Son Derece Kârlı!.. Garantili!.. Yüksek Kazançlı İhraç Fazlası İşime Ortak Arıyorum!..

05322807720 Mustafa Tekin

Ortak Arıyorum

Biliyorsunuz bir malı piyasa fiyatının çok altında alır ve yine toptan piyasa fiyatının altından satarsanız kolay ve hızlı satış yaparak kazancınızı kat ve kat arttırabilirsiniz.

Son derece geniş kapsamlı ihraç fazlası kaliteli moda giyim ürünlerini piyasa fiyatının altında çok ucuza temin edebilme avantajım var. Doğrudan kaynağından temin edebildiğim ihraç fazlası giyim ürünlerini emsallerinden çok daha ucuza alabiliyorum. Yüzbinlerce hatta milyonlarca ürün temin edebilir ve bu ürünleri yine piyasa fiyatının çok altından toptan satma olanağım var.

Kelimenin tam anlamı ile yaptığım çalışmalar sonrasında alıcı ve satıcıların tam kavşağındayım. Alan ve satanlar ile sürekli bir iletişim halindeyim.

Örneğin: 1 000.000 adet bir giyim ürünü aldığımız ve ürünlerin adedinden minumum 0.50 kuruş kazandığımızı hesapladığımızda toplamda 500.000 TL kâr ederiz. 

Sermayemizin oranında büyük ve küçük ihraç fazlası, parti malı giyim ürünlerini doğrudan yerinden alabilir ve yine kârlı bir şekilde hazır müşterilere satarız.

Samimi, kolay iletişim kurabilen, güvenebileceğim işin başında durabilecek, arkadaşlar tercih nedenim olacaktır.

Not  :                                              :
Hafta sonu dahil 09:00 – 23:00 arası arayabilirsiniz. Eğer müşteri ile görüşmemden dolayı cevap vermemiş isem lütfen mobil telefonuma Whatsapp’tan veya normal SMS ile KobiVadisi’ndeki ilanım için aradığınızı belirten mesaj gönderin ben görüşmemin sonrası size hemen dönüş yapayım!..

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.