Türkiye‘nin ve Dünyanın Tek Patentli Filografi Makinalı Şirketi

Türkiye’nin ve dünyanın ilk ve tek Patentli Sanayi Tipi Filografi Çivi Çakma makinasını, tüm atölye ve içindeki malzemeleri, tezgâhları ve makinalarını ( 1 adet pnömatik çerçeve köşe birleştirme makinası, 1 adet açılı köşe kesme makinası, 1 adet kompresör hava deposu ile birlikte (200 Lt.) 8 bar sessiz kompresör, 1 adet kompresör hava kurutucu, 1 adet yedek sıralayıcı, filografi telleri, filografi kumaşları, filografi çivileri, çok sayıda ambalaj malzemeleri ve kolileri, kumaş kesim tezgâhı) veriyorum.

Tüm Dünyada Filografide hem çivi çakımı hem de tel örümü elle yapılıyordu ancak bu iki iş de son derece zor ve zaman alan bir iş olması sebebiyle 2018 yılının Aralık ayında tasarımını yaparak Filografi Çivi Çakma Makinası faydalı model patent başvurusunda bulundum ve makinayı yaptırıp çalıştırdım. 2020 yılında başvurum onaylandı. Örme konusundaki probleme çözüm olması için de 2021 yılının Ağustos ayında Filografi Örme Robotu Faydalı Model patent başvurusunda bulundum ve 2022 yılının Haziran ayında patent başvurum onaylandı.
Bu patentler sayesinde Filografinin makina ile seri üretimini Türkiye’de yapmaya, makina üretip satmaya tek yetkili firmayız. İlanda belirtilen fiyat firma fiyatıdır, patent hariçtir, eğer istenirse patent fiyatları görüşülür. Mesajlar açılmadığı için iletişim için lütfen cep telefon numarasından ulaşınız!!

NOT: İlanda linki verilen videodaki görüntü izleyenlerin sıkılmaması için hızlandırılmıştır, makina yaklaşık 3 saniyede bir çivi çakmaktadır.

Fiyatta pazarlık payı vardır, makul araç takası değerlendirilir, alt-üst konuşulur. Bu fiyata kaçırılmayacak iş.

Faydalı Model patentlerimizin koruma süreleri:
Çivi Çakma Makinası : Aralık 2028
Örme Robotu : Ağustos 2031

Filografi Çivi Çakma Makinası Fenerbahçe Logo Çakımı ( 5 Yıldız ) 0 505 234 07 71

Kerim BeyBenzer İlanlar