BAYİLİK ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Firmanız burada yayınlansın. Bebek Çocuk Ürünleri Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

Rafus Academy Bayilik EğitimRöportaj

Rafus Academy Bayilik

Rafus Academy Bayilik Bilgileri Karşılıklı fayda temelinde uzun vadeli işbirliği için Türkiye’de girişimciler arıyoruz. Şirketimiz çocuklar için interaktif eğitim ürünleri...
 • Eğitim
 • Bayilik
Annesepeti Franchising Bebek Çocuk Ürünleri

Annesepeti Franchising

Annesepeti Franchising Bilgileri ‘’Annem ve Benim İçin’’ sloganıyla tüm annelerin, bebeklerin ve çocukların yeni sezon kıyafetlere tek tıkla ulaşabildiği en...
 • Bebek Çocuk Ürünleri
 • Franchising
Happy Junior Franchise Bebek Çocuk ÜrünleriPremium Firma

Happy Junior Franchise

Happy Junior Franchise Bilgileri Kuruluşumuz : 2005 yılında Franchiseborsası adı altında kurulmuş bir şirketiz. 15 senedir bu sektörde, franchise veren...
 • Bebek Çocuk Ürünleri
 • Franchise
Kid's Momi Franchise Bebek Çocuk Ürünleri

Kid's Momi Franchise

Kid’s Momi Franchise Bilgileri Çocukların; Duygu, düşünce ve hayal güçlerini ortaya koydukları için ev sevdiği şeylerdir oyuncakları. Kid’s Momi, çocukların...
 • Bebek Çocuk Ürünleri
 • Franchise
activ baby store franchise Bebek Çocuk ÜrünleriRöportaj

Activ Baby Store Franchise

Activ Baby Store Franchise Bilgileri 12 senedir anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünlerde uzmanlaştık. Anne ve Bebeklerin gerçek ihtiyaçları için...
 • Bebek Çocuk Ürünleri
 • Franchise
Zeyland Bayilik Bebek Çocuk Ürünleri

Zeyland Bayilik

Zeyland Bayilik Bilgileri ZEYLAND kendine ait lisanslı markaların Çocuk Giyimi Koleksiyonunu oluşturmasında, üretiminde ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Zeynep Giyim ( ZEYLAND...
100,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Bebek Çocuk Ürünleri
 • Bayilik
Picabo Bebek Market Franchising Bebek Çocuk Ürünleri

Picabo Bebek Market Franchising

Picabo Bebek Market Franchising Bilgileri Picabo, anne ve bebek ürünleri sektöründeki faaliyetine İstanbul Acıbadem’de 2006 yılında başlamıştır. Halen sektörde perakende...
30,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Bebek Çocuk Ürünleri
 • Franchising

TÜİK kayıtlarına göre Türkiye’de yaklaşık olarak 22 milyon çocuk vardır. Bebek çocuk ürünleri sektöründe iş kurmak isteyen yatırımcılar için oldukça büyük bir fırsat olduğu bilinmelidir. Ayrıca bu sektörün en önemli özelliklerinden biride: sadece belirli bir müşteri kitleniz yoktur. Her geçen gün bebeklerin büyüyüp çocuk olması ayrıca yeni doğan bebekler içinde ihtiyaç olan talepler günden güne artmaktadır. Bebek ve çocuk odaları, oyun parkları, oyuncaklar, anne bebek ihtiyaçları vb. dahil olmak üzere seçilebilecek pek çok karlı iş modeli vardır.

Bebeklerimiz / çocuklarımız, üstüne titrediğimiz en kıymetli varlıklarımız için çalışan çok büyük bir sektör bulunuyor. Sağlık alanında uygulamaya konulan yenilikleri de dikkate aldığımızda bebeklerin biberonlarından, bezlerine, bakım aparatlarından şampuanlarına, pudraları ve yağlarına, yataklarından araç koltukları, pusetlerine kadar onlarca çeşit ürün ile bebeklerimize hizmet veren dev bir sanayi ile karşılaşıyoruz. Bebe ürünleri dünyasında franchise alarak talebi her zaman olan ve büyüyen bir sektörde başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Bebek Çocuk Ürünleri Mağazası Bayiliği Almak

Tüm dünyada olduğu gibi ülke sınırlarımız içerisinde de bazı bitmeyecek sektörlerin yer aldığı belirtiliyor. Yemek sektöründen sonra ülkemizde bitmeyecek sektörlerden bir tanesi de bebek çocuk sektörü olarak belirtiliyor. Her gecen gün sektörün değişim faaliyetleri göstermesi ile birlikte tüketicilerin yoğun bir ilgisi ile karşılaşan bu sektör, daha da fazla büyüme gösterdiği belirtiliyor. Çünkü insanlık tarihi var oldukça yeni bebekler dünyaya gelmeye devam edecektir.

En Popüler İş Dallarından Biri: Bebek Çocuk Giyim Sektörü

Giyim sektörü içerisindeki bebek kıyafetlerinin yeri oldukça büyük bir boyutta devamlılık gösteriyor. Müşteri kitlesinin her zaman olduğu ve de ülke sınırlarımız içerisindeki her geçen yıl milyonlarca bebeğin dünyaya gelmesi ile birlikte bu sektörün hiçbir zaman bitmeyeceği konusunda uzmanlar ve bilir kişilerce belirtiliyor. Öyle ki ülkemizde bebekler daha dünyaya gelmeden giysileri alınıyor ve de sadece bu giysileri aileleri değil, yeni doğan bebeği ziyarete gelecek olan misafirler de değişim gösteren giysiler alabiliyor. Kısaca bebek giyimi ülkemizde oldukça yaygın ve önü açık bir sektör olarak görülüyor.

Herhangi bir kişinin çocuk giyim mağazası ya da küçük bir işletme açması durumunda oldukça büyük gelir elde edeceği belirtiliyor. Öncelikle çocuk giyim sektörüne adım atmadan önce kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar meydana geliyor. Bu durumlardan en önemlisi lokasyon olarak belirtiliyor. Çünkü yoğun insanların olduğu bir bölgede açılan bebek giyim mağazaları ya da franchise’i, hakkıyla yapılabilecek olan bu iş alanından büyük gelirler elde edebilmesine olanak sağlayacağı belirtiliyor.

Bebek Giyim Mağazasında Ne Satılabilir?

Öncelikle kişilerin belirlemeleri gereken bir içerik olması gerektiği belirtiliyor. Çünkü bebek giyim mağazası açmaya karar veren bir kişinin ilk önce bebek giyimi alanında uzmanlaşması gerektiği vurgulanıyor. Örneğin bebekler için satın alınan kıyafetler hangileri? En çok hangi tarz biberonlar satın alınıyor? Emziklerden kaç çeşit mağaza içerisinde bulunması gerekiyor? Bebekler için ikinci el giysiler ya da diğer gerekli eşyalar bulunması gerekiyor mu?

Kişilerin bebek giyim sektöründeki en çok satılan ürünler üzerinde uzmanlaşması durumunda gelirlerin de değişim gösterdiği belirtiliyor. Çünkü kişilerin isteklerine anında cevap verebiliyor ve de istenilen her türlü ürün hakkında bilgi sahibi olmasından dolayı, ürünlerini rahat bir şekilde tüketici ile buluşturabiliyor. Fakat kişilerin dikkat etmesi gereken bir durum oluşacağı belirtiliyor. Herhangi bir kişinin bebek giyim mağazası açıp, ürünlerini satışa sunmasından hemen önce yapması gereken seçeneklerden bir tanesi de mağazanın ruhsatını bulundurduğu ilgili belediyeye giderek işlemlerini halletmesi gerekiyor. Bu işlemler içerisinde gerekli olan belgelere örnek verecek olursak vergi levhası, isim tescili gibi işlemler de yaptırılması gerekiyor.

Anne Bebek Ürünleri Satışı Yapmak

Elbette yeni doğan bir çocuk ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılamak için anne gerekir. Doğal olarak anneliğin ilk süreçlerinde bebeklere yapılabilecek alışveriş kadar annelerinde kendilerine yapacağı alışveriş es geçilemez. Bir annenin ihtiyacı olabilecek tüm sağlık, giyim, spor, bebek büyütme gibi vb. tüm ihtiyaçlarını da barındırmanız faydanıza olacaktır.

Bebek Giyim Mağazası ve İnternet Ortamında Satış Yapabilmek

Genel olarak bu seçenek oldukça gelir elde edilebilen avantajlı yöntemler arasında gösteriliyor. Hem mağaza içerisinde satış hem de online olarak satış yapabilen bir mağaza sahibi ya da çalışanları, gelirlerini çok rahat bir şekilde ikiye katlayabiliyor. Mağaza içerisindeki var olan ürünleri hem kişinin açmış olduğu internet sitesi içerisinde satışa sunabilir hem de bebek ürünlerinin satıldığı internet sitelerine üye olup ürünlerini o siteler içerisinde çok rahat bir şekilde satılabilir.

Günümüzdeki insanların büyük bir çoğunluğunun internet ortamında alışveriş yaptığı düşünülürse bu durum oldukça büyük avantajlara olanak sağlayacağı belirtiliyor. Öyle ki kişiler internet ortamından satış yapmayı beceremedikleri durumlarda satış yapacağı internet sitesinin destek hizmetlerinden yararlanarak değişim gösteren bilgiler edinebilir ve de ürünlerini rahat bir şekilde tüketicisi ile buluşturabilir.

Bebek Giyim Mağazası Açmak İçin Maliyet

Bebek giyim sektöründe fiyatlandırmalar oldukça değişim gösteriyor. Çünkü gerek büyüklüğü gerekse kirasına göre ve de içerisindeki satılması gereken ürünlere karar verilmesi durumunda maliyetler oldukça değişiyor. Eğer ki kişiler bebek giyim sektörüne adım atmak istiyorlar ise gerekli olan sermayeler tahmini olarak minimum 40.000 TL ile 300.000 TL arasında fiyatlandırma sistemi olduğu nitelendiriliyor.

Fakat kişilerin dikkat etmesi gereken bir nokta meydana geliyor. Açılacak olan işletmenin içerisindeki ürünlerin kalitesi, her zaman için maliyeti daha fazla arttırdığı belirtiliyor. Siz de bebek çocuk ürünleri sektörü içerisine adım atmak istiyor ve bayi satın almak istiyorsanız Kobi Vadisi platformunda yer alan firmaları ziyaret edebilirsiniz.


Bebek Çocuk Ürünleri Bayilik Yorumları

Bebek çocuk ürünleri sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments