Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük Bilgileri

HAKKIMIZDA

Temelleri 1920 yılında atılan MAZLUM ET VE SAKADAT değişimin hep bir adım önünde giderek, sakadat üretiminde farklılıklar yaratmış, kalıcı üstünlükler sağlayarak, sektörün; başarılı üretici ve tedarikçi şirketlerinden biri haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Hijyenik ve çevreci bir üretim ortamında, insan sağlığını ve refahını her şeyin üstünde tutarak en son teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip edip et ve sakadat sektöründe sorumlu olduğumuz yasal şartlara en iyi şekilde uymak ve gıda güvenliği sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışmak, personel kadromuzun sürekli bu bilince sahip olmasını sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektir.

VİZYONUMUZ

Et ve sakadat sektöründe kendimizi sürekli geliştirerek üretmiş olduğumuz ürünlerin insan sağlığı üzerindeki öneminin ve değerinin bilincini tüketicilere de taşımak, bugüne ve geleceğe saygıyla faaliyet göstermek, yeni yatırımlarla daha büyük istihdam alanları oluşturup, müşterilerimize kaliteli, güvenli, doğal ve ucuz ürünler sunarak, geçmişini sürekli gelişme modeliyle geleceğe taşıyan, örnek alınan öncü bir firma olmak


 

Yatırım Tutarı 1TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Mazlum Et ve Et Ürünleri Distribütörlük Başvurusu

0 546 203 03 03Üye: LEVENT GÜNDOĞAN

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.