En gözde sektöre Müthiş Domainli E-ticaret Sitesi

  • İnternet - Yazılım
  • İstanbul Çekmeköy

05325770350 murat gümrükçüoğlu

375.000 tl

Yatırımcı Arıyorum – Girişim – Satılık Marka

Doğal-Organik gıda, kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe 4 yıldır aktif olarak online satış yapan bir internet sitemiz bulunmaktadır. 30 a yakın firmanın 1300 ün üzerinde ürünü siteye girilmiş ve 4 yıldır aktif olarak satışı yapılmaktadır. Domain ismi 10 yılın üzerinde bir zamandır bizdedir ve alanında emsalsiz bir isme sahiptir. Domain sektördeki en güçlü isimdir. Talep edilen ücret aslında sadece domain ismi için bile azdır. İsminden bulunduğu sektör ve ne sattığı hemen anlaşılan, son derece akılda kalan sempatik ve Türkçede deyim olarak kullanılan bir domaindir. Sektörüne bu kadar uyum sağlayan bir domain çok azdır hatta yoktur. Domain Adı sadece bu fiyatı kabul eden ciddi alıcılarla paylaşılacaktır. Duyduğunuz zaman yatırımın tam zamanı diyebileceğiniz eşsiz ve emsalsiz bir isimdir. Aynı gün içinde satışa devam edebilirsiniz.

Firmamıza kosgeb kredisi kullandırılarak ve öz sermayemizle bir yere kadar getirebildiğimiz sitemizi sermaye ve ekip noksanlığından dolayı artık reklam vs destekleyememekteyiz.

İş fikrimizi, domain ismimizi, tüm tedarikçi bağlantılarımızı kısacası 5 yıllık tüm emeğimizi, tüm projemizi devren satmak istiyoruz. Beraberinde aktif olarak çalışan, tüm Google hesapları, seo alt yapısı, tüm sosyal medya hesapları, com.tr uzantılı Türkiye resmi sitesi ve yüzlerce özgün makale içeren Blog sitesi de devredilecektir.

Sektör olarak kar marjı çok yüksektir. Yakın zamanlarda büyük holdingler ve çok uluslu firmalarda Türkiye pazarında organik ve doğal gıda sektöründe internette on-line satış kanalları oluşturmaya veya mevcut firma-domainleri almaya başlamışlardır. Sektör olarak önü çok açık ve devamlı büyüme potansiyeli olan bir sektördür. Doğru yatırım, profesyonel bir ekip ve reklam giderleri ile çok başarılı olunabilecek bir projedir.

Lütfen mesai saatleri içinde arayınız.

Teşekkürler.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar