Hisar Su Bayilik

Sularını 1555 yılından bu yana İstanbul Belgrat ormanlarından İstanbul’a memba suyu sağlayan kaynaklardan alan Hisar Doğal Kaynak Su, kaynağı doğal koruma alanında olduğundan, sularının kirlenme olasılığı yoktur. Bulunduğu yer Quarz taşlarınca zengindir.

Quarz taşlarının bilimsel olarak yüksek mineral değerlerine sahip olduğu kanıtlanmış; dolayısıyla Hisar Kaynak Su’yun da mineral değeri yüksek bir doğal kaynak suyu olduğu kabul edilmiştir.

Hisar Doğal Kaynak Su 1993 yılında ‘susuzluğunuz susacak’ sloganı ile yolculuğuna başladı. En temel hedefi halka sağlıklı su sunabilmek olan Hisar Su bayilik veren firmalar arasında.

Yatırım Tutarı ₺25,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺20.000
Kar Marjı %150
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 (212) 360 31 41Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik