TEDARİKÇİ ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Tedarikçi firmanızı yayınlayın

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


Kobi Vadisi mobil uygulama indir

20 yıldan bu yana farklı isimler adı altında Lokman hekimlik yapmaktayız şimdi ise Sina Lokman hekim doğal bitkisel ürünleri adı..

Adana

DKC GRUP ÜRÜNLERİ – NUT MASTER Kakaolu, fındıklı, fıstıklı kremalar, 20 gr fındık kreması – çeşitli kavanoz grubu ve EDT..

İzmir Bornova

Gıda sektöründe 15 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile Muğla / Fethiye ilçesinde yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarımıza devam ederken, değerli firmanızın..

Muğla Fethiye

Bursa Gemlik Tirilye bölgesinde üretimini yaptığımız %100 doğal yöntemler ile hazırlanmış olan Zeytin zeytinyağı ve diğer tüm ürünlerimizi sizlere ulaştırmak..

İstanbul

Naturel Sızma Zeytinyağı 250 mi-500ml-750ml cam şişe 2000ml-5000ml Teneke Ambalaj Formunda Doğal Fermente Yeşil Çizik Zeytin

Aydın Kuyucak
Gıda

Flora Agro

Mersin’de kurulu bakliyat tesisimiz var. Konusunda uzman birçok markanın tedarikçisiyiz. Türkiyeye daha çok açılmak istiyoruz. Ürünlerimizi pazarlayabilecek firmalara her türlü..

Mersin

Kars Eski Kaşarı, Kars Kaşarı, Kars Balı, Kars Tereyağı, Hoşaflık Kuru Kayısı, Kuru Dut, Kuru Dut Pekmezi vb. Kars Yöresel..

Kars Sarıkamış

Susam, Krokanlık Susam, Simitlik Pastalık susam ve Tahin ürünleri.

İzmir Torbalı

Anadolupass yemek kartı, şirketlerin mali yükünü hafifletmek, öğle yemeklerini daha uygun maliyetlere indirgemek, gıda ve şirket içi ödüllendirme ihtiyaçlarını karşılarken..

İstanbul
Gıda

MM Pasta

Pasta imalat

İstanbul Esenyurt

Türkiye genelinde Gezen tavuk ve organik yumurta üretim ve pazarlamasını yapıyoruz. yumurta üretim ve pazarlama konusunda hizmet vermekteyiz. İster kümesi..

Düzce