Exam Center İzmir Franchising

Exam Center İzmir Franchising Bilgileri

EXAMCENTER NEDİR ve NEDEN EXAM CENTER?

Exam Center diğer dil kurslarının aksine Genel İngilizce’den ziyade sınav İngilizcesine, sınav İngilizcesi içerisinde de özellikle IELTS ve TOEFL sınavlarına yoğunlaşmış bir yabancı dil kursu, danışmanlık ve eğitim merkezidir.

KURS İŞİNDE DİĞER KURSLARIN YAKLAŞIMI NASIL?

Diğer kurslar ağırlıklı olarak genel İngilizce eğitimi vermektedir. Bunun yanı sıra hemen her kurs bünyesinde olmasa da YDS sınavı ve özel dersler şeklinde, daha düşük oranda, IELTS ve TOEFL dersleri yapmaktadır. Diğer kurslarda Genel İngilizce eğitiminin yoğunluğu %80 ise YDS %15, IELTS ve TOEFL ise %5’i bölüşmüş durumdadır.

PEKİ EXAM CENTER’DA DURUMLAR NASIL?

EXAM CENTER’da bu ağırlık tam tersi diyebiliriz. Ama bir şube (Franchise) olarak ticari hayatı devam ettirme yönünde dönem dönem Genel İngilizce’nin daha önde olduğu zamanlarınız olabilir. Bu tamamıyla şubenin gidişatı yönündedir. Biz, özellikle IELTS ve TOEFL sınavlarında Türkiye’de olmayan eğitimi vermek istiyoruz. Bunun yanı sıra tabi ki Genel İngilizce, kurumlara yönelik İngilizce Paketleri, ya da YDS paketleri mevcuttur ve bunları yapmanız yönünde bir engel bulunmamaktadır.

EXAM CENTER KENDİNE NEDEN BU YÖNÜ SEÇTİ?

Genel İngilizce kurslarında öğrenciler en az 2 kur satın almaktalar. Çoğunlukla bu rakam 3 kur şeklinde olmakta. Her bir kurun en az 2 ay sürdüğünü düşünürsek toplam süre 6 ayı bulacaktır. Özellikle üniversitede okuyan öğrencilerin sınav dönemlerinde, bayram – tatil zamanlarında ve sınıf açılmasının beklendiği süreçlerde, yaz tatili gibi öğrencilerin eve gittiği dönemlerde sınıf açılmaları gecikmekte; hatta bir sonraki yıla sarkmaktadır. 6 ay diye satılan kursun bitirilmesi 2 seneyi bulabilmektedir. Kayıt dondurmalar çok sık yaşanmaktadır. Kazandığınız parayı toplam mezuniyet sürecine böldüğünüzde rakamın iyice ufaldığını göreceksiniz.

Sınav İngilizcesinde ise aday kendini bu işe hazırlamış, bu işe adamıştır. Özellikle IELTS ve TOEFL sınavlarında 30-40 saatlik bir eğitim ile bu işi tamamlayabilmektedir. Üstelik kurum olarak kazançta bir düşüş olmamakta, süre kısa olduğu için toplam kazançta artış da olmaktadır.

Ayrıca daha az sayıda öğretmen ve diğer personel ile çalışma imkânı da masraf azaltma yönündeki en büyük artılardan biridir.

EXAM CENTER NE TÜR KONULARDA DESTEK VERİYOR?

EXAM CENTER, öncelikle IELTS ve TOEFL, YDS gibi sınavlarda eğitmenlerinizi hazırlıyor. Bugün piyasada IELTS öğretmeniyim diye kendini tanıtan ama sınavdaki en yüksek puanın 9 olduğundan, TOEFL öğretmeni olduğunu iddia edip sınavdaki en yüksek puanın 120 olduğundan haberi olmayan kişiler mevcuttur. Bu kadar temel eksikliklerle karşılaşmaktayken bu öğretmen adaylarından sınav bölümlerine hakim olmalarını beklemek, bir yazma (writing) sınavını nasıl değerlendireceğini beklemek; konuşma (speaking) sınavında öğrencinin neye dikkat etmesi gerektiğini söyleyebilmesini beklemek rüya olur.

Eğitimler dışında sınav başvuru desteği veriyor ve materyal desteği sağlıyoruz. Gerek Genel İngilizce, gerek İş İngilizcesi, Gerek YDS ya da TOEFL olarak kendi materyallerimiz mevcuttur. Kendi konu ve soru anlatımlarımız, örneklerimiz, orijinal soru ve yayınlarımız mevcuttur. Bu yönde bir endişeniz olmasın. Ekibimiz donanımlı; çantamız materyaller ile doludur.

EXAM CENTER’da ŞUBELEŞME (FRANCHISE) SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Eğer bizden önce, özellikle Genel İngilizce eğitimi veren başka bir kurumla görüştüyseniz sektöre giriş masrafların çok yüksek olduğundan haberiniz olmuştur. EXAM CENTER’da o denli yüksek bir ücret anlayışımız yoktur. Sisteme giriş ciddiyetinizi gösteren sektör bazında cüzi sayılacak bir giriş ücreti ve aylık cüzi ödeme mevcuttur. Bu aylık ödemeye web sitesi, mail gibi teknik masraflar dâhil olmakla birlikte dönem dönem Google reklamları gibi sosyal medya reklamlarıyla sizlere sürprizler yapmakta, sizleri de desteklemekteyiz. Ayrıca göndereceğimiz dışarıdan satın alma dışındaki basılı ürün, yani ders materyallerini de karşılamaktayız. Öğrenci yönünden şubeyle öğrenciyi yüz yüze bırakıp aradan çekilme gibi bir anlayışımız yoktur. Öğrenciler bir sorunla karşılaştıklarında Genel Merkeze, yani bize ulaşabilmekte ve biz de kendi içimizde konuyu konuşarak ve probleme göre tecrübelerden faydalanarak ya da yeni bir yaklaşım geliştirerek sorunu çözmekteyiz. Hem sizi, hem öğrenciyi sahipsiz bırakmamaktayız. Sizinse sadece M.E.B. şartlarına uygun bir bina ya da uygun bir ofis bulmanız yeterli olup, işinize sarılarak öğrencilere sevgi & saygı çerçevesinde yaklaşmanız en önemli beklentimizdir. Açık – dürüst ve çalışkan olmak, sevgi – saygı anlayışı içinde olmak tüm engelleri ortadan kaldıracaktır.


 

Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 15.000 TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30.000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Ürün Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Exam Center İzmir Franchising Başvurusu

02324226001Üye: BEKIR OZER

 

 

Exam Center İzmir Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Exam Center İzmir Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Exam Center İzmir Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Exam Center İzmir Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.