Tekstil Şirketimize ve Spor Giyim Markamıza Yatırımcı Arıyoruz

Musa

4.000.000 tl

Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

2020 Yılında kurduğumuz şirketimiz ve markamız için yatırımcı aramaktayız. Uygun şartlar oluşursa şirketimizin ve markamızın tamamı da devredilebilir.

 

Türkiyede üretimini yaptığımız (Fason üretim yaptırıyoruz) (Koleksiyonu kendimiz hazırlıyoruz) Bayan Spor giyim ürünlerini Türkiye’de ve Avrupa’da satışını gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz ve Markamız 20 Yıllık sektör tecrübesi olan 2 Endüstri Mühendisi tarafından oluşturulmuş olup hali hazırda 30.000 ile 60.000 TL arasında net kar sağlamaktadır. 2022 yılı sonunda 10.000 Euro/Ay kar hedeflemekteyiz.

 

Şirketimizin hali hazırda 2.500.000 TL değerinde satılabilir stoğu bulunmaktadır. Gerek ihracat potansiyeli gerek yurtiçi potansiyeli oldukça yüksektir. Şirketimizin tedarikçileri, Müşterileri, Lojistik Organizasyonu ve tüm network titizlikle oluşturulmuştur.

 

Türkiye’de 2 Marka tescil Belgesi ve bunun yanında 27 Avrupa ülkesinde geçerli Euro Marka Tescil belgesi alınmıştır. Dünyaca ünlü B2B ve B2C Portallarına üyelikler tamamlanmıştır.

 

Ülkemizde 6.000’den fazla bayan ürünlerimizi almış ve markamız niş bir konuma ulaşmıştır. Türkiye’nin en iyi dijital altyapılarından birisini kullanmaktayız. Dijital altyapımızı güçlendirmek, koleksiyon sayımızı arttırmak ve Avrupa ülkelerine ihracat potansiyelimizi gerçekleştirmek için ortak aramaktayız.

 

Minumum yatırım tutarı 4.000.000 TL’dir.

 

Yatırımcılardan kendilerini tanıtan bir yazı ile ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Lütfen üye girişi yapınız.