, Nakliyat, Özel Paketleme

Ev Ofis Ürünleri

Ev Tekstili, Mutfak, Halı, Ofis Mobilyası, Ev Mobilyası, Perde, Aksesuar Dekorasyon, Beyaz Eşya, Züccaciye, Dolap

İnşaat Yapı Malzemeleri

Kapı Sistemleri, Dekorasyon, Hırdavat Nalburiye, Pencere Sistemleri, Banyo, Duvar Kaplama, Zemin Kaplama, Gergi Tavan, Prefabrik Yapı, Asansör, Yalıtım, Şömine, Boya, Membran, Boru Tesisat

Eğitim

Dil Okulu, Üstün Zekalılar, Anaokulu, Kariyer, Dershane, Çocuk Aktivite Merkezi, Spor Okulu, Kolej, Aritmetik Matematik, Uzaktan Eğitim, Oyunculuk, Eğitim Danışmanlığı

Temizlik

İlaçlama, Kuru Temizleme, Temizlik Ürünleri, Temizlik Kimyasalları, Temizlik Aletleri, Dezenfeksiyon, Endüstriyel Temizlik, Halı Yıkama

Hizmet

Danışmanlık, Oyun Eğlence, Sigortacılık, Fatura Ödeme Merkezi, Reklam Medya, Gazete Dergi, Çağrı Merkezi, Organizasyon, Ofis Hizmetleri, Astroloji, Güzellik Bakım, Kuaför Berber, Teknik Servis, Turizm, Acente, Hamam Spa

Güvenlik

Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Kamerası, Alarm, Araç Güvenliği, Yapı Ürünleri, İş Güvenlik Ürünleri, Yangın Söndürme

Elektronik

Şarj Ünitesi, Mağazacılık, Bilgisayar, Cep Telefonu, 3D Yazıcı, Akıllı Ev Sistemleri

Telekomünikasyon

Toplu Sms, Santral, İletişim Merkezi, Domain Hosting, Voip, İnternet Çözümleri

Restoran

Lokanta, Steakhouse, Ev Yemekleri, Bar

Oyuncak Hobi

Model Oyuncaklar, Bisiklet, Bebek Çocuk Oyuncağı, Kutu Oyunları

Ürün

Kırtasiye, Özel Üretim, Kişisel Ürünler, Hediyelik Eşya, Otomat, Organik Ürünler, Yöresel Ürünler, Plastik Ürünler, Endüstriyel Mutfak, Tarım Ürünleri

Enerji

Elektrik Ürünleri, Enerji Satış, Tasarruf, Enerji Diğer, Akaryakıt İstasyonu, Güneş Enerjisi, Yenilenebilir Enerji, Tüp Gaz, Araç Şarj Sistemleri

Isıtma Soğutma

Klima, Kalorifer, Kombi, Güneş Enerji Panelleri, Yardımcı Ürünler, Soba, Pervane Fan

Sağlık

Takviye Vitaminler, Spor Salonu, Medikal Ürünler, Tıbbi Ürünler, Termal Ürünler, Arıtma Cihazları, Dezenfektan, Şifalı Bitkiler, Veteriner, Ecza Deposu, Spor Aletleri

Emlak

Gayrimenkul Danışmanlığı

Diğer

Bahçe Tarım, Cep Telefonu Aksesuar, Hayvancılık, Spor, Mangal Kömürü, Akvaryum, Ambalaj, Çelik Kasa, Vücut Sanatı, Tütün Ürünleri, Finans, Petshop, Elektrikli Taşıtlar


ÖRNEK İLAN BAYİLİK İLANI VER