Küppeli Accessories Bayilik

2,000,000TL

Küppeli Accessories Bayilik Bilgileri

Reklam katılım payı veya cirodan pay vermeden bayilik veriyoruz. Tüm bijuteri ,toka ve aksesuar ürünlerinde (Çanta, cüzdan, saat, gözlük, atkı, bere, şal, fular, kemer, kupa bardak ,hediyelik eşyalar vs.) yüksek kâr marjı ile cironuzu yükseltin. Mağazanızın tüm tadilat ve kurulum sürecini biz yönetiyoruz. Firma mimarı ve uzman kadromuz ile sizlere anahtar teslim mağazalar kuruyoruz. Küppeli Accessories Türkiye’nin seçkin alışveriş merkezlerinde bayi sayılarını arttırıyor. Sıradaki neden sizin mağazanız olmasın?

30 yılı aşkın tecrübemiz ile sektörde lider konumdayız. Bijuteri grubunda ki ürünlerimizin büyük bölümünü T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı fabrikamızda üretiyoruz. Ürettiğimiz ürünlerimizin analiz raporları ve tüm üretim sertifikaları mevcuttur. Kübra Nur Bijuteri olarak, Türkiye’de bayilik veren, bakanlık izni ve denetimi ile üretim yapan TEK firmayız.

İstanbul Bağcılar’da bulunan 1800 m²’lik genel merkezimiz ve İstanbul’da bulunan fabrikamız ile siz değerli müşterilerimize ürün tedariği sağlamaktayız. Biz yenilikçi yapısı, dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımlarımızla sizlere bir hazine kadar değerli ürünlerimizi sunan bir firmayız.

İyi görünmek isteyen, modayı takip eden her kesime hitap eden; Bijuteri (kolye, küpe, yüzük, bileklik, hızma vb.), toka, saat, atkı, bere, şapka, kep, gözlük, kupa bardak, fular, anahtarlık, çanta, cüzdan, kartlık , hediyelik eşyalar vb. ürün gruplarıyla hizmetinizde.


Küppeli Accessories Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 2,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2,000,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2,000,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,000,000TL
Kar Marjı %85
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

Küppeli Accessories Hakkında Bilgiler

Sektör Takı Aksesuar
Firma Unvanı Kübra Nur Bijuteri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi Selçuk Safa Suna
Kuruluş Yılı 2006
Adres Göztepe Mh. 2379. Sk. No:6/41 Ayyıldız İş Merkezi Kat:4 Bağcılar / İstanbul
[tab-area3]

Küppeli Accessories Bayilik Başvurusu

02126108080Üye: kuppeli

 

 

Küppeli Accessories Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Küppeli Accessories Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Küppeli Accessories Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Küppeli Accessories Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.