Yemek Fabrikası

Yatırımcı Özet Bilgilendirme;
Firmamız 1.000 m2 fiziki alan üzerine kurulu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu alanın 560 m2`lik kısmı yüksek tavanlı (9m) imalathane, 240 m2`lik kısmı idari bina (tamamıyla yapılı 3 kat) , 200 m2`lik kısmı sevkiyat alanı olarak kullanılmaktadır.
Konya`da bulunan 5 adet Organize sanayi bölgesine kaliteli ve lezzetli yemek hizmeti sağlamak odağında kurulan firmamız; sadece personeli için seçici davranan müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış ve bugün geldiğimiz noktada Konya bölgesinde hazır yemek tercihinde akla gelen ilk 3 firma arasında yerini almıştır.

Firmamız sadece kurumsal müşterilere hizmet vermek tarafında çizgisini belirlemiştir.
Firmamız yapmış olduğu yatırım, ekipman, araçlar ve müşterileri ile bütün olarak devire açıktır. Sebebi ticari faaliyetlerimizi yurtdışı yatırımımız ile devam ettirecek olmamızdır. İstendiği taktirde tekrar aynı sektörde faaliyet gösterilmeyeceği üzerine sözleşmeye tabi olunabilecektir.

Müşteri Sayısı : 30 cariye hizmet verilmektedir.
Güncel üretim : 1.400-1500 öğün/gün. Bazı müşterilerin dönemsel artışları ile yıl ortalaması 1.600 üzeri.
Ayrıca doğrudan temin projelerinde 1-2 aylık hizmet verilen ekstra projelerde olmaktadır.

Konya piyasa şartları göz önüne alındığında fiyatımız Konya sektör ortalamasının %10-12 üzerinde konumlandırılmıştır.
Zam Dönemleri : 3 aylık periyotlar
Konum : 2021 Mart ayında yapımı biten 220 üretim tesisi olan özel sanayi bölgesi. Odağımız olan organize sanayi bölgelerinin başlangıç noktasına yaklaşık 1 km olması sebebiyle sevkiyat avantajı yüksek ve hızlı.
Fiziki Yapı : Yapı inşası tüm detayları ile tarafımızca projelendirilmiş olup tebliğin çok üzerinde kurgulanmıştır. Fabrikamız pişirme alanı, sebze hazırlık, et hazırlık, ızgara bölümü, pastane, iç ve dış bulaşıkhaneler, 4 adet soğuk hava deposu, personel yemekhanesi ve soyunma odalarından oluşmaktadır. Tamamı birbirinden ara duvarlarla ayrı olarak konumlandırılmış, sevkiyat ve ön hazırlık akışına uygun dizayn edilmiştir. Dışardan temin daha uygun maliyetlenildiği için pastanemiz aktif edilmemiştir lakin ön hazırlık ekipmanı ve hatları hazırdır.

Yer ve duvarlar tamamı fayans ve 1.kalite malzeme ile döşenmiştir. Duvar fayansları 2.60 metre yüksekliktedir. Her bölüm kendi içerisinde gider filtrelerine ayrıca sahiptir.


mcenge

Lütfen üye girişi yapınız.Benzer İlanlar