Ejder Ateşi Bayilik

Ejder Ateşi Bayilik Bilgileri

EJDER ATEŞİ markası 2012 yılında Reklam ve Pazarlama amacıyla kurulmuştur,yenilikleri takip ederek Türkiye de tanıtarak pazarlamasını yapmıştır. 2019 da Ejder Ateşi ‘’duman çıkaran eğlenceli gevrekler’’ ile Ejder ateşi markasıyla devam etmektedir. Mağazadan internete müşterilerimizle iletişim kurma konusunda yılların verdiği tecrübe sayesinde, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun en doğru ve deneyim danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

Günümüzde kabarcık Bubble Tea çay endüstrisi küresel bir eğlenceli içecek haline geliyor, biz de bir Türkiye markası olmayı hedefliyoruz, ürün grubumuza yeni ürünler eklemeye devam ediyoruz, pazarın şu anda neye ihtiyacı olduğunu anlıyor ve müşteriyi doğru bilgilendirmek bizim hedefimizdir.

Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺30000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺50000
Kar Marjı %1250
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Ejder Ateşi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

EJDER ATEŞİ markası 2018 yılında Reklam ve Pazarlama amacıyla kurulmuştur,yenilikleri takip ederek Türkiye de tanıtımın yaparak pazarlamasını yapmıştır. 2018 de Ejder Ateşi ‘’duman çıkaran eğlenceli gevrekler ejderha nefesi’’ ile Ejder ateşi markasıyla devam etmektedir. Mağazadan internete müşterilerimizle iletişim kurma konusunda yılların verdiği tecrübe sayesinde, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun en doğru ve deneyim danışmanlık hizmetini sunuyoruz. Günümüzde kabarcık çay endüstrisi küresel bir eğlenceli bubble tea içeceğini trend haline getiriyor, biz de bir Türkiye markası olmayı hedefliyoruz, ürün grubumuza yeni ürünler eklemeye devam ediyoruz, pazarın şu anda neye ihtiyacı olduğunu anlıyor ve müşteriyi doğru bilgilendirmek bizim hedefimizdir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Günümüzün yeni ve gelişen sektörlerini takip eden girişimciler bugünümüzün ve geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen sektörlerde yatırımlarını değerlendirmeliler.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Girişimci ruhuna sahip ekibimizle yeni ve yenilikleri takip edip,üretimini,geliştirmesini ARGE çalışmalarını yaparak Türkiyede sektöründe ilk olmayı hedefliyoruz,yatırımlarınızı kuvvetli yaratıcı ekibimizle kazançlı hale getirmek amacımızdır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kuruluşumuzdan bu yana her 6 ay bazında %7 büyüme sağlamış durumdayız,hedefimiz gelecekte %15 e ulaşmaktır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bayilerimize İşe başlama eğitimleri veriyoruz çünkü ürün eğitiminin herkesin işinin başarısı için önemli olduğuna inanıyoruz. Amacımız, iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler sürdürmek ve başarılı olmak için gerekli araçları sağlamaktır, kabarcık çay işinin know-how'ını gösterir ve kendi Bubble tea kabarcık çay işinizi başlatmaya yönelik tüm sorularınızı cevaplıyoruz,destekliyoruz ve fikirlerinize saygı duyuyoruz

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Ejder Ateşi markamızın kuruluş amacı hızlı ilerleyerek kısa zamanda kaybolmak amacı değilde sağlam adımlarla ilerleyerek piyasada kalıcılığını sağlam adımlarla ilerletmek bizi rakiplerimizden ayrı kılıyor.

Bayilik Başvuru Formu

05331914463Üye: Nuri Özcan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik