Roket Paket Franchise

Roket Paket Franchise Bilgileri

Roket paket 2022 yılında Aydın Efeler’de kurulmuş bir şirkettir. Kuruluş hikayemiz İşletmecisi olduğumuz restauranttaki sipariş ve kurye takibini sağlayabilmek adına kendimize bir kurye ve sipariş takip ekranı yapmamız ile başladı bu ekranı başarı ile bir süre kullandıktan sonra kendi bünyemizde yakın çevre esnaf arkadaşlarımızın işletmelerini eklemiş olduk oluşan talep ve memnuniyetler sayesinde sipariş be kurye ekranımızı büyütüp bir mobil uygulama yapmaya karar verdik. Yaptığımız mobil uygulamada işletmeci ve kurye arkadaşlarımızın en profesyonel, en kolay şekilde kullanabilmeleri için yaptığımız araştırma ve testler sonucu roket paket uygulamamızın tasarımını bitirdik.

İşletmeler için ; Menü, Masa kontrol, Qr ile sipariş alma, Stok Kontrolü, Muhasebe, Sipariş Kontrolü gibi birçok ekranı tek uygulamada birleştirerek işletmelerimizi hem zamandan hemde maliyetten kurtardık.

Kurye arkadaşlarımız için ; karmaşık anlaşılması zor sipariş ekranı yerine kolay erişilebilir sipariş ekranı ekledik , siparişin adresini bulamama problemi için siparişlerin konumunu harita kodları ile tam nokta atışı sağlamaktayız.

Uygulamamız 1 yıldır sorunsuz bir şekilde testlerini tamamlamış ve artık Tüm Türkiye’ye Franchise sistemi ile açılmayı hedeflemiştir.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 200TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Roket Paket Franchise Başvurusu

05522732099Üye: Ekrem Özçelik

 

 

Roket Paket Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Roket Paket Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Roket Paket Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Roket Paket Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.