Annesepeti Franchising

Annesepeti Franchising Bilgileri

‘’Annem ve Benim İçin’’ sloganıyla tüm annelerin, bebeklerin ve çocukların yeni sezon kıyafetlere tek tıkla ulaşabildiği en iyi hizmeti veren markayız.

Bizler, Anne, Bebek ve Çocuk giyimi denildiğinde, ilk aklınıza gelen e-ticaret sitesi ve mağaza olmak için yola çıktık.
Önceliğimiz, ebeveynlerin ve yakınlarının bebekler için ihtiyaç duyduğu bütün giyim ürünlerini bulabilecekleri, tüm annelerin hamilelik sürecinden başlayarak kaliteli ve şık kıyafetlere uygun fiyatlarla ulaşabilmesi için çalışmaktayız.

AnneSepeti olarak, müşterilerine kaliteyi ucuza sunmanın yanı sıra rahat ve konforlu online alışveriş deneyimi yaşatmaktayız.

‘’Annem ve Benim İçin’’ sloganıyla annelere olduğu kadar çocuklara da alışverişi keyifli hale getiren, 0-12 yaş grubu bebek ve çocukların, hamile ve lohusa giyimin değişmeyen birinci adresi annesepeti sizleri bekliyor.

Bizim için önemli olan, sitemizden yapacağınız alışveriş sonrası memnuniyetinizin devamıdır. Satış öncesi ve sonrası destek ekibimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Ebeveynlere sunacağımız ürünlerin belirli standartların üstünde olması gerektiğinin bilincindeyiz. Uzun yıllar bebek-çocuk ürünleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, sizlerin her tür sorusunu ve destek isteğini karşılamak için buradayız.


Annesepeti Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 500,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500,000TL
Yatırım Geri Dönüşü
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

Annesepeti Hakkında Bilgiler

Sektör Bebek Çocuk Ürünleri
Firma Unvanı ANNESEPETİ ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Yetkili Kişi Gaye Hazal KARA
Kuruluş Yılı -
Adres EĞİTİM MAH. ADIM SOK. BİLGİ PLAZA NO: 6 D: 3 HASANPAŞA/KADIKÖY İstanbul
[tab-area3]

Annesepeti Franchising Başvurusu

5345939677Üye: Gaye Hazal KARA

 

 

Annesepeti Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Annesepeti Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Annesepeti Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Annesepeti Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.