Çin’den Apple Batarya ve Ekran İthalatı – Yatırımcı Arıyorum

05539510544 Murat ECEVİT

250.000

Yatırımcı Arıyorum

Merhaba Sayın İlgililer

Marmara Teknik Gsm olarak 5 yıldır İstanbul / Avcılar’da hizmet vermekteyiz. 1 adet aksesuar satışı, 1 adet de teknik servis olmak üzere düzenli işimizin olduğu, kirada olduğumuz 2 işyeri faal durumdadır.

Bugün Türkiye’de Apple cihazlarına olan talep ve rağbet herkesin bilgisi dahilindedir. İşimiz ve bilgimiz gereğide belirtmiş olduğum markada en çok sık kullanımı olan, gerek yetkili servis de gerekse biz teknik servislerde en çok tüketilen Apple yedek parçası batarya ve ekrandır.

Örnek ile açıklayacak olursam bugün Tr’de teknik servis malzemesi satan yerlerde Apple 5 ve 5s batarya perakende 8 dolardan satılmaktadır. Bugün çinden ithal edilecek bu model batarya maliyeti alım adetine göre fiyatı değişmek de en pahalı veren 3.03 dolara satılmaktadır.

Bu vermiş olduğum örnek sadece bir modelin batarya örneklemesidir. Sürekli kendini güncellemekte ve yeni modeller üretmekte olan bu markanın Türkiye piyasasında yedek parçalarının satışının değer kaybetmeyeceği, ve kendini sürekli güncellediği bilindik bir durumdur.

Benim önerim ve aradığım yatırım şekli;

Yatırımcımız ile Çin’in Shenzhen bölgesine seyahat edip, toptan satım yapan bayilerden batarya ve ekran alımını yapıp, Türkiye de gerek E-ticaret üzerinden, gerekse bölgemizdeki teknik servislere perakende olarak satışını gerçekleştirmektir.

2 adet içerisinde bulunduğumuz ve 1 adet de bu iş için tarafımdan sağlanacak 12 m2 perakende dükkanı hazırdır. Kaybetmeyeceğimiz, kısa zamanda büyük karlar elde edilebilecek bir yatırımdır.

 

Saygılarımla

Murat ECEVİT

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.

yatırımcı bulun