Daha Temiz Bir Çevre – Ortak Arıyorum

  • Çevre - Doğa
  • Ankara

0312 2572466 Oğuz Çağlayan

200.000 tl

Ortak Arıyorum

2004 yılından bu yana Türkiye’de mevcut olan bu sektörde 6-7 yıllık deneyimlerimiz sonucu vermiş olduğumuz kararla, bu sektörde çalışan olmaktan çıkıp kendi yerimizi açmış bulunmaktayız.

Firmamız AİMO Çevre ve İş Güvenliği Test Analiz Ölçüm Laboratuvar Dan. San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2017 aralık ayında kurulmuş ve 2018 yılının Ekim ayında Türk Akreditasyon Kurumunun gerçekleştirdiği İlk denetimi başarıyla geçmiş bulunmaktadır.

Çevre Laboratuvarlarının iş yapabilmesi için; Öncelikle Türk Akreditasyon Kurumundan Akredite edilmesi, ardından çalışmak istediği sektöre göre Çevre Bakanlığından ve/veya Çalışma Bakanlığından yetkiler alarak iş yapabilmesi gerekmektedir. Mevcut Firmamız AİMO, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından denetlenmiş ve denetimi geçmiştir. Önümüzde Çevre Bakanlığı ve Çalışma Bakanlıklarının denetimleri vardır. Bu denetimler için planlanan tarih Şubat ayıdır. Firmamız denetimleri geçtikten sonra çalışma kapasitesine göre iş yaparak kazanç elde etmeye başlayacaktır.

Firmamız iş yapacağı kasam;

Emisyon Ölçümleri,

İmisyon Ölçümleri,

İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri,

Akustik Ölçümler olmak üzere geniş bir kapsamı mevcuttur.

2019-2020 yılları arasında planladığımız yatırımlar GS-MS cihazı ve İCP/İCP-MS cihazlarını alarak sektörde öncü kuruluşlardan olmaktır.

Mevcut kadromuz sektörün önde gelen firmalarında uzun yıllarca çalışmış ve tecrübelidir.

Firmamızın hale hazırda mevcut cihaz ve iş gücü kapsamımıza göre 1 Milyon Türk Lirası olarak hedeflediğimiz ilk yıl ciromuzu yetkiler alındıktan sonra iş yapacağı 2019 yılında aşacak kapasitededir.

Yatırımcılar için %10-%20 ve %25 olmak üzere düşünecekleri 3 yöntem uygun görülmüştür.

Lütfen üye girişi yapınız.