Ekol Temizlik Ürünleri

Bitkisel sarımsaklı şampuan ve bitkisel çok amaçlı temizlik ürünlerini tedarik ediyoruz. Trabzon merkezli bir fimayız, Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderim yapıyoruz.

Trabzon

Detay Temizlik

Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatına Sahiptir. Uygulamaları Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikasına Sahip Personeller Yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerdiği Dezenfektan maddeleri ile uygulama yapılmaktadır. Uygulanan ilaçlama insan sağlığına ve çevreye zararsızdır. İlaçlama öncesi ve sonrası yapılması gerekenler ilaçlama yapan personel tarafından detaylı olarak sizlere yerinde anlatılacaktır. İlaçlama haşere ve böcek türüne uygun ilaçlarla ve uygun yöntemlerle yapılacaktır.

İstanbul Bağcılar

Yıkılmaz Temizlik Hizmetleri

Apartman ve Bina Temizliği: Apartman görevlileri giderlerini minimize ediyoruz. Temizlik işlerinizde kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ankara Mamak

Cia Grup

Verdiğimiz temizlik hizmetlerini daha faydalı hale getirebilmek için virüs tehdidine karşı ilaçlama ve dezenfekte etme çalışmalarını da eklemiş bulunmaktayız. sizlerin sağlığı ve güvenliği bizler için vazgeçilmez bir işletme ilkesidir. Bu sebeple talebiniz doğrultusunda işletmenizin ilaçlama ve dezenfekte çalışması ivedilikle yapılacaktır.

İstanbul Beylikdüzü

Group İz

2002 yılından itibaren Temizlik Sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermekte olup, yurt dışı ve Türkiye’nin değişik bölgelerinde edinmiş olduğumuz tecrübe ve kalite ile Antalya’da müşterilerimize hizmet sunmaktayız. VİZYONUMUZ Şirketimizin Türk ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlakı ve kurum kültürü ile ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, alanında yüksek, kesintisiz, dinamik ve yenilikçi bir anlayışı getirerek bu sektöre ivme kazandırmaktır. MİSYONUMUZ Nitelikli personel kaynağımızla, doğa dostu ve çevreyi koruma politikamızla ( Kalite – Yönetim – Sistem ) prensiplerine uyum çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimum olarak sunmayı hedeflemiştir.

Antalya

Talebinizi İletin

Tedarikçi üye firmaların sayfalarını ziyaret ederek, ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi form veya telefon numarası ile iletebilirsiniz.

İletişim Kurun

Aynı sektörde yer alan profesyonel üyeler arasından size en uygun olanı seçerek iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Tedarikçi Olun

Ücretsiz olarak tedarikçi firma kaydınızı tamamlayıp, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Tedarikçi Olmak İstiyorum