Melek Yatırım Ağı

Türkiye’nin En Büyük Yatırım Ağı

Yatırımcı arayan kişi ve firmaların, yeni yatırımcılarla buluştuğu adres. 16 kategori ve 27 sektörde yer alan, birbirinden farklı binlerce yatırıma açık ilana ulaşabilirsiniz.

 

Ben…

Yatırımcıyım – Yatırım Arıyorum

 


Yeni Yatırım Fırsatları

Yeni eklenen ve dikkat çeken yatırıma açık ilanlara göz atın. İlginizi çeken ilan sahipleri ile anlık olarak iletişim kurun.

 

 

Türkiye genelinden eklenen yatırıma açık iş modellerine ulaşın. 27 farklı sektörde, binlerce farklı ilan.

En yeni ilanları görüntüleyin

 


En Popüler Yatırım Sektörleri

Otomotiv’den sağlığa, gıdadan tekstile, bilişimden inşaat alanına kadar birçok farklı iş dalında yer alan iş modelleri.

 


Melek Yatırımcılar

Melek yatırımcılar, girişim ​​aşamasında veya bir büyüme seviyesinde olan genç şirketler için sermaye sağlayan özel yatırımcılardır. Paralarını genellikle; var olan kazanç yöntemlerinin aksine, başkası tarafından tasarlanmış ve piyasa açılmış olan iş modelleri için değerlendirirler.

Melek yatırımcılar; sadece finansal katkı için değil, aynı zamanda uzmanlıklarını yatırım yaptıkları projeler / şirketler içinde kullanırlar. Birçok melek yatırımcı, startup aşamasında olan şirketlerin yönetiminde yer alarak, oldukça büyüme göstermişlerdir.

Bazı melek yatırımcılar, mentor olarak hareket eder ve seçtikleri alanda veya o alandaki yeni teknolojilere dayalı yeni şirketlere yatırım yapmayı seçerken, birçoğu sadece yenilikçi, uygulanabilir iş fikirleri arar.

Melek yatırımcılar; bilişimden sağlığa, otomotivden sanata kadar çeşitli endüstrilerdeki girişimciler ve şirketlerle çalışır. ve genellikle yatırım yaptıkları sektörde, önceden bir geçmişleri yoktur.

Melek yatırımcıların birincil hedefleri, yatırım yaptıkları şirketlerin başarılı olduğunu görmek ve bu başarıyı sağlamak için gerekenleri yapmak için destek olmaktır. Şirkette patronluk yapmak yerine, yönetimde yer alarak işleri daha fazla büyütmek için en az girişimci kadar aktif olarak çalışmaktadır.

 

Kobi Vadisi; Türkiye’nin en büyük melek yatırım ağı olarak, yeni bir yatırım yapma aşamanızda size binlerce farklı ilan sunuyor. Sizde ilgilendiğiniz sektörde veya kategorilerde yer alan ilanları inceleyip, var olan projelere veya şirketlere yatırım yapabilirsiniz.