Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising Bilgileri

PİMA Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur.

PİMA Alarm Sistemlerinin 1989 Yılından beri üretici kimliği ile Dünyanın 35 ülkesinde satış yapılan Pima Alarm ve Erken Uyarı sistemlerinin Türkiye tek distribütörü olarak tüm Türkye’ye hizmet vermekteyiz.

Alarm izleme merkezi günün 24 saati uzman operatörleri ile alarm sistemlerini teknolojinin en yeni sistemi ile izlemektedir.

Pima Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışımız ve güvenlik sektöründe deneyimli uzman ekibimizle müşterilerimize güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmak için çalışıyoruz.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
Kar Marjı %40
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  444 3 911Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.