Mesajcin Bayilik

Mesajcin Bayilik Bilgileri

MH bilişim bünyesinde geliştirilen yazılımımız sayesinde dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları olan Whatsapp ve Telegram üzerinden müşterilerinizin istediği il ilçeye reklam yapabilmesini sağlayabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse Kadıköy de açılan yeni bir kebabçının bulunduğu bölgedeki kişilerin telefolarına özel tanıtımını gönderebiliyoruz.

İş olarak çok karlı bir iş ve Dünya’da bu konuda herhangi bir rakibiniz yok. Bu konuda bizlerle çalışabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Mesajcin Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05458189014Üye: Meric Sayan

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.