Yöntem Öğretim Kurumları Franchising

Yöntem Öğretim Kurumu 10. yılımıza yaklaştığımız bu dönemde kaliteli eğitimimiz ile ülkemizin çeşitli bölgelerinde hizmet etmekteyiz. Özel öğretim kurslarımız ve kolejlerimiz ile birçok başarıya imza atan gelecek neslin gençlerini yetiştirmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Kurs merkezlerimiz ve kolejimiz birbirinden kıymetli idare ve öğretmen kadrosuyla gerçek eğitimin adresi olmuştur.

Geleceğe başarılı bilim insanları ve ülkesine büyük hizmetler yapacak gençleri yetiştirmek ve bulunduğumuz bölgelerdeki velilerimiz ile aile gibi sıcak ve güven dolu bir eğitim yuvası oluşturmak olan temel amacımızı gerçekleştirdik.

Sizler de bu büyük aileye katılıp bizim ile çözüm ortaklığı oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺100,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05349896033Üye: Mehmet Sebah Yiğit

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik