YHN Moda Accessories Bayilik

YHN Moda Accessories Bayilik Bilgileri

YHN MODA ACCESSORİES 2019 dan bu yana takı ve aksesuar tercihlerinizin ilk adresi olmaya başladı.
Kendi bünyesinde el işçiliğiyle, farklı doku ve malzemeleri bir araya getirerek tasarladığı takı ve aksesuarlarla stilinizin sesini yükseltiyor.
İstanbul merkezli üretim tesisimiz başta olmak üzere yerli ve yabancı üretim ağlarında geniş bir yelpazeye ulaştık.

Doğanın mucizevi paletinden seçmiş olduğu eşsiz kontrastları ile tasarımlarının ritmiyle sizi zamanlar arası bir yolculuğa çıkartıyor.
Ekolojik bir duruş sergileyen, tasarımlarında insan sağlığına zararlı hiçbir malzemeyi kullanmayan Moda ACCESSORİES,
MERSİN merkez şubesini açmış bulunmakta Türkiye ve dünya genelinde bayilikler vermeye başlamıştır.


YHN Moda Accessories Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 4.000 tlTL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250.000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, YHN Moda Accessories firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Dışarıdan görünüp yorumlandığı zaman aslında çok yorucu zahmetli görünüyor. Ama işin içinde olunca çok eğlenceli bir sektör olduğu görülür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Her yaşa her bölgeye hitap edilen bir sektör olduğu için ilk zaman ki stresi attıktan sonra çok rahat para kazanabilecekleri bir yatırım olacaktır. Bulunduğumuz sektör belki mecburi alımlar kategorisine kimine göre girmese bile aksesuar her birey için özellikle kadınlar için bir mecburiyettir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Diğer firmalara kıyasla; Maliyet, ürün kalitesi, ürün çeşitliliği, sunduğumuz hizmetler, destekler... Bunlar bile bizi tercih etmeleri için çok büyük nedenlerdir. Ama bizimle oldukları zaman düşündükleri ne varsa daha basit daha uygun olduğunu bizimle görecekler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marjı bulunduğu konum ve rakip sayılarına bakıp tam olarak netleşir. Ama bizim her koşulda min. verdiğimiz değer 280’dir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam ve bunların yanında üstesinden gelemedikleri her konuda her zaman girişimcilerimizin yanındayız. Girişimcilerimize müşteri gözüyle değil de ortağımız olarak benimsediğimiz için ve açacağımız mağazayı kendi mağazalarımızdan ayırt etmiyoruz

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

En uygun fiyat en kaliteli ürünler en trend modeller; Modanın, sektörün nabzını tutan isimlerimizle farkındalığımızı belli etmekteyiz.

YHN Moda Accessories Bayilik Başvuru Formu

05327819696Üye: murat KARAKULAK

 

 

YHN Moda Accessories Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; YHN Moda Accessories Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

YHN Moda Accessories Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

YHN Moda Accessories Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.