Home Office iş ilanı web sitesi

05346553377 İhsan ersin baştopcu

80.000 tl

Bir Fikrim Var – Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum – Girişim

– 4 aylık araştırma ve geliştirme sürecinde çalışmalarını tamamladığımız web girişim projemize ortak/yatırımcı aramaktayız.

– projenin test ve deneme aşamasını http://www.homeofficeturkiye.com web sitesiyle yapmış bulunmaktayız.

– proje, home ofis ve ek iş mantığını birleştirerek bilişim, eğitim, sağlık ve hukuk gibi önemli alanlara hizmet vermeyi amaçlamaktadır

– içerik olarak iş verenlerin ve iş alanların ister kendi ilanlarını oluşturdukları veya olan ilanlara başvurmaları şeklinde ilerlemektedir.

– gelir modelimiz farklı paketlerde ve farklı ucretlendirmelerle aylık üyelik şeklinde planlanmıştır. Fiyat aralığı pakete göre 35tl ile 60 TL arasında değişmektedir.

– başarı için yaptığımız araştırmalar sonucu doğru reklam, fiyat aralığının makul olması, web sitesinin basit ve anlaşılır olması gibi sonuçlara ulaştık.

– pandemi sürecinin devam etmesi ve işsizliğin artması gibi etkenler projenin doğru zamanda yapıldığına ve etkili olacağına emin olmamızı sağlamakta

– projemiz hayata geçtiğinde aylık her 1000 üyelik için yıllık gelir 600.000tl yapmaktadır. bu sayı fazla bilinmeyen benzer firmalarda ortalama 15.000 kullanıcıya ulaşmışmaktadır.  (vergiler ve giderler hesaplanmamıştır)

-hisse olarak %40 olarak planladık ve verilen fon miktarı ne kadar ise o miktar yatırımcı/ortak tarafından geri kazanılana kadar sadece kendisine aktarılacaktır.(100.000 TL fon verildiyse fon sahibi şirketten 100.000tl geri alana kadar gelirin %100 ü kendisine aktarılacaktır)

Detaylı sunum talep halinde hazırlanabilir.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar