Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük Bilgileri

HAKKIMIZDA

Temelleri 1920 yılında atılan MAZLUM ET VE SAKADAT değişimin hep bir adım önünde giderek, sakadat üretiminde farklılıklar yaratmış, kalıcı üstünlükler sağlayarak, sektörün; başarılı üretici ve tedarikçi şirketlerinden biri haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Hijyenik ve çevreci bir üretim ortamında, insan sağlığını ve refahını her şeyin üstünde tutarak en son teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip edip et ve sakadat sektöründe sorumlu olduğumuz yasal şartlara en iyi şekilde uymak ve gıda güvenliği sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışmak, personel kadromuzun sürekli bu bilince sahip olmasını sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektir.

VİZYONUMUZ

Et ve sakadat sektöründe kendimizi sürekli geliştirerek üretmiş olduğumuz ürünlerin insan sağlığı üzerindeki öneminin ve değerinin bilincini tüketicilere de taşımak, bugüne ve geleceğe saygıyla faaliyet göstermek, yeni yatırımlarla daha büyük istihdam alanları oluşturup, müşterilerimize kaliteli, güvenli, doğal ve ucuz ürünler sunarak, geçmişini sürekli gelişme modeliyle geleceğe taşıyan, örnek alınan öncü bir firma olmak


 

Yatırım Tutarı 1TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük Başvurusu

0 546 203 03 03Üye: LEVENT GÜNDOĞAN

 

 

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.