Bambolina Franchise

Bambolina Franchise Bilgileri

Bebek ve çocuk ürünleri satışı üzerine Bambolina mağaza konsepti, “Bize baktığınızda gökkuşağının bütün renklerini görebilirsiniz, mağazalarımızda ise tercih ettiğiniz tüm markaları!” ilkesi ile 2018 yılında kurulmuştur.

Amacımız bir ebeveynin en değerli varlıklarının yani çocuklarının ihtiyaçlarının tek bir mağaza içerisinde sağlanabilmesine yardımcı olmaktır.

Bambolina, her bir markayı ayrı bir bölümde konumlandıran mağaza planlamasıyla profesyonel bir şekilde tasarlanmıştır. Global markalarla (Gap, Benetton,Panço, Us Polo Asnn v.b) olan gerek distribütörlük, gerekse bayi anlaşmalarımız sayesinde tüketicilere tüm marka ve yaş gruplarında hizmet verebileceğiniz bir mini AVM konseptidir.

Bu sayede; ebeveynlerin, 0-14 yaş aralığındaki çocuk alışverişlerini kolaylıkla ve keyifle yapabilmelerini sağlayan bir konsept ortaya konmuştur. Bambolina firmasının tüm mağazalarında olduğu gibi aynı dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların yönetilmesi, merkez bağlantıları ve sağlıklı bir altyapı için tarafımızca belirli olan NebimV3 mağazacılık programı kullanılmaktadır.

Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz, firmamız ve yüksek standart anlayışımıza uygun üretici ve distribütör satış ve iş ortaklarımızın garantisi altındadır.


Yatırım Tutarı 2,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 7,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2,000,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1,000,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,000,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
[tab-area1]

Bambolina Hakkında Bilgiler

Sektör Bebek Çocuk Ürünleri
Firma Unvanı Arneh Giyim Tekstil Sanayi ve Ltd. Şti.
Yetkili Kişi -
Kuruluş Yılı 2018
Adres Osmangazi Mah. Prof.Dr.Necmettin Erbakan Cad. 33 Nolu Sok. No:71 Kat:3 No:21 Prime Mall AVM Şehitkamil / Gaziantep
[tab-area3]

Bambolina Franchise Başvurusu

05332622763Üye: bambolina

 

 

Bambolina Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Bambolina Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Bambolina Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Bambolina Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.