Endless Abroad Franchise

Endless Abroad Franchise Bilgileri

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kısa süre sonra merkezini İstanbul’a taşıyan Endless Abroad, 2006 yılında hizmet kalitesini artırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Londra şubesini faaliyete geçirmiştir. Eğitim altyapısını yurt dışında tamamlamış olan kurucu ortakları ve çalışanlarıyla kısa sürede adından sıkça söz ettiren Endless Abroad, geliştirdiği özel programlar ve kampanyalar sayesinde sektördeki birçok yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.

14 sene içerisinde yaklaşık 15000 kişinin eğitim, kariyer ve dil geliştirme amaçlı yurt dışı seyahatlerinde kolaylaştırıcı rol üstlenen Endless Abroad, gerek organizasyonel gerek ise operasyonel faaliyetlerde çizdiği rota doğrultusunda başarıyla ilerlemektedir.

Şubelerimiz: Londra, İstanbul Mecidiyeköy(Merkez), İstanbul Bakırköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Fatih, İstanbul Kadıköy, İstanbul Ataşehir Ankara, Ankara Bilkent, İzmir, Denizli, Antalya, Alanya, Kahramanmaraş ve İzmit.

Girişimcide Aranan Özellikler:

Yurtdışı Eğitimin önemini benimsemiş ve bu konuda tecrübeye sahip, işinin başında durup vakit ayırabilecek özgürlükte ve istekte, ekip çalışmasına yatkın, müşteri ilişkilerinde sabırlı, sonuç odaklı, bölgeyi iyi tanıyan, mükemmeliyetçi girişimciler aramaktayız.

Girişimci Markamızı Neden Tercih Etmeli :

15 yıllık tecrübe ile dünyada 500’den fazla eğitim kurumu ile çalışma fırsatı,
Başlangıçta yoğun eğitim desteği,
Açılacak şubeye müşteri takip yazılım hizmeti,
Açılacak şubeye IP telefon hizmeti,
Telefon görüşmelerinin kayıt altında tutulması ve bu sayede kalite standartlarının şubelerde uygulanması,
Prestijli bir mekan sahipliği; muhatap olunan müşteri gurubu bilinç düzeyi yüksek maliyet odaklı değil kalite odaklı hizmet bekleyen bir grup,
7’den 70’e müşterilerin tercih ettiği bir marka; popüler bir markanın sahipliği,
Kazançlı bir sektör,
15 yılda 10.000 binden fazla öğrencinin referansı.

Bayilik / Franchise Görüşmelerin İşleyiş Sırası:

Telefonla bilgi,
Ön görüşme,
Yer seçimi,
Franchise sözleşmesi,
İstanbul’da eğitim


Endless Abroad Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 36,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı

[tab-area2]
[tab-area3]

Endless Abroad Franchise Başvurusu

05079746245Üye: Endless Abroad

 

 

Endless Abroad Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Endless Abroad Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Endless Abroad Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Endless Abroad Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.