Bebek Çocuk Ürünleri sektöründe bayilik veren; firmalar, markalar, şirketler, kurumlar.

Bebek Bezi, Bebek Çocuk Giyim, Bebek Odası, Bebek Ürünleri ve Oyun Parkı alt iş dallarına ait; bayilik, franchise, franchising veren firmalara ulaşabilirsiniz.

activ baby store franchiseBebek Çocuk ÜrünleriRöportaj

Activ Baby Store Franchise

12 senedir anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünlerde uzmanlaştık. Anne ve Bebeklerin gerçek ihtiyaçları için kaliteli, sağlıklı ve her bütçeye...
 • Türkiye Geneli
 • Franchise
Viday Collection BayilikBebek Çocuk Ürünleri

Viday Collection Bayilik

Marka avusturalya markasıdır Türkiye satış sorumlulugu yun-sel tekstil tarafından üstlenilmiştir.çocuk giyim olarak0 14 yaş arası çalışılmaktadır yüksek kar marjıyla öne...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik
Zeyland BayilikBebek Çocuk Ürünleri

Zeyland Bayilik

ZEYLAND kendine ait lisanslı markaların Çocuk Giyimi Koleksiyonunu oluşturmasında, üretiminde ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Zeynep Giyim ( ZEYLAND ), bebek ve...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik
Yüklendiği yerPicabo Bebek Market FranchisingBebek Çocuk Ürünleri

Picabo Bebek Market Franchising

Picabo, anne ve bebek ürünleri sektöründeki faaliyetine İstanbul Acıbadem’de 2006 yılında başlamıştır. Halen sektörde perakende satış, e ticaret ve ürün...
 • Türkiye Geneli
 • Franchising
Carvel Kids BayilikBebek Çocuk Ürünleri

Carvel Kids Bayilik

Carvel Kids; çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren hiçbir yerde bulamayacağınız ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik
Dastini Bebe Market BayilikBebek Çocuk Ürünleri

Dastini Bebe Market Bayilik

HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN Tülay Baransel Kırık – Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık’ın doğumu ile birlikte 2004...
Kaydet Ayrıntılar
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik
Bebeklerimiz, üstüne titrediğimiz en kıymetli varlıklarımız için çalışan dev bir sektör bulunuyor. Sağlık alanında uygulamaya konulan yenilikleri de dikkate aldığımızda bebeklerin biberonlarından, bezlerine, bakım aparatlarından şampuanlarına, pudraları ve yağlarına, yataklarından araç koltukları, pusetlerine kadar onlarca çeşit ürün ile bebeklerimize hizmet veren dev bir sanayi ile karşılaşıyoruz. Bebe ürünleri dünyasında Franchising alarak talebi her zaman olan ve artan bir sektörde başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Türkiye’de Bebek Çocuk Ürünleri Bayiliği

Tüm dünyada olduğu gibi ülke sınırlarımız içerisinde de bazı bitmeyecek sektörlerin yer aldığı belirtiliyor. Yemek sektöründen sonra ülkemizde bitmeyecek sektörlerden bir tanesi de bebek çocuk sektörü olarak belirtiliyor. Her gecen gün sektörün değişim faaliyetleri göstermesi ile birlikte tüketicilerin yoğun bir ilgisi ile karşılaşan bu sektör, daha da fazla büyüme gösterdiği belirtiliyor. Çünkü insanlık tarihi var oldukça yeni bebekler dünyaya gelmeye devam edecektir.

En Popüler İş Dalı: Bebek Çocuk Giyim

Giyim sektörü içerisindeki bebek kıyafetlerinin yeri oldukça büyük bir boyutta devamlılık gösteriyor. Müşteri kitlesinin her zaman olduğu ve de ülke sınırlarımız içerisindeki her geçen yıl milyonlarca bebeğin dünyaya gelmesi ile birlikte bu sektörün hiçbir zaman bitmeyeceği konusunda uzmanlar ve bilir kişilerce belirtiliyor. Öyle ki ülkemizde bebekler daha dünyaya gelmeden giysileri alınıyor ve de sadece bu giysileri aileleri değil, yeni doğan bebeği ziyarete gelecek olan misafirler de değişim gösteren giysiler alabiliyor. Kısaca bebek giyimi ülkemizde oldukça yaygın ve önü açık bir sektör olarak görülüyor.

Herhangi bir kişinin çocuk giyim mağazası ya da küçük bir işletme açması durumunda oldukça büyük gelir elde edeceği belirtiliyor. Öncelikle çocuk giyim sektörüne adım atmadan önce kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar meydana geliyor. Bu durumlardan en önemlisi lokasyon olarak belirtiliyor. Çünkü yoğun insanların olduğu bir bölgede açılan bebek giyim mağazaları ya da franchise’i, hakkıyla yapılabilecek olan bu iş alanından büyük gelirler elde edebilmesine olanak sağlayacağı belirtiliyor.

Bebek Giyim Mağazasında Ne Satabilirim

Öncelikle kişilerin belirlemeleri gereken bir içerik olması gerektiği belirtiliyor. Çünkü bebek giyim mağazası açmaya karar veren bir kişinin ilk önce bebek giyimi alanında uzmanlaşması gerektiği vurgulanıyor. Örneğin bebekler için satın alınan kıyafetler hangileri? En çok hangi tarz biberonlar satın alınıyor? Emziklerden kaç çeşit mağaza içerisinde bulunması gerekiyor? Bebekler için ikinci el giysiler ya da diğer gerekli eşyalar bulunması gerekiyor mu?

Kişilerin bebek giyim sektöründeki en çok satılan ürünler üzerinde uzmanlaşması durumunda gelirlerin de değişim gösterdiği belirtiliyor. Çünkü kişilerin isteklerine anında cevap verebiliyor ve de istenilen her türlü ürün hakkında bilgi sahibi olmasından dolayı, ürünlerini rahat bir şekilde tüketici ile buluşturabiliyor. Fakat kişilerin dikkat etmesi gereken bir durum oluşacağı belirtiliyor. Herhangi bir kişinin bebek giyim mağazası açıp, ürünlerini satışa sunmasından hemen önce yapması gereken seçeneklerden bir tanesi de mağazanın ruhsatını bulundurduğu ilgili belediyeye giderek işlemlerini halletmesi gerekiyor. Bu işlemler içerisinde gerekli olan belgelere örnek verecek olursak vergi levhası, isim tescili gibi işlemler de yaptırılması gerekiyor.

Bebek Giyim Mağazası ve İnternet Ortamında Satış Yapabilmek

Genel olarak bu seçenek oldukça gelir elde edilebilen avantajlı yöntemler arasında gösteriliyor. Hem mağaza içerisinde satış hem de online olarak satış yapabilen bir mağaza sahibi ya da çalışanları, gelirlerini çok rahat bir şekilde ikiye katlayabiliyor. Mağaza içerisindeki var olan ürünleri hem kişinin açmış olduğu internet sitesi içerisinde satışa sunabilir hem de bebek ürünlerinin satıldığı internet sitelerine üye olup ürünlerini o siteler içerisinde çok rahat bir şekilde satılabilir.

Günümüzdeki insanların büyük bir çoğunluğunun internet ortamında alışveriş yaptığı düşünülürse bu durum oldukça büyük avantajlara olanak sağlayacağı belirtiliyor. Öyle ki kişiler internet ortamından satış yapmayı beceremedikleri durumlarda satış yapacağı internet sitesinin destek hizmetlerinden yararlanarak değişim gösteren bilgiler edinebilir ve de ürünlerini rahat bir şekilde tüketicisi ile buluşturabilir.

Bebek Giyim Mağazası ve Açılması İçin Gerekli Maliyet

Bebek giyim sektöründe fiyatlandırmalar oldukça değişim gösteriyor. Çünkü gerek büyüklüğü gerekse kirasına göre ve de içerisindeki satılması gereken ürünlere karar verilmesi durumunda maliyetler oldukça değişiyor. Eğer ki kişiler bebek giyim sektörüne adım atmak istiyorlar ise gerekli olan sermayeler tahmini olarak minimum 20.000 TL ile 100.000 TL arasında fiyatlandırma sistemi olduğu nitelendiriliyor. Fakat kişilerin dikkat etmesi gereken bir nokta meydana geliyor. Açılacak olan işletmenin içerisindeki ürünlerin kalitesi, her zaman için maliyeti daha fazla arttırdığı belirtiliyor. Siz de bebek çocuk ürünleri sektörü içerisine adım atmak istiyor ve bayi satın almak istiyorsanız Kobi Vadisi platformunu ziyaret edebilirsiniz.


[Toplam:33    Ortalama:3.1/5]

Bebek Çocuk Ürünleri Sektöründe Bayilik Veren Firmalar adlı içeriğimizi değerlendirmek ister misiniz?


Hızlı Bayilik Arama


Firma Karşılaştırma

Firma tanıtım sayfalarında yer alan kaydet butonuna tıkladıktan sonra, panel sayfanızı ziyaret ederek seçmiş olduğunuz firmaların kapsamlı olarak analizini yapıp, diğer firmalar ile arasındaki farkları görebilirsiniz.

Bayilik İlanı Verin

Bayilik, franchising, franchise veren firmanızın tanıtımını; 212.000 farklı yeni girişimciye ulaşmasını sağlayın. Bu kategoriye, ücretsiz bir şekilde firmanızın bayilik ilanını verin.