MNG Kargo Bayilik

MNG Kargo Bayilik Bilgileri

MNG Kargo, kendine güvenen, karakteri güçlü, çalışmaktan yılmayan, en az lise, tercihen üniversite mezunu, 25 yaş üzeri bay (askerliğini tamamlamış) ve bayan acente adaylarına, Türkiye genelindeki şubelerinden henüz acente olmamış olan herhangi birine kâr ortağı olma fırsatı sunuyor. Mesleki eğitim ve stajın ardından, ekip, araç, müşteri ve her türlü donanımı ile hazır bir sistemi, aylık sabit orta düzey yönetici maaşı, işletme giderleri, orta vadede 10,000 TL ve üzeri kazanç sağlama imkanı sunuyor.

2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2000 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir. MNG Kargo, MNG Cargo Airlines ile ithalat ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmektedir. Ayrıca, 2009 yılında hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri FedEx Express ile lisansörlük anlaşması imzalayan MNG Kargo, 220 ülkeye hizmet götüren bu entegre operasyonu ile dev bir sisteme sahiptir.

MNG Kargo, sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketidir. Bu çağ değiştiren teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

Yetkili Firma: MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Türkiye Geneli Mevcut Acente Sayısı: 550
Türkiye Geneli Yeni Acentelik Verilecek Şube Sayısı: 250
2015 Yılında Açılması Hedeflenen Şube Sayısı: 50-100
Acentelik Görüşme Süreci: İnternet başvurusu – ön görüşme – mülakat/değerlendirme – eğitim+staj – sözleşme ve acente devir teslimi.
Ek Hususlar: Adayların kargo sektörü hakkında genel bilgi edinmeleri ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan G3 belgesine ilişkin detay bilgi edinerek müracaat etmeleri önemlidir.

Yatırım ve Kazanç Bilgileri:

Girişimci Bu Markayı Neden Tercih Etmeli: Aylık sabit gelir (orta düzey yönetici maaşı) + tüm kayıtlı işletme giderleri karşılanıyor + orta vadede 10.000 TL ve üzeri kazanç sağlama fırsatı sunuyor.
Girişimciye Verilen Destekler: Eğitim, personel, proje, yer seçimi, pazarlama&satış, bölge koruması ve ortak reklam.
Acente Şirket Kurulum ve Ortalama Yatırım Maliyeti: 500-1.250 TL ve G3 Belgesi Maliyeti.
Ortalama Şube Kurulum Süresi: Donanımı, ekibi ve müşterisi hazır olan şubeler değerlendiriliyor.
İsim Hakkı ve Yatırım Katkı Payı: Kazandıkça ödenebilen bir sistem var.
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi: 20 – 25 Bin TL.
Teminat: Acentelik süresince geçerli olacak banka teminat mektubu veya ipotek güvencesi alınıyor.

Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süreci: 6-12 Ay.

Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  212 366 55 55Üye: Kobi Vadisi

   

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.