Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising Bilgileri

PİMA Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur.

PİMA Alarm Sistemlerinin 1989 Yılından beri üretici kimliği ile Dünyanın 35 ülkesinde satış yapılan Pima Alarm ve Erken Uyarı sistemlerinin Türkiye tek distribütörü olarak tüm Türkye’ye hizmet vermekteyiz.

Alarm izleme merkezi günün 24 saati uzman operatörleri ile alarm sistemlerini teknolojinin en yeni sistemi ile izlemektedir.

Pima Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışımız ve güvenlik sektöründe deneyimli uzman ekibimizle müşterilerimize güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmak için çalışıyoruz.


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %40
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  444 3 911Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.