Filtrele

 

Sektör
Kelime ile filtrele

Proje İlanları kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir


Satılık projeler, iş fikrine yatırımcı arayanlar, girişimini nüyümek isteyenler, satılık patentler gibi pek çok satılık ilanına Kobi Vadisi Proje İlanları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

İş dünyası ve sektörler, her gün pek çok fikir ve proje ile güçlenmektedir. Girişimci ruha sahip olan ve bu özelliklerini hizmet sektörüne adayarak kazanç elde etmek isteyen girişimciler, projelerine sermaye ve kaynak bulmak amaçlı proje ilanlarını yayınlamaktadır.

Kobi Vadisi, yılların tecrübesi ile girişimci ruha sahip bu insanları ve bu projelere yatırım yapmak isteyen yatırımcıları bir araya getiriyor.

Yenilikçi projeler, bir fikri olanlar ve sponsor arayanlar Kobi Vadisi’nde

Özellikle dijital teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet ve yazılım sektöründe; otomotiv, gıda, tekstil, turizm, eğitim, tarım-hayvancılık ve üretim sektörlerinde yenilikçi projeler kendini gösteriyor. Bu sektörler gibi tüm hizmet sektöründe yatırımcılar ve yatırımcı arayanlar, Kobi Vadisi’nde bir araya geliyor. ve başarılı olan tüm projeler hayata geçiriliyor.

Yatırımcı Arayanlar

Yatırımcı arayanlar kategorisinde girişimciler, yatırımcılar ve melek yatırımcılar bir arada. Fikirlerini hayata geçirmek ve hayallerine kavuşmak isteyenler için oluşturulan bu kategoride, yatırımcılar kendilerine uygun fikirlere yatırım yapabilirken ve birikimlerini en iyi şekilde değerlendirme şansına da sahip olmaktadır.

Belli bir miktar sermayeniz var ancak neye yatırım yapacağınızı tam bilemiyorsanız, Kobi Vadisi’nde yayınlanan ilanlardan kendinize ve bütçenize uygun olanı seçip, belki bir şirket ya da marka satın alarak, hazır bir işe ve kazanca sahip olabilirsiniz. Bunun için Yatırımcı Arayanlar kategorisinde istediğiniz iş fikri ile ilgili ilanları değerlendirebilirsiniz.

Sponsor Arayanlar

Genellikle spor etkinliklerinde ve sinema-dizi sektöründe çok sıkça duyduğumuz bir durumdur sponsor arayışı. Sponsorluk artık bir sektör haline gelmeye başladı ve iyi de kazanç sağlıyor. Bu durumu bilen yatırımcılar da yeni fikir ve projelere, spor etkinliklerine sponsorluk yapıyor.

Spor etkinliklerine katılmak isteyen ancak maddi sıkıntılar yüzünden yurtiçi yâda yurtdışı etkinliklerde ve olimpiyatlar gibi önemli spor organizasyonlarında, özellikle milli sporcular sponsor ihtiyacı duyuyor. Siz de başarılı bir sporcuya destek olmak amaçlı gerekli maddiyatı sağlamak için sponsor olup adınızı duyurabilirsiniz.

Bir Fikri Olanlar

Cennet gibi bir yerde bir tatil köyü fikri ya da teknolojide çığır açacak bir fikir. Fikirler sürekli olarak insanların beyinlerini meşgul eder ve hayata geçirmek için yatırımcı ararlar.

Kobi Vadisi, Bir Fikri Olanlar kategorisinde, fikir sahipleri ve bu fikirleri hayata geçirmek için yatırımcılar bir araya geliyor.

Yatırımcı olarak yapmanız gereken şey; birbirinden farklı ve kıymetli bu fikirleri inceleyerek, size hitap eden ve bütçenize de uygun fikirleri değerlendirmek. Kobi Vadisi aracılığı ile bu kişilerle de iletişim kurup, ilginç ve güzel bir fikrin hayata geçirilmesine katkıda bulunup kazanç elde edebilirsiniz.

Girişimler 

Girişim, bir işe başlamak için harekete geçmek olarak tanımlanmaktadır. Girişimci ise, işe sermayeyi yatırarak pek çok maddi riski üzerine alan kişidir. Girişimler, yatırımcıya pek çok avantaj da kazandırır.

Yatırımcı, bir girişime sermayesel katkıda bulunduğunda, esnek çalışma saatleri avantajından yararlanır. İşleri istediği yerden yürütebilir zira sürekli bir ekibi vardır. Girişim başarı ile sonuçlandığında girişimcinin yani yatırımcının kazancı ve karı artar.

Pek çok sektörde, girişim (startup) ve girişimciyi bir araya getiren Kobi Vadisi Girişimler ilanları ile sizlerin bu avantajlı işlere atılmanıza olanak sağlıyor. Bunun için bu kategorideki ilanlara bakıp, kendinize uygun olan ilan sahibi ile anlık olarak iletişim kurabilirsiniz.