Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising

Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising Bilgileri

M.E.B Özel İndem İngiliz Dil Eğitim Merkezi (Balçova Merkezi) 1997 , MEB Özel İndem İngiliz Dil Eğitim Merkezi (Torbalı Şubesi) 2011 yılında, MEB Özel İndem İngiliz Dil Eğitim Merkezi (Buca Şubesi) 2015 yılında, MEB Özel İndem Eğitim Kurumları Aldem Yabancı Dil Eğitim Merkezi (Balçova Şubesi) 2016 yılında her seviyede İngilizce ve Almanca eğitimi vermek amacıyla kurulmuştur. Özel İndem İngiliz Dil Eğitim Merkezlerinin öğrencileri köklü üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz – Amerikan Dili ve Edebiyatı vb. bölümlerine girmektedir.

Ayrıca kurumlarımızın Genel Koordinatörü Sayın Sacide ŞENAL ülkelerimizde dershaneler de yapılan Seviye Tespit Sınavlarının 1989 yılında yaratıcısıdır.

Kurslarımızda okul öncesi, ilköğretim, Lise ve Anadolu Liseleri, Yetişkinler için Genel İngilizce ayrıca KPDS, ÜDS, IELTS, TUS, TOEFL, YDS, ESP (Özel Amaçlı İngilizce) vb. programlarda oluşmaktadır.

Kurslarımız İzmir’de kolej düzeyindeki eğitimiyle öğrencilere ana okulundan üniversiteye kadar devam edebilecekleri bir alternatif sunan tek kurstur.

Kurulduğumuz günden beri yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz bugün İngilizce bilgileri ile hem önlerindeki her sınavı %100 başarıyla geçmiş hem de İngilizce temelli mesleklere başlamıştır.

Çünkü programlarımız mutlaka okul düzeyinin üstünde devam etmektedir.

Ayrıca her seviyede başlangıçtan bir ay sonra cümle bazında çeviriler ve konuşma alıştırmaları başlamaktadır.

Derslerimiz , özellikle ilköğretim düzeyindeki örenciler için Student Centred (Öğrenci Merkezli) ve Communicative Approach (İletişimsel Yaklaşım) metodu ile işlenmektedir.

Kurslarımız İzmir’in her semtinden öğrencilerin tercih ettiği ve hep başarı çıtasını yüksek tutmuş bir kurumdur.

M.E.B. bağlı bir kurum olarak işleyişimiz yönetmelik ve yasalara uygundur ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir .


Özel İndem Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 75,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising Başvurusu

05515515138Üye: OZEL INDEM EGITIM KURUMLARI

 

 

Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Özel İndem Eğitim Kurumları Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.