3 Gen Proje Modüler Su Deposu

Firma sahibimiz son 10 YILI kendi şirketinde olmak üzere 15 YILDIR MODÜLER SU DEPOSU  sektöründe faaliyet göstermekte olup, bu sürenin yaklaşık  3 SENESİ  işi öğreterek bu sektöre girmesini sağladığı Adana’da bir firma ile GAYRİ RESMİ ORTAK OLARAK ÜRETİM  yapmıştır. Firmamız  ÜRETİM  ve  SATIŞ  için gerekli  TSEK 304  belgesine sahip olup, ayrıca  ISO 9001  ve  CE UYGUNLUK  belgelerine de sahiptir. Gayri resmi üretim ortağımız ile arkamızdan iş çevirerek işi kendi adına tek başına yapma düşüncesi olduğu için ayrılmış bulunmaktayız. Firmamız şu anda Ankara ve Adana’da Fason üretim yaptırmakta ve işine devam etmektedir.  Firma sahibimiz  ULUSAL  ve  ULUSLARARASI  firmalarda yaklaşık  34 YILLIK  bir profesyonel  SATIŞ, PAZARLAMA  ve  YÖNETİM   tecrübesine sahip olup, bu sürenin son  15 SENESİNİ,  10  YILI  kendi firmasında olmak üzere  MODÜLER SU DEPOSU  sektöründe geçirmiştir. Firma sahibimiz   SEKTÖRDE GEÇİRDİĞİ 15 YIL BOYUNCA  neredeyse  TÜM TÜRKİYE’DE  sektör ile alakalı  50.000 MÜŞTERİ  ziyareti gerçekleştirerek  ÇOK CİDDİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ  elde etmiştir. Bu müşterilerin yine yaklaşık  15.000 TANESİ İÇİN ÖZEL BİR FİHRİST  oluşturmuş olup, yine bu müşterilerin yaklaşık  7.500 – 8.000  tanesini düzenli olarak ziyaret etmeye devam etmektedir. Düzenli ziyaret edilen müşterilerin büyük bir kısmına talepleri doğrultusunda sürekli teklif mailleri gönderilmekte ve satışa dönen teklifler uzaktan satış sözleşmesi yapılarak satışa çevrilmektedir. Firmamız ayrıca  EKONOMİ BAKANLIĞINA  müracaat ederek  YATIRIM TEŞVİK BELGESİ  almış  ve  BOR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE YATIRIM YERİ TAHSİSİ  gerçekleştirip, tahsisi geçici süreyle askıya almıştır. Firma sahibimiz ve firmamız işin özellikle  SATIŞ, PAZARLAMA  ve  YÖNETİMİ  anlamında tecrübe sahibi olmasına rağmen, artık  İŞİN ÜRETİME HAZIRLANMASI ve ÜRETİMİN SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ DE DAHİL TÜM AŞAMALARINDA CİDDİ TECRÜBE  sahibidir. Firmamız ayrıca  MODÜLER SU DEPOSU  harici  HİDROFOR  ve  YANGIN  DOLABI  ve  YANGIN  KAPISI  konusunda da bayilik yaparak satış yapmakta olup, ilerleyen dönemlerde bu ürünler konusunda da üretim planı bulunmaktadır.

 

Türkiye’deki geçmişi yaklaşık  23 – 24 YIL  olan modüler su deposu sektörü devletin son yıllarda yaptığı yasal değişiklikler ve  KULLANIMININ ZORUNLU KILINMASI  sonucu sürekli büyüme ve gelişme eğilimindedir. Modüler Su Depolarının yeni yapılmakta olan katlı binalarda kullanımı zorunlu olup, ayrıca sağlıklı ve uzun ömürlü olması dolayısıyla eski binalarda da kullanılmaya sıklıkla başlanmıştır. Modüler Depolar devlet tarafından yapılan tüm projelerde istisnasız kullanılmakta olup, artık özel sektör tarafından yapılan projelerinde neredeyse tamamında kullanılmaktadır. Modüler depolar ayrıca büyük avm’ler, fabrikalar ve tarımsal amaçlı su depolamada da kullanılmakta ve kullanım alanları gün geçtikçe artmaktadır.  Dünyada  SUDAN KAYNAKLANAN NEDENLERDEN DOLAYI  yılda  YAKLAŞIK 3.5 MİLYON  insanın hayatını kaybettiğini düşünecek olursak modüler depoların neden önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz.

 

Firmamız Modüler Su Deposu üretimi konusunda ÜRETİM ve SATIŞ DA DAHİL TÜM AŞAMALARINDA TECRÜBE SAHİBİ olup, üretim konusunda finans yetersizliği yaşamakta ve kendine YATIRIM ORTAĞI  aramaktadır. Yukarıda dilimiz döndüğünce firma sahibimizi, firmamızı ve sektörü kısa hatları ile anlatmaya çalıştık. Sürçülisan ettiysek affola. Yukarıda başlıkta da ifade ettiğimiz üzere  MODÜLER SU DEPOSU  sektörüne YATIRIM YAPACAK  şahıs veya firma arayışımız bulunmaktadır. Firmamız yapılacak yatırım konusunda  3 – 4  FARKLI ALTERNATİF  belirlemiş olup, konu hakkında görüşmek ve bilgi almak isteyen ve ciddi düşünen kişi ve firmalara  sektörü, firmamızı ve şahsımızı anlatan çok daha ayrıntılı bir sunum gönderilecek  ve arzu edilmesi durumunda sunum şahsen anlatılacaktır. Konu hakkında bilgi almak isteyenler www.3genproje.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir ve  0 ( 533 ) 812 73 62  veya  0 ( 532 ) 064 56 84   nolu telefonlardan   Edip Hüdaverdi Sezgin   ile görüşerek bilgi alabilecektir.

Saygılarımızla

Modüler Su Deposu Üretimi

Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar