Satılık yazılım şirketi aktif müşteri bulunan hazır alt yapısı

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Şirketimizin sicili temiz olup 2020 yılında Nace Kodu Yüksek teknoloji sınıfın da kurulmuştur. Şirketimiz satılıktır. Marka Tescili olan web sitesi domain ve hosting paketlerinin tümü ile satışa açıktır. Yazılım 14 yıllık saha tecrübesine dayalı kişiler tarafından geliştirilmiştir. Yazılım 2 yıl zarfında pazarlanarak satışa çıkarılıp toplamda , 4 yıl olarak yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Veri tabanın da MSSQL server kullanılmıştır. Yazılım şirketimizin satışı durumunda 2 ay boyunca tüm konular ile ilgili eğitim ve destek verilecektir. Hazır altyapısı aktif sunucu ile sistem çalışmak taktadır. Barkod lu satış sistemimizin fiyat politikası müşteri işlevlerine ve müşteri kullanıcı sayısına bağlı değişebilmektedir. Sınırsız kullanıcı sayısı ile Türkiye de tüm perakende veya toptan satış yapan tüm işletmelere program lisans satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Bayi alt yapısı oluşturarak çok büyük hedefler sağlana bilinir. Sistem tamamen açık olarak ve çalışır şekilde teslim edilecektir.

Demirbaş olmayıp, sadece resmi şirket ile birlikte yazılım projelerinin devir işlemi noter veya avukat sözleşme kapsamı ile yapılacaktır. Konu hakkında daha detaylı bilgi için yüz yüze görüşülerek sunum veya anlatım ile yapılacaktır.

Masaüstü Kullanıcı Sayımız : 280 Kullanıcı + 4 kullanıcı yıllık Sözleşmeli müşteri

Efatura Müşterimiz : 34 Müşteri Yıllık Sözleşmeli

Android Mobil : 20 Müşteri yıllık Sözleşmeli

e-imza – e-fatura Çözüm ortağı — Google Play Store uygulaması aktif çalışmaktadır.

ingenico yazarkasa yetkili satıcı ve yazarkasa entegrasyonu GMP3 projesi mevcuttur.

KULLANILAN MODÜL VE YAZILIM DİLLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR.

MUHASEBE ERP YAZILIMI C#

(Cari Hesap Takip + Stok Modülü + Perakende Satış + Kasa + Fatura + Sayım + Banka + Döviz + Sipariş + Teknik Servis + Müstahsil + Oto Satış + Sms + Raporlar) ingenico yazarkasa bağlantısı

E-FATURA ENTEGRASYON JAVA (Entegrasyon)

MOBİLE ANDROİD UYGULAMA FLUTTER – DART (Cari + Stok + Kasa +Fatura + Sayım + Fiyat Değiştir Uzaktan ürün etiketi basma cihaz kamerası barkod okutma vb işlemler)

WEB UYGULAMASI ASP.NET (DART (Cari + Stok + Kasa +Fatura + Sayım)

ZİRAİ İLAÇ BAYİ SATIŞ YAZILIMI C# (Bkts Tarım Bakanlığı ile entegrasyon bildirim sistemi)

Uzak Destek Projesi Bağlantı Yöneticisi Müşteri Lisansına bağlı

LİSANS YÖNETİCİSİ C# Yönetilebilir Lisans Paneli

 

HİTAP EDİLEN SEKTÖRLER :

TÜM PERAKENDE NOKTALARI (Muhasebe, Market,Manav,Kasap,Şarküteri,Züccaciye,Tekstil,Elektronik Mazağaları,Teknik servis takip vb.) TOPTAN SATIŞ VE SAHA SATIŞ SEKTÖRLERİ + EFATURA MÜŞTERİLERİ + ZİRAİ İLAÇ BAYİLERİ

Projemizin özel bir satış amacı yoktur. Yurt dışı ticari faaliyetlerimiz den dolayı dır. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Ali kar

Lütfen üye girişi yapınız.Benzer İlanlar