Tavuktime Franchise

Tavuktime Franchise Bilgileri

Bünyesinde faaliyet gösteren Pidemania markası ile Türkiye geneline yayılarak büyük bir başarı elde eden Mania Gıda LTD. ŞTİ, iş kurmak isteyenlere Tavuktime markası ile franchising kapılarını aralıyor. Soslu tavuk denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Tavuktime, ar-ge çalışmalarını 1 yıl boyunca hem üretim tesislerinde hem de pilot bölge seçtiği restoranında tamamlayarak müşterilerinden tam not almayı başarmış ve ilk franchising restoran olan İstanbul- Kartal’da faaliyete geçmiştir.

Son trend olan ürün çeşitliliğini restoranlarında başarıyla uygulayan Tavuktime, yaş, cinsiyet, kültür veya bölge farklılığı gözetmeksizin geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Başlangıçlar, çorba, köfte ve soslu tavuk ürünlerini orijinal mimari konseptiyle birleştirerek hem franchise almak isteyenleri hem de müşterilerini farklı tatlarla bir araya getiriyor.

Franchising sisteminin yararları nelerdir?

 • Daha önce başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.
 • Marka ile birlikte ulusal standartlarda bir kaliteye sahip olunmaktadır.
 • Kaliteli personel bulma, işe alım süreçlerinde ve yetiştirme konularında franchise veren firmanın tekniklerinden yararlanılmaktadır.
 • Eğitim hizmetleri ve alanında uzman personel desteği sağlanmaktadır.
 • Ortak haraket edilmekle birlikte küçük ölçekli işletmelerin karşılaşabilecekleri risk faktörleri minimize edilmektedir.
 • Franchise veren işletmelerin mali ve hukuki danışman desteğinden yararlanılmaktadır.
 • İşletmenin kuruluş aşamasında veya kuruluş yeri seçiminde franchise veren işletmenin bilimsel tekniklerinden yararlanılmaktadır.
 • Tanıtım ve reklam giderleri minimuma indirilmektedir.
 • Franchise sistemi kendi işini kurmanın getirdiği riskleri ortadan kaldırmaktadır.

Tüm bu yukarıdakiler de dikkate alındığında alanında başarısını kanıtlayan çeşitli ürün yelpazesiyle müşterilerini büyüleyen Tavuktime, ciro karlılığınızı arttıracak nitelikte bir işletmedir. Eğer sizlerde bu karlı yatırım fırsatını kaçırmak istemiyor iseniz ilk olarak yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak olacaktır. başvuru yada irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşan adaylar ile ekibimiz arasında bir ön görüşme sağlanır. Bu ön görüşme sonrasında olumlu görünen adaylar yüz yüze görüşmek için çağrılırlar. Bu süreci de başarıyla atlatan adaylar ile franchise sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Alanında uzman mimari ekibimiz 1 hafta içerisinde restoranın açılacağı lokasyonu ziyaret ederek 15 gün içerisinde çizimini tamamlar.

Tüm bu işlemler sonrasında açılacak olan şubenin gerekli personel ihtiyacı belirlenerek tüm personel eğitimi merkez şubeden verilir. Önce teorik olmak üzere ardından pratik eğitimlerle desteklenerek işletme açılışa hazır hale getirilir. Operasyon bölümümüz gerekli denetimleri yaptıktan sonra ise şubeye ürün gönderimi sağlanarak denemeler sonucunda müşteri alımlarına başlanır. Ayrıca açılış sonrasında da destek ekibimiz her zaman sizinle olmaya devam edecektir. Whatsapp, e-mail yoluyla devamlı ulaşabilecek ve ayda en az bir kez gerçekleştirilecek olan restoran ziyaretleriyle de yardım alabileceksiniz. 100.000 ve üzeri nüfuslu Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine franchise veren Tavuktime anahtar teslim olarak hizmete hazır bir şekilde verilmektedir.

Tavuktime markası olarak Türkiye ve Dünya pazarında markamızı en üst seviyeye taşıyacak şirket ve şahıslarla iş birliği yapılan tüm noktalarda yenilikçi yönümüzü ve tecrübemizi kanıtlamak istemekle birlikte alanında ideal fırsatlar ve sorunlara yenilikçi çözümler getirebilen, eğitime önem veren ve hizmet kalitesi yüksek bir marka hedefinde olarak size şehrinizde prestij kazandıracak bir restoran açma hayallerinizi gerçek kılıyoruz. Eğer sizlerde kendi işimi kurmak istiyorum diyor iseniz sizleri de Tavuktime ailesinde görmekten büyük onur duyarız.


Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Yer Seçimi
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Tavuktime Franchise Başvurusu

05055261629Üye: Alli Alper Oğuz

 

 

Tavuktime Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tavuktime Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Tavuktime Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Tavuktime Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.