20.000 TL/gün Cirolu, Müşterili, Online Paket Servis Restoran Devredilecektir

0532 2633691 Aydın Atagül

Devren İşyeri – Satılık Şirket – Satılık Patent

* Paket Restaurant (Ev Yemekleri & Zeytinyağlılar)

İşletme hakkında bilgi :

* 15 yıldır, kuruluşundan itibaren işletmekteyiz.

* Marka tescillidir. Bilinirliği, beğenisi ve marka değeri yüksektir.

* Bilgisayarlar, Restoran otomasyon ve Kurye operasyon uygulamaları, Termal yazıcılar, Wi-Fi Fiber İnternet ile tamamen kablosuz online adisyon ve işletme altyapısı mevcuttur.

* Canlı Online web sitesi, Android & Apple Mobil uygulama aplikasyonları, Canlı yardım entegrasyonu, Tüm siparişleri tek ekrandan yönetebilme imkanı, müşterinin siparişini canlı takip edebilmesi, e-ticaret altyapısı ve yazılımları ile emsali az, tam bir profesyonel yönetim sistemiyle donatılmış olup, sosyal medyalarda yerleşik yapısı ile sanal dünyada da aktif ve kullanımdadır.

* Günlük online sipariş miktarı 200-230 adet olup, günlük cirosu 20.000-23.000 TL arasındadır.

* Online sitemizin 6.500 den fazla üye sayısı olup, her ay ~70 kişi yeni üye kayıt olarak hızla büyümektedir.

* Yemeksepeti, GetirYemek, TrendyolYemek üyesidir ve civarın en beğenilen işletmelerindendir. (beğeni not ortalaması 9/10 – 4,7/5 civarıdır).

* İleri teknoloji, hijyenik, sızdırmaz, paketleme sistemi ile modern paket servisi yapılmaktadır.

* Tüm kuryelerde canlı takip sistemi ile tam bir otomasyon içindedir.

* Tüm yemek kartları cihazları ve altyapısı mevcuttur. (10 adet Yeni Nesil Mobil Pos/yazar kasa bunlarda Banka POS, Sodexo,Ticket, Multinet, Paye, Metropol uygulamaları kurulu, ilaveten 3 adet Setcard POS)

* Haftada 6 gün, 11 saat açıktır. Bu süre vardiya sistemi ile uzatılabilir, talep vardır.

Mevcut mekan hakkında bilgi :

* İşyeri kirası sadece 2.500 TL/ay olup çok uygundur.

* Restaurant masa müşterisine kapalıdır. Sadece gel-al ve paket servis yapılmaktadır. Bu, işletmenin tercihidir, istenirse servise açılabilir, 10-12 masa yeri ve bahçesi vardır.

* Konumu; Maltepe Belediyesi’nin karşı sokağında, Minibüs yolu Bağdat Caddesine 3. Binada

* Etrafında ; Belediye, Kaymakamlık, Tapu Md.lüğü, Nüfus Md.lüğü, AVM ler, Banka şubeleri ve Banka Bölge Müdürlükleri, Devlet Hastanesi, İş Merkezleri ve onlarca Mimarlık Mühendislik Büroları ve Yoğun yerleşim bulunmaktadır.

* Bahçede 70m2 açık kullanım alanı, arkada 50m2 dışardan erişimi kapalı yarı açık depo/garaj bölümü.

* İç mekan 200m2; Önde; Salon, ön mutfak ve WC, Arkada Endüstriyel dizayn edilmiş 55m2 geniş Mutfak, Soyunma Odası, 25m2 Depo ve 4m3 Soğuk Oda

* 4 katlı binada çatıya kadar baca çıkarılmıştır ve binanın izni vardır.

* Bitişik komşunun çıkma ihtimali olup, aynı mal sahibinden rezerve edilmiş, onay alınmıştır. tahliye edildiğinde birleştirilerek çalışma alanının ikiye katlanması planlanmaktadır.

* İçindeki malzemeleri tek tek yazmıyorum, endüstriyel bir restoranda olması gereken herşey; örneğin çatıya kadar çıkarılmış yüksek emiş kapasiteli hız ayarlı davlumbaz emişli havalandırma, soğuk oda, Jeneratörler, yedek su deposu, endüstriyel bulaşık makinası, 5x derin dondurucular, 7x Soğutucular, 2x Fırınlar, 2x kuzineler, fritöz, 9x Mikrodalga ve 2x paketleme makinelerine kadar herşey mevcut ve çalışır durumdadır. (Ekipmanların 2.el ederi 600.000 TL tutmaktadır)

* Günde 500-700 kişilik ve onlarca çeşit yemek üretilmektedir ve bu ekipmana sahiptir.

Neticede ;

* Bu beğeni ve tercih seviyesine getirdiğimiz mekanı aynı titizlik ve çalışkanlıkla devam ettirerek iyi gelir elde edebilirsiniz.

* Devir fiyatı son 3 yılın net karı baz alınarak çıkarılmıştır. Bu da aynı şekilde devam edildiği durumda ~1,5-2 yılda rahatlıkla amorti edileceği anlamına gelmektedir.

* Talep ve anlaşma halinde mevcut deneyimli personelin işine devam etmesi söz konusudur.

* Marka (isim hakkı), Telefon no, Web sitesi ve mobil uygulamaları, Mekan tüm malzemeler ile devredilecektir. İstenirse, sahibi olan 23 yıllık, kredibilitesi yüksek, sorunsuz, Limited şirketimiz de devredilebilecektir. (Ücrete dahil değildir)

* Tüm mali veriler bilgisayar ortamında kayıtlıdır. Ciro, satış rakamları v.s. tüm verilerin doğruluğu kendi kayıtlarımız yanı sıra müdahale edemeyeceğimiz farklı kaynaklardan da gösterilebilecektir.

* Ciddi alıcıların istediği süre boyunca işletmede durarak giriş çıkışları izlemesine izin verilecektir.

* Emeklilik ve şehir değişikliği arzusu ile devredilmektedir.

* Gayrimenkul ve araç ile takas düşünülebilir.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar