Platform Endüstriyel Mutfak

 

Türkiye ve bölgesinin Endüstriyel Mutfak Sektöründe lider e-ticaret platformu olarak, 20’ye yakın kategoride, yüzlerce ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Tüm Gıda Sektöründe Yeme İçme kültürünü birleştiren, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle aylık 10 binlerce ziyaretcinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak Sektörü Bünyesinde Ciddi Bir Firma kuruluşu olarak, irili ufaklı on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye ve bölgenin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmaları yürüttüğümüz Ar-Ge merkezimizle online alışveriş sektörünün gelişimine Öncülük Yapma Gayreti İçerisindeyiz.. Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz. Kurucu ve Firma Sahibi Sayın: Erdal SANDALCI Endüstriyel Mutfak Sektöründe genlerine işlediği inovasyon ve girişimcilik ruhuyla Türkiye’de dijital dönüşüm Hizmetiyle, tüm paydaşlarımızla birlikte büyümeyi sürdürüyoruz.

Endüstriyel Mutfak Sektörüne yenilikçi bakış açısı kazandıran Platform 2015 Endüstriyel, dijital ödeme çözümleri sunan Paypal, günlük haftalık ve aylık Paslanmaz Mutfakta Hertürlü Ürün ihtiyaçlarını istedikleri zaman diliminde tüketicilerin ayağına getiren Bir Hizmet Anlayışı Ve Sektöre Ait Tüm Dünya Üzerinde Gerek Yurt İçi Gerek Yurt Dışındaki Tüm markalara Ayrıca Marka Reklam hizmeti sağlayan ve e-ihracat ile işletmelere birer dünya oyuncusu olma fırsatı sunduğumuz ve Türk ürünlerini dünyaya açan Bir Kurum gibi farklı birçok servis ile müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza fayda sağlayan dev bir ekosistemi hep birlikte inşa etme hedef Gayesindeyiz..

Bir Endüstriyel Mutfak şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyor, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime, girişimciliğe ve inovasyona katkıda bulunuyoruz. Bu anlamda Haziran2015’de başlattığımız ve Tüm Yurttaşların Ekonomiyi destekleyen Girişimci Şahısların Teknoloji Gücü programıyla Şahıslara ek hiçbir yatırım yapmadan e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme Örneği sunuyoruz.

2013Yılında tohumları atılan ve 2015 yılından itibaren Platform 2015 Endüstriyel Mutfak markasıyla Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak Platformu olarak başladığımız bu yolculukta bugün Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret platformu konumunda olma yolunda Çalışmalarımız Devam Ediyor. Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en hareketli ve Hizmet sirkülasyonu yüksek olan bir hedef amacıyla İstanbul’dan 4 saat uçak mesafesinde yer alan 900 Milyon müşteriye hitap edecek dev bir ekosistem olma yolculuğunda yatırım ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, uzun yıllara yayılan bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen milyonlarca müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz

KALİTE POLİTİKAMIZ

* Müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak.
* Kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek.
* Topluma ve çevreye sürekli bir katma değer sağlamak.

1.Kalite yönetim sistemi ilkelerine uymak ve sistemin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.
2.Müşteri ihtiyaçlarını kusursuz karşılayabilmek.
3.Her birimde verimli eğitim programları uygulamak.
4.Modern üretim teknikleri kullanmak.
5.Tasarım ve ar-ge faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak.
6.Etkin pazar araştırmaları yapmak.
7.Servis destek hizmeti

 


 

Sektör
Şehir
Çalışma Tipi
Bayi
Kuruluş Yılı
2013
Sevkiyat Yöntemi
İşyerinde Teslimat
Tüm Şehirlere Gönderim
Şirket Türü
Şahıs Şirketi
Şirket Ünvanı
PLATFORM ENDÜSTRİYEL MUTFAK - ERDAL SANDALCI
Telefon

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile yüz yüze görüşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.