Mesajcin Bayilik

Mesajcin Bayilik Bilgileri

MH bilişim bünyesinde geliştirilen yazılımımız sayesinde dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları olan Whatsapp ve Telegram üzerinden müşterilerinizin istediği il ilçeye reklam yapabilmesini sağlayabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse Kadıköy de açılan yeni bir kebabçının bulunduğu bölgedeki kişilerin telefolarına özel tanıtımını gönderebiliyoruz.

İş olarak çok karlı bir iş ve Dünya’da bu konuda herhangi bir rakibiniz yok. Bu konuda bizlerle çalışabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Mesajcin Bayilik Başvurusu

05458189014Üye: Meric Sayan

 

 

Mesajcin Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mesajcin Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Mesajcin Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Mesajcin Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.