Danışmanlık Hizmetleri


Aile Şirketi Danışmanlığı

 

Aile Şirketi Danışmanlığı

Aile şirketi konumunda bulunan şirketlerin, kurumsallaşma sürecinde ve yönetim zorluklarının giderilmesinde aile şirketi sahiplerine ve yöneticilere yardımcı olan bir danışmanlık modelidir.

‘Aile ve iş dünyasında denge kontrolü, şirket büyüme ve gelişiminde hız artışı’

 

Ayrıntılar

Yönetim Danışmanlığı

 

Yönetim Danışmanlığı

Stratejiden yönetim içindeki çeşitli öğelere kadar her türlü kurumsal kaygılara ve sorunlara odaklanan danışmanlık modelidir. Strateji Danışmanlığı, Operasyon Danışmanlığı ve İK Danışmanlığı kapsamına giren tüm hizmetler için kullanılan kolektif bir danışmanlık modelidir.

‘Sorun çözümü, şirket değeri ve iş performans artışı’

 

Ayrıntılar

Strateji Danışmanlığı

 

Strateji Danışmanlığı

Kurum ve kurumsal strateji, ekonomi politikası ve fonksiyonel strateji gibi stratejik konulara odaklanılan danışmanlık modelidir. Strateji danışmanlık hizmeti genellikle; CEO’lar, yöneticiler ve üst düzey yöneticilere yöneliktir.

‘Sürdürülebilir sonuçların garantisi’

 

Ayrıntılar

Franchise Danışmanlığı

 

Franchise Danışmanlığı

Ürün veya hizmetinizi; Franchising sistemi ile geliştirmek, yaygınlaştırmak, işinizi büyütmek ve karlılığını artırmak isteyen firmalara yöneliktir. Ayrıca Master Franchise yetkisine sahip olup, ülke genelinde hizmet vereceklere yönelik danışmanlık modelidir.

‘Şirket büyüme odaklı başarı garantisi’

 

Ayrıntılar

İş Planı Danışmanlığı

 

İş Planı Danışmanlığı

Şirketiniz için, yeni kuracağınız iş modeli için veya bir sunuma yönelik hazırlatmak istediğiniz ihtiyaçlarınız için; kriterleri sizin talep ettiğiniz, hangi bilgileri kapsamasını istediğiniz, Türkçe veya İngilizce dilinde hazırlanabilen, çok daha ayrıntı içeren iş planı çalışma taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

‘Finansman kazanmanıza yardımcı olabilecek’

 

Ayrıntılar

Girişimcilik Danışmanlığı

 

Girişimcilik Danışmanlığı

Yeni iş kurma sürecinde olan tüm girişimci adayları, Kobi Vadisi’nden profesyonel destek sizi bekliyor.

Türkiye’nin en büyük iş platformu olarak, her gün binlerce farklı girişimciye hizmet veriyoruz. Standart üyelik modelimize ek olarak hazırlanan Vip üyelik sisteminden sizde faydalanarak, iş kurma sürecinizde gerekli olan birçok desteği uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

 

Ayrıntılar

Hakkımızda

Kobi Vadisi, 2013 yılından bu yana benimsemiş olduğu kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında profesyonel şirket danışmanlığı alanında şirketlerin gereksinim duyduğu çeşitli alanlara yönelik danışmanlık hizmeti veren alanında yetkin bir firmadır. Kuruluşumuz, bünyesinde yer alan 7 farklı uzman danışman kadrosu ile şirketiniz ve yatırımlarınız hakkında gereksinim duyduğunuz hemen her alanda danışmanlık hizmetlerini sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her bölgesinde ve şehrinde profesyonel yöntemler uygulamaktadır.

Kobi Vadisi olarak; Türkiye genelinde strateji danışmanlığı, aile şirketi danışmanlığı, franchise danışmanlığı, yönetim danışmanlığı gibi ihtiyaç duyacağınız farklı alanlarda danışmanlık hizmetlerini vererek, şirketinizi belirlemiş olduğunuz hedeflere ve gelecekte belirlemiş olduğunuz vizyona taşımaya yardımcı oluyoruz.

Kobi Vadisi yapmak istediğiniz yatırımlar ve yeni girmek istediğiniz sektör hakkında maksimum kar minimum risk ilkesini benimseyerek şirketinizi ekonomik yönden daha fazla büyütmeniz için size profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında eğitim ve yönetim alanlarında çalışarak deneyim kazanmış olan uzman kadrosu, yetkin oldukları alanlarda şirketiniz için en iyi yolu önerir.

Kobi Vadisi verdiği profesyonel danışmanlık hizmeti ile şirketinizin stratejisini belirler, en az maliyetle markanızı bilinirliğe ulaştırır ve yaygınlaşmasını sağlar. Bununla birlikte kısa ve uzun vadeli projelerinizi şirketinizin misyonuna ve vizyonuna uygun bir şekilde planlar. Kobi Vadisi olarak Türkiye genelinde bulunan tüm şehirlerde şirketinizi ziyaret ederek çözüm yollarını sunar.

Kobi Vadisi için benimsemiş olduğu; kalite ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra dürüstlük ve şeffaflık her şeyden önde gelir. Kalite ve müşteri memnuniyetinin ardından gelen dürüstlük ve şeffaflığın Kobi Vadisi’ne danışmanlık hizmeti alacak firmaların bize olan güveni olarak geri döneceğinin bilincindeyiz. Profesyonel şirket danışmanlığı hizmet sektörünün ve gün geçtikçe büyüyen alanında uzman ve yetkin danışman kadromuzla ülke çapında bir marka olmanın bilinci ve sevinciyle müşterilerimizin aradığı özellikteki profesyonel şirket danışmanlığı hizmetimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Her ay yüz binlerce farklı kullanıcının ziyaret edip faydalandığı Kobi Vadisi platformu, yaptığımız işlerde en büyük referansımızdır.