ACM Müşavirlik – Satılık Şirket

ACM MÜŞAVİRLİK PROJE YAPI VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kimdir ?

Birçok iş alanında faaliyetleri olan işletmeler grubuyuz, dünya çapındaki en prestijli markaları biz taşırız.

Firmamız T.C. HAZİNE ve MALİYE BAKANLIĞI Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü onaylı tedarikçisidir. Aynı zamanda T.C. ADALET BAKANLIĞI İŞ YURTLARI KURUMU konsinyatör firmadır. Firmamız bir çok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır.

Uluslararası önemli markaların tek tedarikçisi ve kurumlar nezdinde en iyi hizmet sunan prestijli firma konumundadır.  %100 devletle çalışan bir yapı içerisinde hizmet vermektedir.

Nasıl Çalışıyoruz ?
Kurulduğu günden bu yana dürüstlüğünden ödün vermeden iş ortaklarına en iyi işbirliği şartlarını sunmak, müşterilerine daima yüksek kalitede hizmet sunmak için çalışmaktadır. Gıda, temizlik ve kişisel bakım malzemelerinden küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm kamu kurumlarının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile giderebilmelerine imkan sağlamaktadır.

T.C. ADALET BAKANLIĞI İŞ YURTLARI KURUMU’ na Stoklu çalışma prensibimiz sayesinde ihtiyaç duyulan malzemeleri kendi dağıtım araçlarımız ile yedi iş günü içerisinde ulaştırmaktayız.

Ayrıca firmamız, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü ’’Katalog Kapsamındaki Firmalardan Gerçekleştirilecek Açık Satışlara Ait Satınalma Sözleşmesi’’ kapsamında,  yaptığı satışlara istinaden İş Bitirme Belgelerine de sahiptir.


Bu ilanın süresi dolmuş.