Oyun Geliştirme (Resmi Ortaklık)

05415591825 Fatih Demirer

1.100.000 usd

Bir Fikrim Var – Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum – Girişim

Öncelikle kendimi tanıtayım. 2005 yılından beri aktif olarak yazılım sektöründe çalışmaktayım. Sadece yazılım analizi ve geliştirme değil, iş analizi, süreç yönetimi, risk analizi, sistem analizi, teknolojik mimari tasarım ve analizi, uygulama güvenliği test ve yönetimi, oturum yönetimi ile yük dengeleme gibi alanlarda da istanbuldaki kurumsal firmalarda çeşitli projeleri hayata geçirdim. Teknik anlamda oldukça fazla bilgi birikimim söz konusu.

Yatırım konusuna gelince; 3 adet mobil, 1 adet bilgisayar ve 1 adet web tabanlı oyun fikrim var. Oyunların benzerleri var ancak oyunlar avrupa/amerika kökenli olduğu için ücretlendirmeleri yüksek. Biz bu oyunların benzerlerini daha düşük ücretlendirme ve ek sürpriz premium puan hediyeler ile oyuncuların daha uzun süre oyun oynamasını sağlayacağız.

Mobil oyunlarımızı belirli bir kullanıcı sayısına ulaştığında ise aktif kullanıcı sayısı üzerinden ücretlendirerek satışını yapacağız. Bu sayede kullanıcı başına 2$ üzerinden hedeflenen 30.000.000 kullanıcıya ulaşıldığında oyunun piyasa değeri yaklaşık 60.000.000$ gibi rakamlara ulaşmış olacak. Böylece satılan oyunun yerine yenisini dizayn edebileceğimiz bütçemizi temin etmiş olacağız.

İhtiyaç duyduğum yatırım tutarında sadece arge sürecindeki ofis ve personel giderleri ile işin yapılmasını sağlayacak olan altyapı teçhizatını içermektedir. Tüm bütçe planı ve süreç planı hali hazırda bulunmaktadır. İlgilenen yatırımcılar ile tüm detaylar paylaşılacaktır. Proje yatırımcısı kurulacak olan şirketin resmi ortağı olacaktır. Hisse oranları karşılıklı olarak görüşülecektir.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar