Bayilik Verilecektir


Bayilik, franchise, franchising ilanı vermek

Kobi Vadisi ile; markanızı büyütün, yeni bayi adaylarına ücretsiz ulaşın, daha fazla bayilik talebi alın, marka bilinirliğinizi arttırın.

Firmanızı ekleyin, yeni yatırımcılar size ulaşsın. Türkiye’nin her yerinden yeni başvurular alın.

Kobi Vadisi, Türkiye’nin en büyük iş kurma portalıdır.

Misyonumuz, karlı iş modellerini ülke geneline tanıtmaktır.

ÜCRETSİZ FİRMA EKLE

 


Bayilik veren firmalara ücretsiz verdiğimiz destekler

 

Anlık Bayilik Talebi

Yeni yatırımcılar firma tanıtım sayfanız üzerinden anlık olarak bayilik taleplerini size iletir.

Marka Bilinirliği

Marka logonuzun aylık görüntülenme sayısı; yaklaşık 40.000 farklı potansiyel ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Uluslararası Tanıtım

Kobi Vadisi platformunu ziyaret eden, Türkiye ve Dünya genelinde yer alan yatırımcılara ulaşın.

 

Detaylı Firma Bilgisi

Bayilik şartları, yatırım tutarları, sektör bilgileri, video, logo, görseller, röportaj vb. bilgilerin tanıtımı.

Web site, Mobil Uygulama

Firmanızın bayilik tanıtımı; Kobi Vadisi web sitesinde ve Kobi Vadisi mobil uygulamalarında yayınlanır.

Sosyal Medya

Kobi Vadisi'nin yüksek hacimli sosyal ağ sayfalarında firmanızın ve sektörünüzün tanıtımı yapılır.

 


Bayilik ilanı verme adımları

Sistemin İşleyişi

Örneğin; x markasının yöneticisi / sahibisiniz. Markanız için yeni bayiler, şubeler, franchise noktaları, yetkili satıcılar arıyorsunuz. Tam bu aşamada firmanıza yardımcı olmak için devreye Kobi Vadisi giriyor.

  1. Giriş sayfasını ziyaret ederek ücretsiz üyelik kaydı yapıyorsunuz.
  2. Ardından firmanızın bayilik ilanını ücretsiz olarak ekliyorsunuz (bayilik ilanı eklerken sistemimiz tüm aşamalarda sizi bilgilendiriyor).
  3. Ardından gerekli kontrolleri yaparak firmanızı hem web sitemizde hem de mobil uygulamalarımızda yayına alıyoruz.
  4. Firma ilanınız, yatırımcıların rahatlıkla ulaşabileceği şekilde; ilgili kategori, sektör, iş dalı vb. sayfalarda tanıtılıyor.
  5. Firmanız ile ilgilenen yatırımcılar, anlık olarak ister bayilik başvurusu yaparak isterse telefon numaranız ile size ulaşıyor (yeni başvurular sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize iletilmektedir).

İşte bu kadar basit.

 


Bayilik, franchise veren firmanızı neden Kobi Vadisi’ne eklemelisiniz?

 

Kobi Vadisi, bir ilan platformudur – Markasını büyütmek, daha fazla şubeye ulaşmak isteyen şirketler marka imajına çok önem vermektedirler. Yeni yatırımcı bulma konusunda ilk hedef: internet siteleridir. Bir blog veya forum sitesinde yer alan basit tanıtımlar, firma imajınıza büyük ölçüde zarar verebilir. Kobi Vadisi ise, tam bu ihtiyacınızı karşılamak adına oluşturulmuş bir ilan platformudur. Firmanızın ilanını profesyonel olarak hazırlayıp yeni yatırımcılara tanıtmak için en doğru seçimdir.

Anlık yatırım talebi – Firma ilanınızı inceleyen yatırımcılara, firmanız hakkında sisteme eklediğiniz tüm detayları sunuyoruz. Firmanız ile ilgilenen yatırımcılar, tanıtım sayfanız üzerinden anlık olarak bayilik taleplerini size ücretsiz olarak iletebiliyorlar. Başvuru sonrasında sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı ulaşıyor.

Doğru hedef kitle – Kobi Vadisi web sitesi ve mobil uygulamalarını ay içinde yüzbinlerce farklı kişi ziyaret etmektedir. Bu ziyaretçilerin büyük bir çoğunluğu; yeni iş kurma aşamasında olan kişi / firmalardır. Firmanızın; bayilik / franchise / franchising ilanını ücretsiz olarak oluşturduktan sonra, tüm alanlarımızda listelenmektedir.

Özel SEO çalışması – Kobi Vadisi editörleri tarafından hem sektörünüze özel hemde firmanıza özel SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılmaktadır. Böylece, sadece platform içinde değil aynı zamanda; arama motorları üzerinden de araştırma yapan yatırımcılara ulaşmaktayız.

Marka bilinirliği – Firma ilanınız yayınlanmaya başladıktan sonra, ay içinde ortalama 40.000 farklı ziyaretçi tarafından logonuz görünmektedir. Böylece; sadece yatırım başvurusu alma dışında, müşteriler tarafından da bilinirliği ücretsiz olarak artmaktadır.

30 farklı ekstra tanıtım modeli – Kobi Vadisi olarak, yeni bayi arayan firmalara birçok alanda ücretsiz olarak destekler sunmaktayız. Fakat daha fazla yatırımcıya ulaşmak, daha fazla yatırım talebi almak ve daha fazla marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmalara da çok etkili ve özel tanıtım hizmetlerini en ekonomik koşullarda sunmaktayız.

ÜCRETSİZ FİRMA EKLE

 


Bayilik ilanınızı daha etkili hale getirin

 

Ekonomik Fiyatlar

Profesyonel reklam çözümleri ile daha fazla bayilik talebi alarak yeni kitlelere ulaşmanız için çalışıyoruz.

Reklam Alanları

30’dan fazla reklam modeli ile en doğru hedef kitleye ulaşın. Display, Native, Video reklam modelleri.

Özel Çalışmalar

Örneğin; sadece 12 saat içinde firma logonuzu ortalama 10.000 farklı kişiye gösterebiliyoruz!

Kobi Vadisi; 347 bin aylık ziyaretçi kitlesi ve mobil uygulamaları ile Türkiye’nin en kapsamlı bayilik platformudur.

REKLAM ÇALIŞMALARI

 


Tercih eden bazı bayilik veren firmalar

Türkiye’nin 81 ilinde yeni bayi arayan 750+ şirket, Kobi Vadisi’ni tercih ediyor.

 


Bayilik, franchise veren firmanızın tanıtımını; yeni girişimcilere ulaşmasını sağlayın.

Kobi Vadisi platformu ile, bayilik veren firmanızı Türkiye ve Dünya genelindeki yeni yatırımcılara tanıtmanıza sadece 1 adım kaldı.

Tek yapmanız gereken; Bayilik İlanı Ver sayfasını ziyaret ederek; 5 adımda ve en fazla 5 dakika içerisinde firmanızın tanıtımını sağlayın. Kullanımı çok basit, yapay zeka sistemi sizi her aşamada bilgilendirecektir.

Firma Bilgileri > Yatırım Desteği > Yatırım Bilgileri > Görseller & Açıklama > İlan Tipi & Gösterim

Ardından gerekli kontrolleri sağlayıp hemen yayına alalım. Ay içerisinde web sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret eden: birbirinden farklı 332.000 farklı yeni girişimciye firmanızı hem ücretsiz tanıtalım, hemde yeni yatırımcılardan gelecek bayilik başvurularını anlık olarak size iletelim.

Platformumuzda aktif olarak 620+ firma yer almaktadır ve ay içerisinde bu firmalara 3000‘den fazla yeni bayilik talebi iletmekteyiz.

Unutmayın: Kobi Vadisi platformu, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden en son teknolojileri kullanarak hem firmalara hem de ziyaretçilerine ücretsiz gösterim sunmaktadır.

Ay içinde platformumuzu ziyaret eden, 332.000 farklı yatırımcı firmanız ile ilgilenmeseler bile, Firma logonuzun aylık görüntülenme sayısı; yaklaşık 40.000 farklı kişiye ulaşmaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan Kobi Vadisi platformunun firmanıza sunmuş olduğu 30’dan fazla sektör 200’den fazla iş dalı ile ücretsiz tanıtma imkanından yararlanın.

Türkiye’de 81 ile ücretsiz ve sermayesiz bayilik vermek isteyen firmalar, bu fırsat tam size göre. Sizde firmanız için, “bayilikler verilecektir” sloganı ile işlerinizi büyütmek ve yeni kitlelere ulaşarak markanızı tanıtmak istiyorsanız acele edin!

Sadece ücretsiz olarak değil, aynı zamanda; ilan oluşturma aşamanızda yatırım tutarları kısmında yeni yatırımcılardan talep edeceğiniz tüm fiyatları belirtebilirsiniz.

Bayilik, Franchising, Franchise ilanı verebilmek için öncelikle Kobi Vadisi’ne üye olmanız gerekmektedir. Üyelik kaydınızı sadece 1 dakikada sağlayabilirsiniz.

Firmanızın bayilik ilanını verirken, özellikle; firma tanıtım açıklaması ve firma logosunu eklemeyi unutmayınız. Aksi takdirde bu içerikler eklenmeyene kadar veya tarafımız ile paylaşılmayana kadar firma tanıtımınız yayına alınmayacaktır. Bu bilgiler yeni bir yatırım yapacak/bayilik alacak kişilerin firmanızı tanıma aşamasındaki en önemli bilgilerdir.

Firma kaydınız tamamlandıktan sonra, editörlerimiz tarafından kontrol edilerek hızlı bir şekilde web sitemizde ve mobil uygulamamızda yayına alınacaktır. Yayın onay mesajı sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.

Unutmayın: Bayilik veren firma tanıtım içeriğinize siz ne tanımlarsanız, editörlerimiz birebir aynı içeriği eklemek ile yükümlüdür. Doğal olarak, firmanızı yeni yatırımcılara tanıtmak için mümkünse en güncel ve özgün bilgilerinizi eklemenizde fayda olacaktır.

Merak ettiğiniz ve destek almak istediğiniz tüm konularda destek sayfası üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda lütfen iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşınız.

332.000 farklı kullanıcı, Kobi Vadisi analiz servisi tarafından ölçülen; 1 – 31 temmuz ziyaretçi raporlarıdır.


ÖRNEK İLAN BAYİLİK İLANI VER