Otomotiv Yedek Parça Toptan Satış – Yatırımcı Arıyorum

05327238643 CENGİZ ŞEKER

10.000.00

Yatırımcı Arıyorum

Merhaba 18 yıldır otomotiv yedek parça toptan perakende satışlarında bulundum 18 yıl içerisinde 6 firmada toptan yedek parça satın almasında bulundum. Beykent Üniversitesi Otomotiv bölümü Mezunuyum.

toptan otomotiv yedek parça sektöründe çok büyük bir pasta var ve parası olan herkes işi bilen birilerini bulursa tabi doğru kişileri bulursa ve benim gibi istekli birini bulduğunuzda çok güzel paralar kazanabiliyorsun. vadeli satış şeklinde ve sistem kurarak satış ve plasiyer üzerinden satış sağlayabiliyorsunuz. 120 gün vadeli ay + 120 gün vadeli satış yapıyorsunuz. kimin para ödeyebileceği kime satış yapılacağı konusunda sorun yaşamazsınız tecrübe var çünkü.. çok çok detaylı bilgiyi yüz yüze ciddi kişilerle görüşülecektir.bunun gibi birçok toptan firma var dediğim gibi detaylar konuşulacaktır.

ŞU MANTIĞI UNUTMAYIN !!!!!

BİR KUYUMCU PARA BAĞLAYIP MİLYARLARCA ALTIN ALIP SATMAYA ÇALIŞTIĞINI DÜŞÜNÜN MÜŞTERİ GELDİ VE BİLEZİK BAKTI ALMAK ZORUNDA DEĞİL  ALMADAN GİDEBİLİR. FAKAT SERVİS ÇEKEN BİR ARACIN ARIZALANMASI VEYA BİNEK BİR ARACIN ARIZALANMASI SONUCUNDA HEMEN YAPTIRMAK ZORUNDA. AKŞAMA SERVİS ÇEKECEK. BİNEK ARABASI OLAN BELKİ İŞE GİDECEK BELKİ HAFTA SONU GEZMEYE GİDECEK YAPTIRMAK ZORUNDA. BU BİR ZORUNLULUK YANİ…

TEKER DÖNDÜĞÜ SÜRECE OTOMOTİV YEDEK PARÇA SATIŞIN DEVAMLILIĞI VAR.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni -  Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar