Karlı Gıda Şirketine Ortak

05323975322 Gökhan Suyolcu

150.000 tl

Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Ülkemizin geçirdiği ekonomik daralmaya rağmen büyüme trendinde olan işletmemize yatırımcı ortak arıyoruz. Hem devlet ve özel kurumlara toptan üretim yaparken aynı zamanda kendi markamızla şubeleşmek ve bunu ileri ki dönemde franchise bir marka haline getirmek istiyoruz. Ortaklık için sadece şubeleşmek veya hem toptan hem şubeleşmek konusunda hepsine ortak olabilecek bir yol arkadaşı bulmayı umuyoruz.

Aradığımız özellikler dürüstlük şeffaflık hedeflerinin olması hırslı ancak hırsı doğru yönetebilen çalışkan bire bir işimize zaman ayıracak aile işletmesi ortamına ayak uyduracak gerekirse evliyse karı koca çalışacak kişiler tercihimizdir. Şubeleşmek için 150.000 tl hem toptan hem şubeleşmek içinde 350,000 tl finansman desteğine ihtiyacımız olacaktır.

Halen işleyen yaklaşık 2 yıllık firmamızın tüm hesapları yaptığı işler şefaftır belgelidir yapacağımız projenin alt yapısı hazırdır iyi düşünülmüş hesaplanmıştır denemesi yapılmıştır aylık Türkiye ortalaması üzerinde kazanç vaad etmektedir. Lütfen ne istediğini bilen yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek hedefleri olan kişilerin kontak kurmasını rica ederiz.Telefonda sadece kısa bir bilgi verilecek asıl görüşme yüzyüze yapılacaktır.

Lütfen üye girişi yapınız.