Premium Firma

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik Bilgileri

Çocuklarımızın hayallerindeki meslek için büyümelerini beklemek yerine, zamanı biraz ileri alarak, onlara bu olanağı sunuyoruz.

 • Atölyelerimizde vakit geçiren çocuklarımız yeni arkadaşlar ediniyor, öz güvenleri artıyor.
 • Çocuğun kendini tanımasını ve keşfetmesini sağlar.
 • Kişisel ve kişiler arası ilişkileri güçlendirir.
 • Öğrenmede motivasyonu yüksek tutar.
 • Öğrenme sorumluluğunu artırır.
 • Somut bir öğrenme yaşantısı sunar.

Afacanlar Dünyası çocuklara yönelik mesleki oyunlar oynanan oyun alanıdır. Sizler gibi Anne Baba olan Bizler çocuklarımıza; Hayaller kurabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, sorun çözebilecekleri, liderlik becerilerini geliştirebilecekleri bir dünya hayal ettik. Ve gerçekleştirdik.
Hafta içi ortalama 250-300 (okul sezonunda) Hafta sonu 100-150 kişilik afacanımızı ağırlıyoruz. Her gittiğimiz İl de bu rakamları gerçekleştiriyoruz.

Yeni anlaştığımız şehirde Afacanlar Dünyası açılmadan sosyal medyada güçlü reklam çalışmalarına başlıyoruz ve gittiğimiz her şehrin çocukları tarafından tercih edilen Tek mekan oluyoruz. Afacanlar Dünyası materyalleri tamamen özel olarak çocuklara göre dayanaklı malzemelerden kendi atölyemizde üretilmektedir. Çocuk sağlığına zarar vermeyecek doğal boyalar kullanılmaktadır.

Afacanlar Dünyası için 120-150 metrekarelik bir alan gerekmektedir. Her Geçen Gün Gelişen, Büyüyen ve Türkiye’nin Her Yerine Dağılmaya Devam Eden Bir Çocuk Oyun Alanıdır. Her zaman Gerçekçi olan, Dürüstlük İlkesinden Vazgeçmeden Yürümeye Devam Ediyoruz. Her İstediğiniz de, Faaliyette olan Bütün Bayii’lerimizle İrtibata Geçebilirsiniz.

%100 Yerli Sermaye ile Üretilen, Bulunan İşyerlerinin Fiziksel Durumlarına göre Kullanılan Malzemeler Değişiklik Göstermektedir. Yerine Göre YTONG, Alçıpan Bölme, Alçı Kaplama ve Sağlığa Zarar Vermeyen Boyama Sistemiyle Atölyelerimizi Oluşturmaktayız.


Yatırım Tutarı 935,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 4,300TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 540,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 540,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 540,000TL
Kar Marjı %500
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
[tab-area1]

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Hakkında Bilgiler

Sektör Eğitim
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Gülşah Nalcı
Kuruluş Yılı -
Adres Uluönder Mh. Baksan Sanayi Sitesi 40.Blok No:7 Tepebaşı / Eskişehir

Kobivadisi.com tarafından, Afacanlar Dünyası firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Afacanlar Dünyası çocukların tüm gün kaliteli vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenecekleri ve çok keyif alacakları bir çocuk şehri.. Gerçek bir şehrin çocuk boyutlarındaki hali. 200 m2 alana yayılan, sokakları ve binaları olan, kendine has bir anayasa ile çocuklar tarafından yönetilen bir şehir Afacanlar Dünyası.

Afacanlarımız Hayatın Döngüsünü Kavrıyor!

10 meslek ünitesinden istediklerini seçiyor, üniformasını giyiyor, işinin başına geçiyor. Doktor olduysa hasta tedavi ediyor, itfaiyeciyse yangın söndürüyor, arkeologsa kazı yapıyor. Kısacası çocuklar bu şehirde büyüklerin dünyasını deneyimliyor.

Afacanlar Dünyası’nda çocuklar hayatı deneyimlerken, kendilerine uygun mesleklerle tanışma veya uygulama şansı elde ediyor. Takım çalışmasını ve birbirlerine saygı duymayı öğreniyorlar. Okul ile dış dünya arasında bir köprü görevi Afacanlar Dünyası çocukların teoriyi gerçekçi ve güvenli bir ortamda uygulamaya koyabileceği bir alan sağlıyor.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sonuçta Çocuk, Kadın ve Gıda sektörü hiçbir zaman bitmeyecek ve üstüne koyarak giden sektörlerdir. Bizde bu yelpazenin Çocuk kısmındayız. Neden olmasın ki...

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Türkiye de 23 ilde şimdiden yerimizi aldık. Rakiplerimize göre düşük maliyetli kâr payı olmayan tek oyun alanıyız.
Dijitalleşmenin önemini uzun yazılar ile anlatmaya gerek bile duymuyoruz. Zaten dijital bir çağda yaşıyoruz. Veli yazılım programları uzaktan izleme olanakları, A dan Z ye kurulum ve Güçlü Markamız ile devam ediyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Çocuklarımız var olduğu sürece asla ama asla batmayacak tek sektör diyebiliriz.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Sektörde ki deneyimlerimizi en ince ayrıntısına kadar girişimciye aktarıyoruz. %95 oranında anahtar teslim kurulum gerçekleştiriyoruz. Cirodan pay almıyoruz. 5 yıl süreyle reklam konusunda görsel çalışması desteğimizi veriyoruz.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Afacanlar Dünyası konseptimizde Rakibimiz yok. Yerli üretici olarak Türkiye de tekiz... Ve Türkiye de en uygun maliyetler ve kâr payı almayan tek firmayız.
Çünkü imalatçıda üreticide biziz. A firmasından satın alıp B firmasını kurmadığımız için, rakiplerimize göre çok çok uygun maliyetler ile kurulum yapıyoruz.

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik Başvurusu

05326432044Üye: Gülşah Nalcı

 

 

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Afacanlar Dünyası Çocuk Oyun Alanı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.