Küppeli Accessories Bayilik

Küppeli Accessories Bayilik Bilgileri

29 yılı aşan deneyimi ile bijuteri sektöründe kaliteli ürün ve hizmet anlayışını devam ettiren Kübranur Bijuteri, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Merkezi İSTOÇ’ta bulunan ve 800 m2’lik toplam alana sahip olan Kübranur Bijuteri, ayrıca Tahtakale’de 300 m2 showrooma sahip. Bünyesinde bulunan Küppeli markası ile toptan ve reyon hizmeti veren Kübranur Bijuteri, aynı zamanda Tahtakale’de toptan hizmet verdiği Soso ve perakende zincir mağazası olan Küppeli Accessories markası ile müşterine her alanda farklı ürün ve hizmet seçeneği sunuyor.

Toplam 60 kişilik bir ekip olarak çalışan Kübranur Bijuteri, 2005 yılından bu yana izne ve denetime tabi 35 personeli ile bir üretim tesisine sahip. Mağaza ve reyon takibi yapan uzman kadrosu, kendi bünyesinde tasarım yapan ekibi ve tasarımları uyarlayan 3D yazıcısı ile tam donanımlı bir hizmet sunan Kübranur Bijuteri, günümüz modasını takip ederek, müşteri memnuniyetini odağında tutarak çalışmaya devam ediyor.

  • Gerekli İş Yeri Özellikleri: Yaya lokasyonu yüksek olan noktalar
  • Bayilik Görüşmelerinin İşleyiş Sırası: Bayilik Başvurusu – Telefonla Bilgi – Ön Görüşme – Yer Seçimi – Franchise Sözleşmesi – Kurulum
  • Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli: Tecrübesi 29 yılı aşkın bir süre olan firmamız imalatçı ve ithalatçıdır

Küppeli Accessories Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 195,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3900TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 195000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 195000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 195000TL
Kar Marjı %85
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Küppeli Accessories Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

02126108080Üye: kuppeli

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.